Tüm gerçekleriyle LABİAPLASTY!!!

Ben de bu hafta doktorlarla görüşmeyi düşünüyorum. Anadolu yakasında Özgür Kartal ve Merve Demir ‘ den randevu almayı planlıyorum. İstanbulda başka hekim önerileriniz olursa alabilirim.

Merhaba. Geçmiş olsun öncelikle. Makattaki skin tag’i de aldırmışsınız ya anal fissürle mi alakalıydı yani makat çatlağı mı vardı sizde?

Ben bugün Dr. Merve hanıma karar verdim. Açıkçası doktor doktor gezip muayeneye para harcamak istemiyorum. Doktorum uzunca muayene edip yapacaklarını anlattı. Kama teknik diye bir teknikle labioplasti yapacakmış. Korkuyorum ama güvendim aynı zamanda. Klitoris etrafındaki deriden de küçültme yapacakmış anladığım. Aksi halde klitoris çok fazla ön planda kalabilirmiş. Hemen adet bitiminde ameliyatı planlıyor. Bu şekilde enfeksiyon riski daha az oluyormuş.

Merhabaa öncelikle geçmiş olsun bilgilendirme için yazdıklarınız harika olmuş. 20 yaşındayım bende olmayı düşünüyorum ve endişeliyim banada fotoğrafını gönderir misiniz rica etsem? :)

Bu arada şekil oturdukca hosuma gitmeye başladı şuan çok memnunum görüntüden son durumu merak edenler. İki aydan önce karar vermemek gerekiyormus gerçekten
Bende labioplasti ameliyatı oldum daha 7.günüm ama çok ağrım ve hassasiyetim var ne zaman geçti ağrılarınız

Merhaba, ameliyattan sonraki 5.günden bildiriyorum. İlk görüntüden oldukça memnunum tabi ödem var hala. İlk günlerdeki buz uygulamaları sayesiinde ödemim çok hafif oldu. Ağrı, acı ve hassasiyet konusunda da şanslı sayılırım. Son 2 gündür ağrılarım oldukça az. Doktorum 5. Günden itibaren çok ihtiyaç duyarsan Günde 1 kez anestol pomadla acı duyusunu hafifletebilirsin demişti henüz kullanmadım. Ek olarak ağrı kesici, antibiyotik ve antibiyotikli krem kullandım şu ana kadar. Görüntü olarak çok erken ama şu an bile çok çok beğeniyorum.

Bu arada şekil oturdukca hosuma gitmeye başladı şuan çok memnunum görüntüden son durumu merak edenler. İki aydan önce karar vermemek gerekiyormus gerçekten
Merhaba bende ameliyat oldum ama şuan daha 8.günüm sanırım konuşmak için erken bana da atabilir misiniz öncesi sonrası resminizi

Merhaba, ameliyatınızı kime oldunuz. Şu an nasıl hissediyorsunuz? Ben vajinal daraltmayla birlikte yaptırmayı düşünüyorum. Siz sadece labioplasti m yaptırdınız?

Benim cok fazla agrim yok, arada batma oluyor. Dikislerim dusmedi henuz.11. Gunum, psikolojik olarak bitik durumdayim yine de..Asimetri sebebiyle yaptirdim. Estetik kaygilarla asla yaptirmayin. Saglik icin zorunluluksa yaptirin. COK COK COK PISMANIM. Ölü gibi hissediyorum. Çok kötüyüm.

Merhaba, ameliyatınızı kime oldunuz. Şu an nasıl hissediyorsunuz? Ben vajinal daraltmayla birlikte yaptırmayı düşünüyorum. Siz sadece labioplasti m yaptırdınız?
Merhaba, Bugün 9.günüm. Benim daraltma ihtiyacım yoktu normal doğum yapmadığım için sadece labioplasti oldum. Ödem yok denecek kadar az ve görüntü istediğim gibi. Şanslı sayılırım arada yoklayan hafif sızıntı dışında ciddi bir ağrım ya da oturma problemim yok. REKLAMLAR Açıkçası çok fazla doktor gezip muayeneye para harcamak istemedim. İnternetten konuyla ilgili bilimsel çalışma da yaptığını gördüm. Gittiğimde ameliyatlarına ait örnek fotoğraf da gösterdi. İlk gittiğim doktora güvenince karar verip ameliyatımı oldum. Anadolu yakasında Özgür bey için de iyi diyorlar ama ben doktorumdan oldukça memnun kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu iki hesapta aynı kişiye ait olup alttaki mesajda kimin reklamını yaptıklarını görebilirsiniz. Şimdi ben bu sağlık şarlatanlarına hödük diyip konuyu kapatıyorum. Yaptığım hakaretten dolayı her türlü yasal yol açıktır.

Ah Merve yaktılar seni ya da sen mi kendini yaktın?

Son düzenleme:
Merhaba bende olmak istiyorum ama en büyük korkum ilişkide his kaybı olması. Bu konuyla ilgili bi yorumun var mı canım ve uygun olursa öncesi sonrası foto paylaşabilir misin özelden

Merhaba, Labioplasti ile ilgili çok mesaj geliyor, önerir misiniz diye..
Kendinizi sevin. Bu gerekli bir ameliyat değil. Tıbbi zorunluluk dışında asla bu işe girmeyin. Ben çok araştırmadan yaptırdım. Hata ettim. Kesinlikle estetik kaygılarla yaptırmayın. !!Psikolojik olarak rahatsız ediyor olabilir ama Emin olun önceki psikolojinizi ararsınız yolunda gitmezse..
İyileşme süreci , ağrı olayına girmiyorum. Dikişler 20 günde falan düşmüyor. Sürekli sızlama ve yabancılık hissi var. Simetrik değil. His kaybı ve kuruluk oluyor. Benden söylemesi. İyi bir tarafı yok mu? Bence yok. Yaptırmak için can atanlar 2 kere değil 2000 kere düşünsün derim.

Merhaba.. bende oldum Korkut beye ekstra dış dudak dolgusuda yaptırdım fakat memnun kalmadım. dolgu konusunda hiçbir değişiklik göremedim.. birde iç dudaktan birini diğerine göre fazla kesmişti.. sizin görünüm estetiğini merak ediyorum bana gönderebilir misiniz rica etsem? bende farklı olan nedir, neden böyle oldu anlamaya çalışıyorum

Merhabalar yebi halini özelden atıyım eskisini bulundurmak bile istemedim hahahah yaptırmak istiyorsaniz hiç beklemeyin derim, ben böyle şeyleri insanın kendine ve özgüvenine yatırımı olarak görüyorum
BEN DE BİE AY ÖNCE OLMUŞTUM. DAHA ÖNCE BAŞKA DOKTORA GİTMEDİM. DİĞER HOCALAR NASIL YAPIYOR GÖRMEDİM. ÖZELDEN BANA DA ATABİLİR MİSİNİZ SON HALİNİ

Merhabalar bende labioplasti oldum 5. Gün önce suanda bayağı bir ödem var çocuğum oldugu için pek yatmam mümkün değil gibi. Bana da fotoğraf atar mısınıx

Merhaba geçmiş olsun ben de bu ameliyati olmak istiyorum,özelden bana da fotoğraf atabilirseniz çok sevinirim doktorunuzdan memnu ben kaldınız mı

ya cok rahatlattı bu yazdıklarınız ama ben hala istediğim gibi olur mu çok endişeliyim. inşallah bu sene içinde olmayı düşünüyorum. cook heyecanlıyım. Adet olunca o bölge ıslak olduğu için sorun olmuyor mu yani? resim atarmisiniz sakıncası yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…