Tüp bebek hakkında deneyimlerinize ihtiyacım var

canım sonuçlar normal doğal gebelik elde edebilirsin rahat ol stres yapma çocuk meselesini düşünerek ilişkiye girme ama ovülasyonunda takip et mümkünse doktorla yumurta takibi yap
2 aşılama yaptık tutmadı ama bizim o zamanlar morfoloji ve hız sorunu var demişlerdi esıme sülük tedavisi uyguladık omu ilaçlarmı etki etti anlamadım yada testmi yanlış devlette yaptırdık bide özelde yaptırsak diyorum bir farkı olurmu

2 aşılama yaptık tutmadı ama bizim o zamanlar morfoloji ve hız sorunu var demişlerdi esıme sülük tedavisi uyguladık omu ilaçlarmı etki etti anlamadım yada testmi yanlış devlette yaptırdık bide özelde yaptırsak diyorum bir farkı olurmu
canım aşılamanın normal ilişkiden çok bir farkı yok bilmiyorum testte sonuçlar iyi emin değilsen başka yerde tekrar yaptırın ilaçlar elbette etki etmiş olabilir

İleri hızlı hareket 42
morfolojı 10 çıkmış bize göre çok çok iyi

canım aşılamanın normal ilişkiden çok bir farkı yok bilmiyorum testte sonuçlar iyi emin değilsen başka yerde tekrar yaptırın ilaçlar elbette etki etmiş olabilir
Cevap verdiğin için sagolasın canım her şeyin hayırlısı sitresden uzak durmak lazım kafayı takmamak lazım ama olmuyo 3 sena gene bi zaman kolay değil

canım bizimde sorunlarımız benzer dr aşılama için sanş çok az ama tüp bebek raporu için yapmalıyız dedi mucizelere inan diyerek teselli etti 3 ay olucak takviye alıyor eşim haziranda nasipse aşılama olucak
Takviye kullanmadan önce bizede takviye gidadan sonra aşılama yaparız dediler... Tekrar kontrol için gittiğimiz de sorduğum da aşılama tutmaz dediler direk. Araştırdığıma göre sorun erkek faktörlü olunca aşılama olmadan direk rapor çıkıyor diye okumuştum 🤔🤔 hangi hastaneye gitmiştiniz

Takviye kullanmadan önce bizede takviye gidadan sonra aşılama yaparız dediler... Tekrar kontrol için gittiğimiz de sorduğum da aşılama tutmaz dediler direk. Araştırdığıma göre sorun erkek faktörlü olunca aşılama olmadan direk rapor çıkıyor diye okumuştum 🤔🤔 hangi hastaneye gitmiştiniz
ümraniye eğitim araştırma canım 2 aşılama olunca rapor alırım sanıyordum ve az önce tam 5 dakika önce öğrendim 2 aşılama olsa bile 3 yıllık evlilik şartı geçerli rapor için yıkıldım ya tutmazsa naparım şimdi

X