Tüp bebek 5+5 kanama ve karın ağrısı

linkozamid

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2023
4
0
31
Herkese merhaba
Tüp bebek denememizin 2.sindeyiz. İlkinde de 6.haftada kanamam olmuştu 8.haftada da kalbi durdu ve küretaj oldum.
Şimdi yine 5+5te açık kırmızı kanamam oldu, proluton depot yaptık. Aynı gün içinde kanama durdu, arada kahverengi gelenler oluyor. En son keseyi görebildik b hcg 4888 çıktı. Çok korkuyorum. Kanaması olup olumlu sonuç alanlar var mı?

Herkese merhaba
Tüp bebek denememizin 2.sindeyiz. İlkinde de 6.haftada kanamam olmuştu 8.haftada da kalbi durdu ve küretaj oldum.
Şimdi yine 5+5te açık kırmızı kanamam oldu, proluton depot yaptık. Aynı gün içinde kanama durdu, arada kahverengi gelenler oluyor. En son keseyi görebildik b hcg 4888 çıktı. Çok korkuyorum. Kanaması olup olumlu sonuç alanlar var mı?
5. Haftadan beri kanamam oldu benimde tup bebek...
normal falan diyodu hep tup bebek doktorum ....
6+2 de siddetli agri kanama şikayetiyle yasadigim yerde bi kadin dogum doktoruna gittim kanama alanim varmis yuksek riskli gebelik dedi su an 19+5 olduk cok şükür hala yatiyoruz sizde yatin dinlenin ayaklarinizin altina yastik koyun insaAllah miniginiz size sımsıkı tutunur. Ben ilk baslarda yemegimi bile yattigim yerden yiyordum. Sadece vc gidiyodum.

Kırmızı açık renkli miydi kanamanız? Umarım bizimki de tutunur… ama hem bir önceki tecrübeden dolayı hem de demin yeniden kırmızı açık renk kanamam geldi, umudumu kaybediyorum:KK43:

Benimde kanamam olmustu kanama alanım vardı önemli olan bebegin büyümesi gelişmesi progestan ve iğne vermişti şu an 20 haftalıgım ara ara lekelenmem oluyor dinlenmek önemli birde bebegim gelişimi

X