TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Selam guzel anneler nasil gidiyor minik yaramazlarla hayat? 😍🤪 Ne guzel odasinda uyutuyodum disten mi sicaklardan mi bilmiyorum gece uyanmaya basladi yanimizda yatiyo ama kenfi yataginda uyumuyo gunduz uykusu da 45 dk falan suruyo iki uyku yapmaya calisiyorum ama kisa uyudugu icin tam oturmadi yerine henuz.Bu arada ustten iki disi de cikti .:) ve bu ay dogum gunu var 1 yasini dolduruyor sukur.erkek cocugu gibi cok hareketli masallah yerinde durmuyo caydanlik tava cekmeceler dolaplar her yeri dagitiyo dagittigiyla da oynamiyo yeni yeni yerleri dagitiyo isin kotu tarafi toplamiyo da :) ya kesfetsin istiyorum da ev kucuk oldugu icin ufak tefek kazalar oluyo morartiyo kolunu bacagini.oyle boyle buyuyo iste.Ben de 31 haftalik oldum sayili haftalar kaldi Leyla Naz ismine karar verdik.Nasil olcak bilmiyirum iki bebeyle tek basima cok zorlancam ama hayirlisi artik.yogunluktan giremiyosunuz biliyorum ben de ayniyim umarim hep iyi mutlu keyifli olursunuz Hepiniz Allah a emanet olun benim icin dua edin ❤💞

Vay be 1 yıl oldu da kutluyoruz bile. Sağlıklı mutlu huzurlu nice güzel yaşlarin olsun kuzunun. 😘🙏❤️ Ayrıca sağlıkla 2. Yavrunu da kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Amin canim cok tesekkurler. 🌹 evet ya zaman ne cabuk gelip geciyo.Her anin kiymetini bilmek lazim.Her seye ragmen her animiza cok sukur

Merhaba güzel anneler 🌺umarım her şey yolundadır , biz de dün 1 yaşımıza bastık çok şükür🥲 minik yaramazlarımız geçen sene bu zamanlar teker teker doğmuştu şimdi kutlama ayı başlıyor sağlıkla inşallah tüm bebelerimiz iyi ki doğmuş iyi ki varlar🧿💓
Nice guzel yaslari olsun saglikla buyusunler insallah.Ben de 11 gun once dogum yaptim 37+3 sezeryanla dunyaya geldi tansiyonum yuksek ciktigi icin dr riske atmayalim gebelik zehirlenmesi olmasin alalim dedi .cok sukur ikimiz de iyiyiz emzirme sorunu yasiyorum tutturamiyorum bi turlu ,sagip veriyorum tek derdim o simdi.

Merhaba güzel anneler 🌺umarım her şey yolundadır , biz de dün 1 yaşımıza bastık çok şükür🥲 minik yaramazlarımız geçen sene bu zamanlar teker teker doğmuştu şimdi kutlama ayı başlıyor sağlıkla inşallah tüm bebelerimiz iyi ki doğmuş iyi ki varlar🧿💓
Merhabalar, ay evet ne tatlı heyecanlardi ne güzel yaşadık hep birlikte ve şimdi nice nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşları olsun kuzucuklarimizin. Çok tebrik ediyorum ilk yaşınızı... Sağlıkla neşeyle gelsin.. bizim de 10 gün sonra ben de doğum günü partisi için hazırlanıyorum. Güzel şeyler bunlar...

Nice guzel yaslari olsun saglikla buyusunler insallah.Ben de 11 gun once dogum yaptim 37+3 sezeryanla dunyaya geldi tansiyonum yuksek ciktigi icin dr riske atmayalim gebelik zehirlenmesi olmasin alalim dedi .cok sukur ikimiz de iyiyiz emzirme sorunu yasiyorum tutturamiyorum bi turlu ,sagip veriyorum tek derdim o simdi.
Hayırlı olsun yeni bebeğiniz de. Dil bağı ve dudak bağı yönünden kontrol ettirdiniz mi? Benim bebeğimde de dudak bağı varmış. Anlaşılana kadar hem tutturma yönünden hem de göğüs ucu yarası yönünden çok çekmiştim. O yüzden görünce yazmak istedim.

