Tüp Bebek başarı hikayem

endemikko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2016
170
190
30
gerçekten hikayeniz bana da umut oldu çok üzülerek okudum yazdıklarınızı ama sonucu mükemmel. allah evladınızı size bağışlasın ne mutlu size. benim yumurta rezervim iyi ama döllenme olmadı 2 tedavidede 9 yumurtadan 5 i olgundu ilkinde sadece 1 tane döllendi. 5. güne gitmedi( acaba 3.gün transfer etselerdi hamile kalırmıydım fiye bazen düşünmüyor değilim) 2. tedavide hiç döllenmedi. şimdi başka hastanede bu ay ki adetimle kısmetse başlıycaz çok endişeliyim. bize hiçbir açıklama yapamadılar herşey gayet iyi ve neden döllenmiyor diye. inşallah burda olumlu sonuçlanır
Allah size de en kısa zamanda nasip etsin inşallah 🙏
Bu konuda çok emek verdim çok şey araştırdım, doktorun doğru tedavi uygulamasına ek olarak laboratuvarin çok iyi olması gerekiyor. İlk denememde laboratuvar iyi olmadığı için yumurtalarim çöp olmuştu ve karşımda bir muhatap dahi bulamamistim. Size tavsiyem heryere guvenmeyin çünkü ezbere iş yapiyorlar.

Vatanimsensin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
640
542
Allah size de en kısa zamanda nasip etsin inşallah 🙏
Bu konuda çok emek verdim çok şey araştırdım, doktorun doğru tedavi uygulamasına ek olarak laboratuvarin çok iyi olması gerekiyor. İlk denememde laboratuvar iyi olmadığı için yumurtalarim çöp olmuştu ve karşımda bir muhatap dahi bulamamistim. Size tavsiyem heryere guvenmeyin çünkü ezbere iş yapiyorlar.
amin inşallah çok sağolun. gittiğim yerde çok bilindi ve iyidi ama malesef böyle oldu şimdi farklı hastanede yapılacak. haklısınız nereye güveneceğimizi şaşırdık

seheryeli77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.224
4.942
Vitamin kullanmadım ama doktorumun yumurta kalitesine iyi geldigini söylediği bir ilaç kullanmıştım
Ben Amerikan hastanesi cengiz alatas a gittim, tüp bebek konusunda çok başarılı bir hekim
Merhaba, çok zorlu yollardan geçmişsiniz, neyseki eşiniz ve ailenizin desteğiyle mücadeleden vazgeçmemişsiniz, sizlerle sağlıklı huzurlu ömrü olsun bebişinizin
Fulyadaki merkez ve doktoru öğrenebilir miyim, ekim adetiyle biz de tüp bebek tedavisine başlayacağız, bilmek isterim aynı yer mi.
Ben deNorth vital ve omepa-q10 vitamin kullanıyorum doktor önerisiyle

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 171 gün geçti.

seheryeli77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.224
4.942
bende bahçecide tedavi oluyorum remzi beyde transferimde olumlu sonuç alırsam bende hikayemi anlatmayı umut olmayı çok isterim çünkü bende çok zor bir hastayım
Remzi abalı hakkında çok iyi şeyler duydum ben de, umarım olumlu olur sonucunuz

endemikko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2016
170
190
30
Endemikko sürecimiz benzer 3 tedavi 0 embriyo artık çoook yoruldum tükendim inşallah ben de buraya hikayemi yazabilirim umut olurum ama ben çok zor vakayım :KK43:
Ben de çok zor bir vakaydim ama bakın şimdi bir bebeğim var.
İlk tadevimde benim de hiç embriyom oluşmadı çünkü işini ezbere yapan bir doktora ve kötü bir laboratuvara denk gelmistim
Sonra işlerini duzgun yapan insanların sayesinde her tedavimde embriyom oluştu.
Nerde tedavi gördünüz siz ?

