Tüp Bebek Düşünen İlk Adım Atacaklar (2018 e hamile olarak girmek istiyorum) :(

Rica ederim ne demek :KK66:
Doktor seçimi zor oluyor. Ve dediğin gibi kesinlikle; birine iyi gelen doktor digerine iyi gelmiyor. Aslında tüm doktorlar tedavi açısından hemen hemen aynı. Sadece iletisimleri ve sana yaklaşımları farklı. Bu arada, gittigin merkezlerin embriyologları ile de görüşmenin öneririm. Herşeyin hayırlısı olsun:)
O embriyolog ne için canım of ya valla gözüm korktu çok uğraştırıcı ve zor bi süreç heralde ... :KK43:(( keşke normal yollardan kalabilsek :KK43:((

O embriyolog ne için canım of ya valla gözüm korktu çok uğraştırıcı ve zor bi süreç heralde ... :KK43:(( keşke normal yollardan kalabilsek :KK43:((
Labaratuvarda embriyo olusumunu saglayan kisi :KK66:
Doktordan cok embriyolog da onemli bu iste. Sonucta doktor sadece operasyonel sireci yapiyor. Geri kalan embriyologun uzmanliginda. Akliniza takilanlaribsormaniz acisindan soyledim :KK66:

Labaratuvarda embriyo olusumunu saglayan kisi :KK66:
Doktordan cok embriyolog da onemli bu iste. Sonucta doktor sadece operasyonel sireci yapiyor. Geri kalan embriyologun uzmanliginda. Akliniza takilanlaribsormaniz acisindan soyledim :KK66:
Anladım canım bu bilgilendirmeler hastanedede veriliyodur değilmi ilk defa gidenler için. Bayağı zahmetli olucak desene

Google dan buldum son iki gün yaptım fotomu
Son günü de buldum onu da bi gün sora kullanıcam inş
Kendimi kandırmak içim söylemiyorum gerçekten yüzde bir umudum yok
Hamilelik Belirtim de Yok
Sadece anlattığım koku hassasiyeti
O da psikolojiktir
Nerdeyse bir buçuk yıldır ilk günden beri her ama her ay umudum vardı bu sefer olucak die
Herkes diyodu ki umudumu beklemeyi bırakınca hamile kaldım
Ben de diodum ki umut nasıl kaybedilir
Kim yazmıştı olmaya olmaya bi süre sora umut gidio die
Ve benim ilk ama ilk kez umudum gitti bu ay için yani hiç hamile olamıxam diil ama bu aydan umudum gram yok
Diğer aylardan farklı ne yaptım ki
Clomen kullandım ilk kez
Dua da okumuyorum artık hamile kalamam
Hiç içimden gelmiyor tövbetövbe
Meryem süresini okuyum diorum gram içimden gelmio
Kızıyorum kendime ...
Şu adet bitince o balık olayını yapıyım bari
İncir kürü falan kafama yatmıyodu
Balığı çiğ yemekten zarar gelmez onu yapıyım amannnn

Arkadaşlar evleneli 5 yıl oldu eşimle evliliğimizin başından buyana hiç korunmadık.Dolayısıyla artık tüp bebek düşünüyoruz. Ve daha önce bu konuda hiç bi adım atmadık. Bilgisi olanlar ne yapmamız gerekir, doktor tavsiyesi verebilirmisiniz. İstanbulda yaşıyoruz. Cevaplarınızı bekliyorum... ❤️
merhaba canım adetin 2. veya 3. günü doktora gidiyorsun tedaviyi öyle başlatıyorlar Ben Gaziosmanpaşa Özel Avrupa şafak hastnaesinde Deniz özgeni öneriyorum sana canım

X