Trombosit Kardeşliği Samsun

Omü tıp merkezine verilecek
Yaren bebek için acil AB Rh - trombosit ihtiyacı var

Yaren icin su bir hafta duzenli trombosit destegi gerekebilir.. lutfen Samsun'da tanidiklariniza ulasip duyurun. Iletisim tel 0549 526 4 526

Topiğimiz gerilerde kaldı
Bende ilgilenemedim bu ara :cry:

Kardeşimle kan merkezine gittik trombosit ihtiyacı yokmuş kan bağışı yaptı
Ben henüz kilo sınırını geçemedim ama az kaldı yakında tekrar bağış yapabileceğim :KK31:

Bir çoğunuz haberlerde yada sosyal medyada rast gelmişsinizdir ben birde buradan yazayım dedim
Türk kızılayı kan stoklarının azaldığını duyurdu
Tüm kan gruplarından ihtiyaç var
Durumu kan vermeye müsait olan herkez duyarlı davranırsa şahane olur
Bir gün bizimde kan ihtiyacımız olabilir
Duyup , görüp , bilip duyarsız kalmayalım

Bir çoğunuz haberlerde yada sosyal medyada rast gelmişsinizdir ben birde buradan yazayım dedim
Türk kızılayı kan stoklarının azaldığını duyurdu
Tüm kan gruplarından ihtiyaç var
Durumu kan vermeye müsait olan herkez duyarlı davranırsa şahane olur
Bir gün bizimde kan ihtiyacımız olabilir
Duyup , görüp , bilip duyarsız kalmayalım
Bu duyuruyu yineleyelim...

SAMSUN omu tip da tedavi goren 2 bebek hastamiz icin cok acil A rh + trombosit vericisi gerekli.. yogun kar nedeniyle COK ZOR durumda kaldik lutfen samsunda yasayan tanidiklariniza haber verin hesaplarinizda paylasin
Iletisim tel 0549 526 4 526

Konunun güncellenmesi önemli, ben yine geldim en azından böyle bir katkım olsun.
Sağol ablacım uzak kaldık bizde
Okul iş sağlık sorunları derken :KK42:
İzmirdeki bebekler için biir kaç yeri arayacağım

Sağol ablacım uzak kaldık bizde
Okul iş sağlık sorunları derken :KK42:
İzmirdeki bebekler için biir kaç yeri arayacağım
Haklısın gülüm, hayat koşturması vb olunca normaldir, geçmiş olsun hayırdır inşaallah kötü birşey yoktur:KK43:

Suan Samsun'da trombosit bulmakta zorlandigimiz cocuk hasta var. Kemik iligi nakli yapildigi icin hergun trombosit ihtiyaci oluyor. AB Rh + kan grubuna sahip tanidigi olanlar lutfen 0549 526 4 526 nolu telefona kan grubunu ekleyip mesaj atsinlar. Ihtiyac halinde hemen donus yapiyoruz.

Ayni numara diger kan gruplari icin de gecerli. Hergun A rh + ve 0 Rh + trombosit kullanan mutlaka cocuk hastamiz oluyor

Goren ilgilenen olur mu bilmiyorum Ama :
Samsun'da fakultede operasyona girecek cocuk hastamizin degerleri dusuk oldugundan 3 unite A RH + trombosit gerekiyor. Samsun'da tanidiginiz varsa lutfen 0549 526 4 526 numarasiyla irtibat kursun.

Goren ilgilenen olur mu bilmiyorum Ama :
Samsun'da fakultede operasyona girecek cocuk hastamizin degerleri dusuk oldugundan 3 unite A RH + trombosit gerekiyor. Samsun'da tanidiginiz varsa lutfen 0549 526 4 526 numarasiyla irtibat kursun.
Ben mesajla gönderiyorum arkadaşlara

Mune Mune abla şu sayfaya yine yönlendirme yapsak

Yakın zamanda ameliyat olmasaydım yardım etmek isterdim. Ama çevreme söyledim. Umarım acil şifa bulur

Yaklaşık 3 ay önce bir ameliyat geçirdim keşke elimden gelen bişey olsa şu 1 yılın dolmasını iple çekiyorum.. Ama ilik örneği vermiştim inşallah bir kardeşimle uyusur ve Bn de bir kardeşime umut olurum

Ve yaptığım araştırmaya göre yukarıda belirtiler sebepler dolayısıyla kan verilemiyor ama ilik verilebiliyor. Bunu kan bağış merkezinde görevlilerle konuşmuştum. O yüzden ameliyatinizin üstünden 1 yıl geçmemiş olsa da ilik örneği verebilirsnz ve belki de bir kardeşimize umut olabilirsnz. Lütfen bunları dikkate alalım. Ilik denince kendini geri çekip korkanlar olabilir belki ama gerçekten korkulacak birşey değil. Tıpkı kan verir gibi. Duyarsız kalmayalım lutfennnnn

X