Lice_sss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
5.285
9.146
Ben de çok zor bir vakaydim ama bakın şimdi bir bebeğim var.
İlk tadevimde benim de hiç embriyom oluşmadı çünkü işini ezbere yapan bir doktora ve kötü bir laboratuvara denk gelmistim
Sonra işlerini duzgun yapan insanların sayesinde her tedavimde embriyom oluştu.
Nerde tedavi gördünüz siz ?
İlki bahçecide diğeri de doğuda bir merkez canım kurumsal değil yaşadığım yerde ama bir yakınım var Ankara'da yaptırıyor iyi merkezlerde onda da sonuç aynı laboratuvar da çok önemli tabi ama sanki hiç düzelmeyecek bu durum

seheryeli77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.224
4.942
Endemikko sürecimiz benzer 3 tedavi 0 embriyo artık çoook yoruldum tükendim inşallah ben de buraya hikayemi yazabilirim umut olurum ama ben çok zor vakayım :KK43:
Adetiniz düzenli mi, her ay yumurta oluşmayabiliyor, her ay yumurta oluşsa da kaliteli yumurta oluşmayabiliyor, mutlaka denk geleceksiniz kaliteli yumurtaya, inanıyorum, mücadeleden vazgeçmeyinn

Lice_sss

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
5.285
9.146
Adetiniz düzenli mi, her ay yumurta oluşmayabiliyor, her ay yumurta oluşsa da kaliteli yumurta oluşmayabiliyor, mutlaka denk geleceksiniz kaliteli yumurtaya, inanıyorum, mücadeleden vazgeçmeyinn
Adetim düzenli hormonlar vs genetiğe kadar her şey yapıldı sorun görünmüyor takviyeler bir sürü şey ama olmadı 5 yıl bitecek inşallah nasip olur :KK43:

seheryeli77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.224
4.942
Anladım.
Bu sayfada arkadaşların önerileri var, herkes kendi kullandığı doğal şeyleri yazıyor, inceleyin siz de

Lice_sss

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
5.285
9.146
Anladım.
Bu sayfada arkadaşların önerileri var, herkes kendi kullandığı doğal şeyleri yazıyor, inceleyin siz de
Teşekkür ederim canım artık topiği ezberledim 😁

seheryeli77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.224
4.942
Ben de 42 yaşındayım. Çikolata kistim, rahim dışına doğru büyüyen miyomum var, polip aldırdım nisan ayında, klomenle tedavi, 1 defa aşılama tedavimiz var, tutmadı, hormon değerleri iyi, amh 3.19, ama olmuyor. çikolata kistinin yarattığı ortam spermi öldürebilir, sperm yumurta buluşmayabilir, bilmiyorum. Daha da geç kalmadan tüp bebeğe başlama kararı aldık, istanbulda yaşıyorum

Lice_sss

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
5.285
9.146
Ben de 42 yaşındayım. Çikolata kistim, rahim dışına doğru büyüyen miyomum var, polip aldırdım nisan ayında, klomenle tedavi, 1 defa aşılama tedavimiz var, tutmadı, hormon değerleri iyi, amh 3.19, ama olmuyor. çikolata kistinin yarattığı ortam spermi öldürebilir, sperm yumurta buluşmayabilir, bilmiyorum. Daha da geç kalmadan tüp bebeğe başlama kararı aldık, istanbulda yaşıyorum
Yaşınıza göre amh çok güzel maşallah diyeyim çikolata kisti alınmıyor mu ameliyat falan hiç bilmiyorum da soruyorum kusura bakmayon tüp bebek hiç yapmamış olmayı ben de isterdim bu vakte kadar beni bu derece umutsuz yapan 3 kez tüp bebek denemem olması inşallah sizin olumlu olur

seheryeli77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.224
4.942
Çikolata kisti adetten beslendiği için çözümü ya hamilelik ya menapoz, ameliyat yumurta rezervini etkiliyor, önermedi doktorlar, öneren de oldu ben istemedim
Umarım ilkinde tutar, tutmazsa benim için de biraz hayal kırıklığı olur tabi
Yaşıma göre amh iyi evet ma sayıdan ziyade kalite de çok önemli
Hayırlısı