Gebeliğe Hazırlık Tüp bebek ile Hamileyimmmm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizimki hızlı ilerledi canim biz dokuz sene önce doktora gittik sizin hiç çocuğunuz olmaz dendi bı çöküşe geçtik dokuz sene sonra geçen ay başlayalım dedik degerler düzelmiş doktorlar kizdi niye durdunuz bu kadar diye bu ay destekler ve düzenleyici ile basladk bakalim

Selam Kızlar,
Sanırım hepimizin hayali bir gün burada hamileyim yazmak :) bana da nasip oldu çok şükür 🙏🏼 isteyen bekleyen herkes için sürekli dua ediyorum 🤲🏼

Bizim sürecimiz çok da uzun olmadı aslında. 1 senelik korunmasız ilişki olmasına rağmen pozitifi göremeyince rutin kontrollerimizi yaptırdık. Eşimde veya bende herhangi bir olumsuzluk çıkmadı.

Benim sol yumurtalığımda 4cm’lik çikolata kistim var ama sorun teşkil etmediği söyledi.

Biz beklemek istemediğimiz için tüp bebek sürecine başladık ve 3 aylık bir tedavi süreci ile şuan hamileyim çok şükür 🙏🏼

Tüp bebek süreci ile ilgili aklınıza takılan ne varsa cevaplayabilirim

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun hamile olan annelerim bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım anne olmak için hasret çeken tüm kardeşlerim için de hayırlısıyla sağlıkla en yakın zamanda Allahım size de hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 🙏🏼

Merhabalar Allah saglıcakla kucagınıza almayı nasip etsin

Hangi doktorla görüştünüz acaba ve başka herhangi bir problem varmıydı

Selamünaleyküm canım hayırlı ygurlu olsun inşallah erzurum bunyamin beyde bana tüp bebek.dedi toplam.maliywti ne kadar acaba
Amin canım siz de hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah 🙏🏼 fiyatlar o kadar değişkenlik gösteriyor ki ben İzmir’de yaptırdım 34bin hastaneye verdim ilaçlara da 20-25bin gitmiştir yani 55-60bin benden gitti , medicalpark bu arada hastane de. Sizin gideceğiniz doktor ne kadar isteyecek bilemiyorum bir de doktorlar bazen ilave operasyon isteyebiliyor , rahim filmi , histereskopi vs ilave şeyler çıkabiliyor bence gitmek istediğiniz doktora randevu alın mümkünse adetinizin 2 veya 3. Günü olsun kontrol için en uygun zaman çünkü tekrar sizi adet olunca gel diye çağırmasın

Canım.sen nerde yaptırdım tüp bebek zor mu devlette mi yaptırdın ücreti ne kadar
Devlette yaptırabilmek için şartlar var canım bu arada 2 aşılama olumsuz olduysa , 1 tüp bebek olumsuz olduysa , eşinizde ya da sizde infertilite tanısı koyulduysa , yaşınız 35 yaş üstüyse gibi şartlar var herkese devlette tüp bebek yapmıyorlar

Merhabalar Allah saglıcakla kucagınıza almayı nasip etsin

Hangi doktorla görüştünüz acaba ve başka herhangi bir problem varmıydı
Merhaba canım doktorum Funda Göde , eşimde ya da bende herhangi bir sorun yoktu tüm testleri yaptırmıştık her şey normaldi ama olmadı biz de çok fazla beklemek istemedik

X