Tüp Bebek başarı hikayem

Endemikko sürecimiz benzer 3 tedavi 0 embriyo artık çoook yoruldum tükendim inşallah ben de buraya hikayemi yazabilirim umut olurum ama ben çok zor vakayım :KK43:
Ben de çok zor bir vakaydim ama bakın şimdi bir bebeğim var.
İlk tadevimde benim de hiç embriyom oluşmadı çünkü işini ezbere yapan bir doktora ve kötü bir laboratuvara denk gelmistim
Sonra işlerini duzgun yapan insanların sayesinde her tedavimde embriyom oluştu.
Nerde tedavi gördünüz siz ?

Ben de çok zor bir vakaydim ama bakın şimdi bir bebeğim var.
İlk tadevimde benim de hiç embriyom oluşmadı çünkü işini ezbere yapan bir doktora ve kötü bir laboratuvara denk gelmistim
Sonra işlerini duzgun yapan insanların sayesinde her tedavimde embriyom oluştu.
Nerde tedavi gördünüz siz ?
İlki bahçecide diğeri de doğuda bir merkez canım kurumsal değil yaşadığım yerde ama bir yakınım var Ankara'da yaptırıyor iyi merkezlerde onda da sonuç aynı laboratuvar da çok önemli tabi ama sanki hiç düzelmeyecek bu durum

Endemikko sürecimiz benzer 3 tedavi 0 embriyo artık çoook yoruldum tükendim inşallah ben de buraya hikayemi yazabilirim umut olurum ama ben çok zor vakayım :KK43:
Adetiniz düzenli mi, her ay yumurta oluşmayabiliyor, her ay yumurta oluşsa da kaliteli yumurta oluşmayabiliyor, mutlaka denk geleceksiniz kaliteli yumurtaya, inanıyorum, mücadeleden vazgeçmeyinn

Adetiniz düzenli mi, her ay yumurta oluşmayabiliyor, her ay yumurta oluşsa da kaliteli yumurta oluşmayabiliyor, mutlaka denk geleceksiniz kaliteli yumurtaya, inanıyorum, mücadeleden vazgeçmeyinn
Adetim düzenli hormonlar vs genetiğe kadar her şey yapıldı sorun görünmüyor takviyeler bir sürü şey ama olmadı 5 yıl bitecek inşallah nasip olur :KK43:

Anladım.
Bu sayfada arkadaşların önerileri var, herkes kendi kullandığı doğal şeyleri yazıyor, inceleyin siz de

Anladım.
Bu sayfada arkadaşların önerileri var, herkes kendi kullandığı doğal şeyleri yazıyor, inceleyin siz de
Teşekkür ederim canım artık topiği ezberledim 😁

Ben de 42 yaşındayım. Çikolata kistim, rahim dışına doğru büyüyen miyomum var, polip aldırdım nisan ayında, klomenle tedavi, 1 defa aşılama tedavimiz var, tutmadı, hormon değerleri iyi, amh 3.19, ama olmuyor. çikolata kistinin yarattığı ortam spermi öldürebilir, sperm yumurta buluşmayabilir, bilmiyorum. Daha da geç kalmadan tüp bebeğe başlama kararı aldık, istanbulda yaşıyorum

Ben de 42 yaşındayım. Çikolata kistim, rahim dışına doğru büyüyen miyomum var, polip aldırdım nisan ayında, klomenle tedavi, 1 defa aşılama tedavimiz var, tutmadı, hormon değerleri iyi, amh 3.19, ama olmuyor. çikolata kistinin yarattığı ortam spermi öldürebilir, sperm yumurta buluşmayabilir, bilmiyorum. Daha da geç kalmadan tüp bebeğe başlama kararı aldık, istanbulda yaşıyorum
Yaşınıza göre amh çok güzel maşallah diyeyim çikolata kisti alınmıyor mu ameliyat falan hiç bilmiyorum da soruyorum kusura bakmayon tüp bebek hiç yapmamış olmayı ben de isterdim bu vakte kadar beni bu derece umutsuz yapan 3 kez tüp bebek denemem olması inşallah sizin olumlu olur

Çikolata kisti adetten beslendiği için çözümü ya hamilelik ya menapoz, ameliyat yumurta rezervini etkiliyor, önermedi doktorlar, öneren de oldu ben istemedim
Umarım ilkinde tutar, tutmazsa benim için de biraz hayal kırıklığı olur tabi
Yaşıma göre amh iyi evet ma sayıdan ziyade kalite de çok önemli
Hayırlısı

