Tüp bebek idrar testi belirsizliği

Damla3434

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
85
16
26
Tüp bebek tedavisinde 12 gun den önce yapılan testlerde bir pozitif çıkıp bir negatif çıkması normalmi ilaclardan ötürü olabilirmi yoksa düşük veya kimyasal gebelik belirtisimidir

Test bozuk olabilir, kimyasal olabilir benim kimyasal olmuştu, keşke hemen kan verseydiniz erken bile olsa en azından bu kadar strese girmezdiniz

Senin kimyasal olduğunu nasıl anladın yani testin bir pozitif çıkıp bir negatif mi çıktı
Evet kan vermeden 2 gün önce yaptığımda silik çizgi vardı iki gün sonra daha da silikti o çizgi koyulaşmamıştı. Kan verince değer pozitifti ama çok düşüktü ordan anlaşıldı tabi kimyasal olacağı

Mesela bu kan testinde sonuc kac olması lazım ben anlamadım ki

Sanırım en az 70-80 olmalı belki de 100 emin değilim. Ama 15-20’lerdeyse çok büyük ihtimal kimyasal oluyor. Olmayıp Artarak devam eden de varmış ama burda yazıyor arkadaşlar. Siz kan testi yapmadan kesin konuşamayız belki de idrar testi bozuktur, bi iki kez daha deneyin

Kan testinin kaç çıktığı önemli degil. 5 ve üzeri çıkması pozitif anlamına geliyor. Kimyasal olup olmadığı değerin az olmasından anlaşılmaz. İkiye katlanamasa kimyasal olur. Siz kan tahlili yaptırdınız mi

Bu insanın kan değerleriyle ilgilidir . Mesela benim 400 çıkmıştı arkadaşlarimin kimisinin 50 kimisinin 90 vs çıkmıştı. Dediğim gibi önemli olan 2 ye katlanmasi

Hayır sali yaptiricam bakalim ama yazılanlardan sonra cok daha kötü oldum

Reactions: Z P
Hayır sali yaptiricam bakalim ama yazılanlardan sonra cok daha kötü oldum
Valla ben kimyasal diyenlere şaşırıyorum. Neye göre kimyasal deniliyor. Burada müneccim değiliz biz . İdrar testi yaptınız mı. Ben kaç tane idrar testi yaptım en sonuncusunda çıkmadı koyulasmasi gerekirken cok silik çıktı. Kan verene kadar yüreğim agzimdaydi. Test bozukmus. Kan testiyle hamile olduğumu öğrendim. Testlerinzii atarmisiniz yaptiysaniz

Benden sali ve persembe kan testi istedi belkide katlicakmi diye bakicak
Evet çok normal iki gün kan istemesi. Bence siz salı ve perşembe gününe kadar birşey okumayın veya buraya girmeyin. Stres yapmamanız gerekiyor.

Evet çok normal iki gün kan istemesi. Bence siz salı ve perşembe gününe kadar birşey okumayın veya buraya girmeyin. Stres yapmamanız gerekiyor.

Eklentiler

• IMG20210110150140.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 38
Sunu okuduktan sonra bir nebze rahatladim

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…