tüp bebek için yumurta sayısı

Gün sonunda bebeğiniz için ihtiyacınız olan 1 adet kaliteli embriyo, hiç sayıya takılmayın. Ayrıca doktorun ultrasonda görüntüleyebildiğinden daha fazlası da toplanabilir opu günü(benim öyle oldu.) yine de fazlası azı değil zaten konu, tek bir embriyo eşittir bebeğiniz demek gün sonunda İnşallah gönlünüzce olur

Yaaa içime su serptiniz. Ne güzel burada birimizin sıkıntısını okuyup fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bazen destek oluyoruz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim

Canim öyle değil ben rahim ameliyatı oldum doğuştan kalp şeklindeydi ve kistlerimde vardı yumurta konusuna gelince bu ay bende 8 tane oluştu 5 i toplandı diğerlerini almamış doktor şuan 3 tane içimde olgun yumurta varmış kendiligimizden deneyin belki transfere. Gerek kalmicak dedi bakalım inşaallah kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim

Birde yaş da etkiliyormus benim arkadaşın 0.45 amh ve 14 yumurta toplandı 5 tane 5 .gün donduruldu ve benim amh ondan yüksek ama 5 tane den 2 tane 3. Gün embiriyo donduruldu yani hem doktorlar fazla sıkıntı olarak gormuyo amh yi birde yaptirdigin yere bağlı değişkenlik olabiliyo

27 yaşındaydım AMH 0.62'ydi tüp bebek tedavisinde 7 yumurtam oluştu 3 tanesi toplanabilir haldeydi 3 taneden 2'si döllendi 2 taneden de 1'i sağlamdı elimizde 1 yumurta kaldı o kalan 1 yumurtayı transfer ettik ve oğlum oldu şimdide normal yolla hamile kaldım kızım olacak inşaAllah :) Arkadaşım var 10 tane dondurulmuş yumurtası var 3. tüp bebek tedavisi de negatif önemli olan çok olması değil embriyonun sağlıklı olup anneye tutunabilmesi.

Merhaba

Benim amh 1.12 çıktı. Doktor rezerv düşük dedi 3 yumurta toplandı ve ertesi gün aradılar 2 si döllenmedi 1 inde de döllenme belirtisi var dedi. Tekrar bilgi vereceğiz dediler. Böyle olması açıkçası beni üzdü pek anlamıyorum. 1 yumurta döllenmesi iyi mi? 1 yumurta kaldığı için o da 5.güne ulaşmazsa ne olacak bilmiyorum. Tek başına yarışıyor. Yanında rakibi de yok . Dolayıyla tüp bebek şansı da azalıyor sanırım. Hiç böyle düşünmemiştim. Tüp bebek kesin çözüm sanıyordum. Sizce durum nedir?

Maşallah ben üç kez amh ölçtürdüm üçünde farklı çıktı artık karar verdik bu ay tüp bebek tedavisine başlayacağız çok korkuyorum emniriyo oluşmayacak diye

Aynı durumdayım

Üzme kendini canım benim yumurtadan daha çok kalitesi önemli inşallah hepsi dollenir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…