Merhaba, çok zorlu yollardan geçmişsiniz, neyseki eşiniz ve ailenizin desteğiyle mücadeleden vazgeçmemişsiniz, sizlerle sağlıklı huzurlu ömrü olsun bebişinizin
Fulyadaki merkez ve doktoru öğrenebilir miyim, ekim adetiyle biz de tüp bebek tedavisine başlayacağız, bilmek isterim aynı yer mi.
Ben deNorth vital ve omepa-q10 vitamin kullanıyorum doktor önerisiyle
araştırırken n mesajlarınıza denk geldim. maşallah allah tamamına erdirsin siz nerede yaptınız tüp bebeği acaba ve yaş kaçtı sorabilir miyim

Amin, inşallah, çok teşekkür ederim.
Yaşım 42, Acıbadem Fulya-Ercan Baştu beyde yaptırdım
aaa bende ön görüşme yaptım kendisiyle dünyaa tatlısı yardımsever uzun uzun anlattı.
brn bülent trabşlar selma kahtamabkar yğcel karamanlar hepsinde 2şerkez benim 8.denemem olacak yaş 44olacak önümüzdeki ay. 40dan beri deniyorum düşükler oldu ameliyatlar oldu ngs genetik k test hep bozuk geliyor memorialde 4tane dondurulmuş var ama arada başka yerde mini doz deneyelim dediler genetük test boşver dediler minidoz yaptık kinyasal gebelik oldu. naoacam bilmiyorum ercan baştuyu çekinmem acıbadem olması. daha önce maslak acıbadem ve altunizade acıbademde denedim ve laboratuar teknikleri kaliteleri ok hoşuma gitmedi ercan bey süper ama laboratuardan endişeliyim şimdi seni okuyunca holuma gitti. senin n diper denemelerin nerde olmuştu. 🐞🙏🦄

aaa bende ön görüşme yaptım kendisiyle dünyaa tatlısı yardımsever uzun uzun anlattı.
brn bülent trabşlar selma kahtamabkar yğcel karamanlar hepsinde 2şerkez benim 8.denemem olacak yaş 44olacak önümüzdeki ay. 40dan beri deniyorum düşükler oldu ameliyatlar oldu ngs genetik k test hep bozuk geliyor memorialde 4tane dondurulmuş var ama arada başka yerde mini doz deneyelim dediler genetük test boşver dediler minidoz yaptık kinyasal gebelik oldu. naoacam bilmiyorum ercan baştuyu çekinmem acıbadem olması. daha önce maslak acıbadem ve altunizade acıbademde denedim ve laboratuar teknikleri kaliteleri ok hoşuma gitmedi ercan bey süper ama laboratuardan endişeliyim şimdi seni okuyunca holuma gitti. senin n diper denemelerin nerde olmuştu. 🐞🙏🦄
Ben ilk tüp bebek dnemesinde aldım pozitifi
14 yumurta toplandı, 3 tanesi 5.gün, 3 tanesi 6.gün donduruldu
Genetiğe göndermedi, tutmasaydı gönderecekti.
AA kalite embriyo transfer edildi, pozitifi gördük
Doktorum diye söylemiyorum gerçekten dünyay tatlısı, tokgözlü bir doktor.

Ben ilk tüp bebek dnemesinde aldım pozitifi
14 yumurta toplandı, 3 tanesi 5.gün, 3 tanesi 6.gün donduruldu
Genetiğe göndermedi, tutmasaydı gönderecekti.
AA kalite embriyo transfer edildi, pozitifi gördük
Doktorum diye söylemiyorum gerçekten dünyay tatlısı, tokgözlü bir doktor.
maşallah maşallah ne kadar şükretsen az bu yaşta ilk denemede başarı.. ben 49 yalında bailadım 44 yaşıma geldim 7 tüp benek bende de 4er tane 5günlük blast aa kalite oluyor ama genetik sağlam çıkmıyor genetiksiz de denedim ya tutmadı ya düşük oldu.. allah sağlıkla tamamına erdirsin canım.. herhangi vitamin verdi mi yada beyaz yağlı serum varya intralipid serum uyguladı mı yada kırtizon decort prednol v. s verdi mi bir de kaç lira acaba ben ön görüşmeye gittim fiyat sormadan çıkmışım.

Allah size de en kısa zamanda nasip etsin inşallah 🙏
Bu konuda çok emek verdim çok şey araştırdım, doktorun doğru tedavi uygulamasına ek olarak laboratuvarin çok iyi olması gerekiyor. İlk denememde laboratuvar iyi olmadığı için yumurtalarim çöp olmuştu ve karşımda bir muhatap dahi bulamamistim. Size tavsiyem heryere guvenmeyin çünkü ezbere iş yapiyorlar.
İlk gittiğiniz yer neresiydi özelde. Paylaşırmısınız

X