Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 2022 ekim transfer olacaklar

Şimdi ben transfer olduğum ve siz pozitif olduğunu için klasik soruyu soracağım😀 belirtiniz var mıydı hiç, yada ne bileyim insan hissediyor mu :)
Transfer sonrası progesteron veriyorlar ve onun yan etkileri ile hamilelik belirtileri aynı. O yüzden bence belirtilerden ayırt etmek zor. Mesela benim ikinci ve üçüncü transferimde batmalar, kasık ağrısı ve bulantım olmuştu. Ikincisi, negatifti, tamamen ilactanmis. Üçüncüsü hamilelik. Öyle garip bir durum. En iyisi oyalanıp 10 gün hiç düşünmemek 🤗 Hayırlı haberler alın inşallah 🙏

Transfer sonrası progesteron veriyorlar ve onun yan etkileri ile hamilelik belirtileri aynı. O yüzden bence belirtilerden ayırt etmek zor. Mesela benim ikinci ve üçüncü transferimde batmalar, kasık ağrısı ve bulantım olmuştu. Ikincisi, negatifti, tamamen ilactanmis. Üçüncüsü hamilelik. Öyle garip bir durum. En iyisi oyalanıp 10 gün hiç düşünmemek 🤗 Hayırlı haberler alın inşallah 🙏
Kesinlikle katılıyorum. Belirti filan her şey ilaçlardan. 10 gün çabuk geçiyor zaten, test günü gelsin mi gelmesin mi bilemiyorum. Bir yandan test yaptırmak o kadar korkutuyor :)

Bugüne dek dişimi sıktım:) Ben hatırlıyorum sizi, temmuz ayında transfer grubundaydim, sizin süreciniz nasıl gidiyor?
süpersin sabrettin muradına erdin çok sevindim :p maşallah🧿 Evet cnm temmuzda olmamıştı şuan estrofem kullanıyorum devam 25 ekim kontrol sonra transfer günü belli olacak hayırlısıyla inş. 🙏

süpersin sabrettin muradına erdin çok sevindim :p maşallah🧿 Evet cnm temmuzda olmamıştı şuan estrofem kullanıyorum devam 25 ekim kontrol sonra transfer günü belli olacak hayırlısıyla inş. 🙏
Ah ne güzel, bol şans diliyorum 🙏 Inşallah gönlüne göre olur, iyi geçer transfer. Hayırlısı

Nasılsınız? Transfer sonrası zaman nasıl geçiyor?
Teşekkür ederm valla iyiyiyim sanırım :) hem test günü gelsin istiyorum bi yandan istemiyorum öyle bekliyorum. Biraz dikkat etmeye çalışıyorum, daha önceki transferlerimde çok rahat davranmıştım. Öyle ufak tefek kendi işlerim dışında yorulmamaya çalışıyorum. Siz nasılsınız:) ultrason gününüz belli mi ?

Teşekkür ederm valla iyiyiyim sanırım :) hem test günü gelsin istiyorum bi yandan istemiyorum öyle bekliyorum. Biraz dikkat etmeye çalışıyorum, daha önceki transferlerimde çok rahat davranmıştım. Öyle ufak tefek kendi işlerim dışında yorulmamaya çalışıyorum. Siz nasılsınız:) ultrason gününüz belli mi ?
Iyi ediyorsunuz, test gününe de az kaldı 😊 Benim ultrason günüm 1 kasım haftasında, bakalım ne diyecekler

Canlar recetem yazıldi💮🤲
Eczanaler de baya sıkıntı yaşanıyor çoğunu bulamadım..
Elinizde kalan ve kullanılmayan ilaçlarınız var mı benim recetemde olan acaba?

Eklentiler

• IMG_20221020_185251.jpg
    IMG_20221020_185251.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 32
Iyi ediyorsunuz, test gününe de az kaldı 😊 Benim ultrason günüm 1 kasım haftasında, bakalım ne diyecekler
Evet baya az kaldı. baya varmış ultrasona kadar:) gittiğinizde kalp atışıda duyulur mu acaba ? Kan vermeye devam etmek gerekiyor mu o zamana kadar?

Canlar recetem yazıldi💮🤲
Eczanaler de baya sıkıntı yaşanıyor çoğunu bulamadım..
Elinizde kalan ve kullanılmayan ilaçlarınız var mı benim recetemde olan acaba?
Yani ilaç gönderiminde bir sakınca yoksa benim elimde progestan fitil ve estrofem var. Eğer bu ikisini bulmakta zorluk çekerseniz benim elimde var

Evet baya az kaldı. baya varmış ultrasona kadar:) gittiğinizde kalp atışıda duyulur mu acaba ? Kan vermeye devam etmek gerekiyor mu o zamana kadar?
Kan, sadece 2 kere verdim, ultrasonda kalp atışina bakacağız dediler. Beta hcg yükselme hızına göre karar veriyorlarmış

X