Tüp bebek düşünüyorum destek olur musunuz

Derenkaraca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
473
216
Eşim tekrar sperm testi verecek bende temmuzda gittim bütün kontroller yapıldı ama rahim filmi çekilmedi onu yaptırırız sonra deneriz erken diyor herkes ama bu şekilde hüsran olması psikolojik olarak etkilemeye başladı
Zaten rahim filmi çekilmeden tüp bebeğe başlamıyorlar genelde hem rahim şekli hemde tüplerde sıvı birikmesi var mi değerlendiriyorlar özel hastaneye git çektirmek istiyorum de çekerler
Valla canım herkes erken daha diyorda insan çok yıpranıyor gerçekten bırak bir ayı bir gün bile zor geçiyor çok iyi anlıyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-03-2022

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

EGE333

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
198
77
33
Ben henüz başlamadım tedaviye kist var aslında çatlamayan yumurta onun söndürdükten sonra başlıcağız bendede pco var eşimde sorun yok ama artık beklemek zor geliyor en azında böyle bir tedavi bi bir umut insana
Birgebeningünlüğünde takip ediyorum pco olup gebe kalan çokmuş onun masajlarıyla denedin mi

EGE333

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
198
77
33
Zaten rahim filmi çekilmeden tüp bebeğe başlamıyorlar genelde hem rahim şekli hemde tüplerde sıvı birikmesi var mi değerlendiriyorlar özel hastaneye git çektirmek istiyorum de çekerler
Valla canım herkes erken daha diyorda insan çok yıpranıyor gerçekten bırak bir ayı bir gün bile zor geçiyor çok iyi anlıyorum
Saol canım ben gideyim peki adet sonrası mı yoksa yumurtlama da mı ne zaman gitmek lazım

Derenkaraca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
473
216

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-03-2022

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın