Tüp bebek gebelik var mıı acilll

Evde idrar testi yaptın mı hiç ? Benim gibi silik falan çıkıyor muydu ?
Evet kan vermeden bir gün önce akşam erken gebelik testinden yaptım ikinci çizgi silik olarak çıktı. Belki yanlıştır diye ikinci kez yaptım onda da yine ikinci çizgi silik çıktı

İnanın olumlu şeyler söylemek isterdim ama umutlandırmakda çok doğru değil 2 tane kimyasal gebelik yasadim böyle çıkıyor genelde sonuç:KK43: 10. Gün de 80 ve üzeri olması olumlu bir başlangıç oluyor genelde
Bilmiyorum kimisi değer değil artış önemli diyor umudumu kaybettim bile sanırım 😥

Merhaba arkadaşlar ben 15 inde pazartesi günü 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum ve bugün 6. Günüm. 3 gündür gebelik testi yapıyprum ve hepsinde 2. Çizgi çilik çıktı bu sabah erken gebelik testi yaptım ve çift çizgi daha belirgin çıktı diğerlerine göre sizce gebelik var mıdır kan vermeli miyimm ???? Fotografını ekledimEki Görüntüle 3373487
Benim gibi erkenden böyle çıkanlar oldu mu ?? İlaçların etkisii miii

İnşallah 🤲çok teşekkür ederim 🙏çok erken diye kan vermek istemiyorum 12. Gün test istedi doktorum daha yarısındayız bilemiyorum ki hemen gitmeli miyim amaa dayanamam gibiii 😂😂
Çatlatma iğnesi falan olmadın değil mi kuzum. Eğer olmadıysan hayırlı olsun hamilesin 😍😍😍😍🧿🧿🧿🙏🙏🙏🙏 çok sevindimm. Belirtin var mıydı? Ben de pazartesi oldum ama benim taze transferdi. Çatlatma iğnesi etkisi bende devam ediyor olabilir diye test yapmıyorum.

Çatlatma iğnesi falan olmadın değil mi kuzum. Eğer olmadıysan hayırlı olsun hamilesin 😍😍😍😍🧿🧿🧿🙏🙏🙏🙏 çok sevindimm. Belirtin var mıydı? Ben de pazartesi oldum ama benim taze transferdi. Çatlatma iğnesi etkisi bende devam ediyor olabilir diye test yapmıyorum.
Hayır taze transfer değildi dondurulmuştu 1 ay rahim dinlendirmenin ardından tranafer olmuştum.Erken değil mi ama hemen pozitif çıkması için sonrasında üzülmek istemiyorum ya kan falan vermedim o yüzden 12. Güne de daha çok var napıcam bilmiuorım inşallah tutmuştur ve hamileyizdir 🤲🙏🌸🥰

Merhaba arkadaşlar ben 15 inde pazartesi günü 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum ve bugün 6. Günüm. 3 gündür gebelik testi yapıyprum ve hepsinde 2. Çizgi çilik çıktı bu sabah erken gebelik testi yaptım ve çift çizgi daha belirgin çıktı diğerlerine göre sizce gebelik var mıdır kan vermeli miyimm ???? Fotografını ekledimEki Görüntüle 3373487
Aynı yaşayan kimse yok muuu ???

Hayırlı olsun çok net belli 🥰🥰 bende pazartesi transfer oldum test yapmaya korkuyorum sadece regl sancısı gibi ağrı var onun dışında belirtim yok sizin çift embriyo mu o yüzden mi bu kadar net ki
Bnde ptesi transfer oldum ama taze transfer benim.silik çıkmıştı iğne etkisidir diyorlar dün yapmıştım . 😇

Merak etmeyin bu iğne kullanımına bağlı bi pozitif falan değil ben taze transfer de oldum bebek yoksa asla böyle bi pozitif olmuyor, hamilesiniz bundan sonrası için dua edin sağlıklı ilerler kucağınıza alırsıniz inşallah
Taze transferde nasıl çıkmıştı testin canim

