Tüp Bebek başarı hikayem

ipek_annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
2.259
2.178

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-11-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 19 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında bulunan mekonyum (ilk dışkı) genelde doğumdan sonra vücudun dışına atılır, fakat bazen, doğum geciktiği durumlarda bu doğumdan önce yani bebek anne karnındayken olabilir. Bu ikinci durumda dışkı maddesi amniyotik sıvı içinde bulunacaktır. Ekstra bir enerjiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu enerjiyi kullanmak yerine doğumunuz için saklayınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ipek_annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
2.259
2.178

Bebeğinizin bağırsaklarında bulunan mekonyum (ilk dışkı) genelde doğumdan sonra vücudun dışına atılır, fakat bazen, doğum geciktiği durumlarda bu doğumdan önce yani bebek anne karnındayken olabilir. Bu ikinci durumda dışkı maddesi amniyotik sıvı içinde bulunacaktır. Ekstra bir enerjiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu enerjiyi kullanmak yerine doğumunuz için saklayınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

ipek_annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
2.259
2.178

01 Adana 01

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
49
12
26
Merhaba arkadaşlar ben 26 yaşındayım ve 9 yıllik evliyim 8 yıldır çocuk sahibi olmak istiyorduk 1.5 yıl eşim tedavi gördü olumlu sonuç alamadık 1 yıl ara verdik sonra Ankara da özel bir hastaneye gittik aşılama yaptırdık negatif sonuç aldim 6 ay sonra tekrar aynı hastanede tüp bebek tedavisine başladım tedavimin yarısında hastanenin tüp Bebek bölümü kapandı 2 yıl ara verdim Şenol kalyoncu hocayla tanıştım onunla başladık 2 yumurta oluştu 1 tanesini kullandık diğerini dondurduk diğerini kullandığımızda olumsuz sonuç aldim sonra doktorum histereskopi yapalım dedi oylelikle onu da yaptırdık sonra dondurulmuş embriyo yu kullandık sonucun pozitif oldu ama düşük yaptım 1.5 yıl sonra tekrar denedim bu sefer 2 tane embriyo oluştu ben 2 sinide koyalım dedim 1 tanesi tuttu oboru boş kese olarak oluştu şimdi 8.5 aylık bir oğlum var çok zor her yönden yipraniyorsunuz Allah yardımcımız olsun Allah isteyen herkese nasip etsin

aryasum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
19
23
41
İğne ve iki adet hap kullanmıştım birinin adı femaraydi sanırım ama ilaçlar kişinin durumuna göre veriliyor dozunu doktor belirliyor kendi kafamıza göre kullanamayiz bu ilaçları ve reçetesiz alınmıyor. Şuan devam ettiğiniz doktorunuz varsa danışın
hayırlı olsun, sağlıcakla büyütün :) bu ilaçları ne zaman başladınız, adetinizin 2.günü mü yoksa daha önce mi. ben de cengiz beye gitmeyi planlıyorum,