Hayırlı olsun yeni bebeğiniz de. Dil bağı ve dudak bağı yönünden kontrol ettirdiniz mi? Benim bebeğimde de dudak bağı varmış. Anlaşılana kadar hem tutturma yönünden hem de göğüs ucu yarası yönünden çok çekmiştim. O yüzden görünce yazmak istedim.
Tesekkur ederim dil bagi yok gibi ama ozellikle baktirmadim bisey de demediler ama cocuk biberon tutuyo dil bagi biberonu da etkiler mi bilmiyorum bi de arada tutuyo ama uzun sureli degil .ya ayiptir soylemesi gogsum de buyuk oldugu icin tutturmakta zorlaniyorum sokuyorum bi yerden geri cikiyo tam yerlestiremiyorum.sanki hata bende gibi ama ne yapayim bilmiyorum arada deniyorum yine insallah zamanla alisir 🙄

Dil bağı olunca biberon ve emzik tutamıyor diye biliyorum. Devam ederse bi emzirme danışmanıyla görüşebilirsiniz. Sürekli sağmak zor olur. Hastanelerde oluyor genelde emzirme danışmanlığı. Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama Ankaradaysanız şehir hastanesinde var.

Dil bağı olunca biberon ve emzik tutamıyor diye biliyorum. Devam ederse bi emzirme danışmanıyla görüşebilirsiniz. Sürekli sağmak zor olur. Hastanelerde oluyor genelde emzirme danışmanlığı. Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama Ankaradaysanız şehir hastanesinde var.
Cok tesekkur ederim ilginiz icin.istanbuldayim ya hastanede yardimci oldular taburcu oldugumda aile sagligi merkezindeki hemsire de cok yardimci oldu ama eve gelince olmuyo bi turlu dun yatarak denedim tuttu biraz zamanla alisir insallah

Cok tesekkur ederim ilginiz icin.istanbuldayim ya hastanede yardimci oldular taburcu oldugumda aile sagligi merkezindeki hemsire de cok yardimci oldu ama eve gelince olmuyo bi turlu dun yatarak denedim tuttu biraz zamanla alisir insallah
Rica ederim. İnşallah düzelir, günden güne daha iyi olur. Çene kasları da güçlendikçe daha iyi tutar. Sağlıkla büyütün bebişlerinizi 😊

Merhaba benimde afp mom 3.33 cikti doktor bakti bir sey goremedi detayliya da 12 temmuzda gidecegim nedeni neden niye yukselmis hic bir sey demedi insallah bir sye olmaz
Merhaba benim değerimde sizin gibi geldi 3.14 normal ultrosan da bişi görülmedi bebeğiniz sağlıklı doğdu mu

Merhabalar ben tüp Bebek yaptiracam ama süreç hakkında hiçbir fikrim ve bilgim yok ne kadar zaman alıyor aylarca gidip gelmek gerekiyor mu acaba çalışıyorum izin konusunda sorun yaşamak istemiyorum.

Merhabalar ben tüp Bebek yaptiracam ama süreç hakkında hiçbir fikrim ve bilgim yok ne kadar zaman alıyor aylarca gidip gelmek gerekiyor mu acaba çalışıyorum izin konusunda sorun yaşamak istemiyorum.
Merhaba özelde yaptircaksaniz öyle aylarca surmuyo.bi kac haftalik bi surec bi de sizin saglik durumunuza da bagli mesela benden cok yumurta toplandi bi ay mi ne rahim dinlendirme yapildi transfer sonra gerceklesti.ilk muayene oluyosunuz durumunuza gore igneler ilaclar veriliuo yapiyosunuz kontrole grliyosunuz yeterli seviyeye gelince toplaniyor ve uygun bi zamanda transfer gerceklesiyor zaten iki hafta icinde test yapiyosunuz hakkinizda hayirlisi olsun insallah en yakin zamanda guzel haberler alirsiniz

MorDeno MorDeno pastelmom pastelmom therealsinner therealsinner merhaba arkadaşlar uzun zamandir kimse yazmiyor baska bir yerde mi sohbet ediyorsunuz bilmiyorum :) burda yazistigimiz herkes iyi mi isimleri hatirlayamiyorum ama umarim herkes iyidir hatirladiginiz isimleri etiketleyin lutfen bi selamlasalim Hersey yolunda mi

MorDeno MorDeno pastelmom pastelmom therealsinner therealsinner merhaba arkadaşlar uzun zamandir kimse yazmiyor baska bir yerde mi sohbet ediyorsunuz bilmiyorum :) burda yazistigimiz herkes iyi mi isimleri hatirlayamiyorum ama umarim herkes iyidir hatirladiginiz isimleri etiketleyin lutfen bi selamlasalim Hersey yolunda mi
Merhaba tatlım, çok şükür bizim her şey yolunda 1,5 yaşında yaramaz bir kız annesi nasılsa o şekilde bir hayat sürüyor 😁 iş ev normal rutine dönünce ele telefon almak hayal gibi bir şey oldu bende.2 çocukla hayat nasıl her şey yolundadır insallah sende de 🌸 Diğer tüm arkadaşlara da sevgiler selamlar 🥰

X