Tüp bebek gebelik var mıı acilll

Kelebekk116

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2022
72
55
23
Merhaba arkadaşlar ben 15 inde pazartesi günü 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum ve bugün 6. Günüm. 3 gündür gebelik testi yapıyprum ve hepsinde 2. Çizgi çilik çıktı bu sabah erken gebelik testi yaptım ve çift çizgi daha belirgin çıktı diğerlerine göre sizce gebelik var mıdır kan vermeli miyimm ???? Fotografını ekledim

Hayırlı olsun çok net belli bende pazartesi transfer oldum test yapmaya korkuyorum sadece regl sancısı gibi ağrı var onun dışında belirtim yok sizin çift embriyo mu o yüzden mi bu kadar net ki

Bence biraz daha bekleyin. İlaçlar hormonlardanda olabilir. Daha transferin ikinci gününden itibarwn yapmışsınız yanlış anlamadıysam.
Transferin üzerinden en az bi 10 gün geçsin.

Bence biraz daha bekleyin. İlaçlar hormonlardanda olabilir. Daha transferin ikinci gününden itibarwn yapmışsınız yanlış anlamadıysam.
Transferin 4. Günü başladım bugün 6. Günüm erken gebelik testinde bu kadar net çıktı diğerlerinde çok çok silikti normal testi diğerleri ama evet ilaçların etkisi de olabilir bilmiyorum benim gibi yaşayan vardır diye düşürerek yazdımm

İnşallah pozitiftir ve sağlıkla kucağına alırsın

Transferin 4. Günü başladım bugün 6. Günüm erken gebelik testinde bu kadar net çıktı diğerlerinde çok çok silikti normal testi diğerleri ama evet ilaçların etkisi de olabilir bilmiyorum benim gibi yaşayan vardır diye düşürerek
İnşallah pozitiftir ve sağlıkla kucağına alırsın
inşallah çok teşekkür ederim

Yaaaa bu neeeee var tabikiiiiii hayırlı olsun çooook sevindim sağlıcakla ilerler inşallah bir gün biz de bu hissi yaşar mıyız

Merak etmeyin bu iğne kullanımına bağlı bi pozitif falan değil ben taze transfer de oldum bebek yoksa asla böyle bi pozitif olmuyor, hamilesiniz bundan sonrası için dua edin sağlıklı ilerler kucağınıza alırsıniz inşallah

Bende 5. gün A kalite embriyo transferi yapıldı. 9. Gün kan testi verdim 18.03 çıktı. Doktor hamilesin ama değer biraz düşük 2 gün sonra tekarlayalım dedi. Sevinemedim bile. Değer çok mu düşük sizce? Bu şekilde olup artış gösteren var mı

Evde idrar testi yaptın mı hiç ? Benim gibi silik falan çıkıyor muydu ?

İnanın olumlu şeyler söylemek isterdim ama umutlandırmakda çok doğru değil 2 tane kimyasal gebelik yasadim böyle çıkıyor genelde sonuç 10. Gün de 80 ve üzeri olması olumlu bir başlangıç oluyor genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…