Merak etmeyin bu iğne kullanımına bağlı bi pozitif falan değil ben taze transfer de oldum bebek yoksa asla böyle bi pozitif olmuyor, hamilesiniz bundan sonrası için dua edin sağlıklı ilerler kucağınıza alırsıniz inşallah
Taze transferde nasıl çıkmıştı
İnşallah güzel sonuçlar alırız 🤲😊beklemek çok zor 🫢
Ay evet yaa .
İnşallah güzel sonuçlar alırız 🤲😊beklemek çok zor 🫢

Kızlar şimdi kan versem illa 12. Gün bir daha mi vermem gerekiyor yoksa sonuç pozitif çıkarsa daha istemez mi doktor ? Bugün 7. Günüm

Kızlar şimdi kan versem illa 12. Gün bir daha mi vermem gerekiyor yoksa sonuç pozitif çıkarsa daha istemez mi doktor ? Bugün 7. Günüm
Pozitif çıksa bile her 2 günde bir artışını takip ediyorlar gebeliğin sağlıklı ilerlediğini anlamak için. Bugün benim de 2. Test yapılacak cumartesi 18 çıkmıştı.

Ben pazartesi transfer olmuştum bugün gidip verdim yarın çıkacakmış
Hayırlı olsunn inşallah güzel sonuçlar alırsınız sonuçunuzu bizimle de paylaşın lütfenn taze transfer miydi bir de kaçıncı gün embriypsuydu ? Bende erken diye beklemedeyim silik çıkıuor evdeki testlerde ama siz evde yaptınız mı ?

Pozitif çıksa bile her 2 günde bir artışını takip ediyorlar gebeliğin sağlıklı ilerlediğini anlamak için. Bugün benim de 2. Test yapılacak cumartesi 18 çıkmıştı.
Hadi inşallah güzelce artış sonuçları alırsınız 🥰🙏🌸 sonucunu aldığınızda söylemeyiii ujutmayınn 🌸

Hadi inşallah güzelce artış sonuçları alırsınız 🥰🙏🌸 sonucunu aldığınızda söylemeyiii ujutmayınn 🌸
İnşallah çok teşekkür ederim 🙏🙏🥰 Bence sizde Kant testi yaptırın derim çift çizgi varsa mutlaka pozitif değer alırsınız.Sonrada artışını takip edersiniz. Olmadığında o çizgi hiçbir şekilde çıkmıyor çünkü.

Hayırlı olsunn inşallah güzel sonuçlar alırsınız sonuçunuzu bizimle de paylaşın lütfenn taze transfer miydi bir de kaçıncı gün embriypsuydu ? Bende erken diye beklemedeyim silik çıkıuor evdeki testlerde ama siz evde yaptınız mı ?
5.gun embriyosu dondurulmuş 2 ay sonra transfer edildi çok bir belirtim yok test yaptım birinde var diğerinde yoktu bozukmu acaba dedim kararsız kaldım gidip vereyim dedim inşallah güzel sonuçlar alırız

İnşallah çok teşekkür ederim 🙏🙏🥰 Bence sizde Kant testi yaptırın derim çift çizgi varsa mutlaka pozitif değer alırsınız.Sonrada artışını takip edersiniz. Olmadığında o çizgi hiçbir şekilde çıkmıyor çünkü.
Şimdi asistanlarla iletişime geçtim testi attım ve erken olduğunu en az 10. Güne kadar beklemem gerektiğini söylediler o yüzden 3 gün bekleyip öyle kan tahlili vericem🙏

Merhabalar bazı doktorlar transferden sonra çatlatma iğnesi vurduyor. Eğer transferden sonra çatlatma iğnesi vurunduysanız 7 gün beklemeniz gerekir çatlatma iğnesi çift çizgi çıkarır. Eğer ki çatlatma iğnesi vurunmadıysanız bğyğk bi ihtimalle hamilesinz. İnşallah hayırlı ve güzel haberler alırsnx 🥰

X