Tüp Bebek Doktor Araştırması

patililerinannesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
67
16
23
Tekrar merhaba kızlar 🫶🏼
Önümüzde ki üç ay “şubat-mart-nisan” bitkisel kürleri denemeye karar verdim
-Havuç ve ceviz karışımı
-Sultan macunu, propolis
-Aslan pençesi ve hayıt otu çayı
-Takviye edici vitaminler
Bunları hali hazırda denemeye başladım, bunun yanında tabii ki doktora gitmeye devam ediyorum hormon testini yaptıramadım aylar sonunda adet gördüm ve 1 gün olup kesildim o günde ağrıdan yerimden kalkamadım adetliyken yaptırılması gerekiyordu çünkü.. doktorun verdiği hapı “duphaston” kullanıyorum. Bu üç aylık süreç sonunda tüp bebeğe başvurmayı düşünüyorum korkularım da var acı eşiğim çok düşük bunun yanında maddi olarak yoruyor yorumlarına çok rastladım düğün takılarıma da parasına da hep araba almayı hayal ediyorduk sanırım bunun için kullanacağız. Tüp bebek de kesinlikle bu hastaneyi ve bu doktoru tavsiye ediyorum dediğiniz yer sizi bebeğinizle buluşturan yer neresiydi?

Merhaba. hakkınızda hayırlısı olsun öncelikle. Neredesiniz bilmiyorum ama İstanbul Şişli Memorial Hastanesini tavsiye ederim size. bende orada tedavi görüyorum. bu ay kısmetse transfer olacağım. doktorlar çok ilgili benim içim çok rahat gidiyorum

Tekrar merhaba kızlar 🫶🏼
-Havuç ve ceviz karışımı
-Sultan macunu, propolis
Bunları hali hazırda denemeye başladım, bunun yanında tabii ki doktora gitmeye devam ediyorum hormon testini yaptıramadım aylar sonunda adet gördüm ve 1 gün olup kesildim o günde ağrıdan yerimden kalkamadım adetliyken yaptırılması gerekiyordu çünkü.. doktorun verdiği hapı “duphaston” kullanıyorum. Bu üç aylık süreç sonunda tüp bebeğe başvurmayı düşünüyorum korkularım da var acı eşiğim çok düşük bunun yanında maddi olarak yoruyor yorumlarına çok rastladım düğün takılarıma da parasına da hep araba almayı hayal ediyorduk sanırım bunun için kullanacağız. Tüp bebek de kesinlikle bu hastaneyi ve bu doktoru tavsiye ediyorum dediğiniz yer sizi bebeğinizle buluşturan yer neresiydi?
Size genelde özel hastane tavsiye edilecek ama ben mugla eah de Eren Akbaba diyorum. Ozelleri para tuzağı olarak görüyorum ki tüp bebek zaten çok masraflı bir surec hangi ilde olduğunuzu bilmiyorum fakat imkanınız varsa Bi görünün derim

Tekrar merhaba kızlar 🫶🏼
-Havuç ve ceviz karışımı
-Sultan macunu, propolis
Bunları hali hazırda denemeye başladım, bunun yanında tabii ki doktora gitmeye devam ediyorum hormon testini yaptıramadım aylar sonunda adet gördüm ve 1 gün olup kesildim o günde ağrıdan yerimden kalkamadım adetliyken yaptırılması gerekiyordu çünkü.. doktorun verdiği hapı “duphaston” kullanıyorum. Bu üç aylık süreç sonunda tüp bebeğe başvurmayı düşünüyorum korkularım da var acı eşiğim çok düşük bunun yanında maddi olarak yoruyor yorumlarına çok rastladım düğün takılarıma da parasına da hep araba almayı hayal ediyorduk sanırım bunun için kullanacağız. Tüp bebek de kesinlikle bu hastaneyi ve bu doktoru tavsiye ediyorum dediğiniz yer sizi bebeğinizle buluşturan

Tekrar merhaba kızlar 🫶🏼
-Havuç ve ceviz karışımı
-Sultan macunu, propolis
Canım ben OP.DR. FATİH ÖĞÜÇ hocaya gittim. Mecidiyeköy Çevre Hastanesinde kendisi . Benim 2 komşum onda tedavi görmüş ve gayet başarılı olmuşlar, Çocukları şimdi okula gidiyor. Bende onların önerisi üzerine gittim ve çok memnun kaldım
doğru ilaçları doğru zamanda kullanmak çok önemli Fatih hoca bunları çok iyi bi şekilde sana izah ediyo ve ben şuan gebeyim, eşi de mikrobiyolog Merve hanım çok ilgilendiler beni her süreçte desteklediler. ya bi doktor hastasını akşam bile olsa arayıp bi sorun varmı diye sorarmı ? sağ olsunlar Rabbim onlara zor zaman göstermesin. ben çok başarılı buldum çok elit ve çok etik çalışıyorlar. Burası bir klinik veya merdiven altı biryer değil . Tam teşekküllü tertemiz bir hastane kesinlikle öneririm.
inşallah dileklerin kabul olur kuzum. Yavrunu sağlıkla kucağına alırsın. hayırlı olsun şimdiden

Canım ben OP.DR. FATİH ÖĞÜÇ hocaya gittim. Mecidiyeköy Çevre Hastanesinde kendisi . Benim 2 komşum onda tedavi görmüş ve gayet başarılı olmuşlar, Çocukları şimdi okula gidiyor. Bende onların önerisi üzerine gittim ve çok memnun kaldım
doğru ilaçları doğru zamanda kullanmak çok önemli Fatih hoca bunları çok iyi bi şekilde sana izah ediyo ve ben şuan gebeyim, eşi de mikrobiyolog Merve hanım çok ilgilendiler beni her süreçte desteklediler. ya bi doktor hastasını akşam bile olsa arayıp bi sorun varmı diye sorarmı ? sağ olsunlar Rabbim onlara zor zaman göstermesin. ben çok başarılı buldum çok elit ve çok etik çalışıyorlar. Burası bir klinik veya merdiven altı biryer değil . Tam teşekküllü tertemiz bir hastane kesinlikle öneririm.
inşallah dileklerin kabul olur kuzum. Yavrunu sağlıkla kucağına alırsın. hayırlı olsun şimdiden

X