TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Canim herkesin bunyesi farkli sende olan bende olmayabiliyor bende olan bi baskasinda olmayabiliuor ben o kadar arastirip takiyodum ki iki hafta oldu transferden sonra hala yerlesme kanamasi olmadi falan tuttu mu tutmadi mi acaba diye kasik agrisi olmadi yine mi husran dedim bunlari yasamadim bosuna takmisim uzulmusum o yuzden hic stres yapmasin kafaya takmasin tadini cikarsin insallah hayirlisiyla tutar ki ben asilama oldugumda belim agridi sirtim agridi kesin tutmustur diyodum tutmamisti o yuzden belli olmuyor yani
Evet cajım ben de öyle söyledim ama işte stres olmuş:/ allah bu yolda herkesin yardımcısı olsun çok şükür bizlerin yüzü güldü🙏🏾

Valla koldan olan için kucağa aldırdı yan tutturdu hemşire kolları sabit tuttuk.. bacaktan olanları sedyede yaptı yine sabit tutturdu o şekilde yaptı canım . Benim kızın ağlaması anlık oldu iğne girdiğinde çıkınca sustu ama tabi her bebek bir olmayabilir...
Çok geçmiş olsun, nasıl şanslısınız yaa maşallah 🥰🧿 İnşallah bizim de öyle anlık olup geçer 🌸
Canim bacaklarini oynatmasin diye tutuyosun zaten ama igne olduktan sonra giydirmeden biraz kucagina alip sakinlestirebilirsin yada esinle gidersen o tutar sen de elini tutar sakinlestirmeye calisirsin.ben her asidan once yada dr a gitmeden once kizimi uyariyorum bi kac gun oncesinden gidene kadar ne kadar anliyo bilmiyorum da en azindan hazirlikli olsun diye dusunuyorum :) bak kizim korkma hemen gececek senin iyiligin icin falan 😁 esim bana deli misin ne anlicak diyo da ben aynen devam belki hatirlamaz ama bence kendilerince anliyolardir ya 😀 yalniz sen yine hazirliklisin ben gittigimde 3 tane olcagini bilmiyodum tek gittim bi de.her igneden sonra daga var mi bitmedi mi daha diyorum icim gitti ya
Çok tatlısınız😊 İçgüdüsel şeyler bunlar, sesimizin tonundan her şeyi anlıyor bu fıstıklar🥰 Benim stresimi bebeğimde yaşıyor,o yüzden çok dikkat etmeye çalışıyorum 😔
Verem koldan, diğerleri bacaktan oldu yatırdılar her aşıdan sonra kucağıma aldım hemen sakinleşti canım. Veremde 2 gün yıkamayın su değmesin dediler.
Oyy kuzum ya çok geçmiş olsun, maşallah kuzucuğa💖 Bakalım bizim boncuğumuz nasıl tepki verecek…
Cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim canlarım🌸🌸🌸

Kızlarrr kızçem idrar yolu enf.ve mantar olmuş🤦🤦🤦🤦🤦🤦 antibiyotik başlıyoruz ya şaka gibi.kesinlikle ıslak mendil kullanmayacakmışız ve her seferinde ılık suyla yıkayıp iyice kurulayacakmışız..
Çok geçmiş olsun yaa😞Kıyamam kuzum benim, neden olmuş ki? Aşı bünyesini sarsmış olabilir mi ya, yavrum benim… Ağrı da yapar idrar yolu enfeksiyonu, iyileşmesi için mecbur başlaman lazım canım.

Çok geçmiş olsun yaa😞Kıyamam kuzum benim, neden olmuş ki? Aşı bünyesini sarsmış olabilir mi ya, yavrum benim… Ağrı da yapar idrar yolu enfeksiyonu, iyileşmesi için mecbur başlaman lazım canım.
Sorma canım ya pamuklara sarıp sarmalıyoruz kuzuları ama olacak varsa oluyor işte.. doktor en az 1 haftalık diyor, çocuğumun ne ateşi ne başka bir şeyi vardı , bugün ilk defa yeşil akıntı geldi koştur koştur hastanede aldım soluğu zaten..ıslak mendil kesinlikle kullanmayın diyor , dediğin gibi mecbur başladık 1 hafta kullanacağız , Allah şifasını versin bununla gelmiş geçmiş olsun inşallah 🥺

Kızlarrr kızçem idrar yolu enf.ve mantar olmuş🤦🤦🤦🤦🤦🤦 antibiyotik başlıyoruz ya şaka gibi.kesinlikle ıslak mendil kullanmayacakmışız ve her seferinde ılık suyla yıkayıp iyice kurulayacakmışız..
Cok gecmis olsun iyi farketmissiniz bir am once iyilessin ins

X