Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum. Sizler hamilesiniz dualarınız kabul okur yarın saat 15.00 ile .15.30 arası transferim olacak lütfen dua edin 🙏🙏🙏
Size küçük bir sorun var crinone jel sarımtrak geri geldi bugün normal mi birce ben jelden sonra biç uzanmadan yürüyüş yapıyorum acaba biraz uzanmak mo gerek ?
Kronik mantar sorunum var henüz başlamadı ama hadisi kaşıntım var transferden sonra mantar olan var mi neler yaptınız?
Son olarak tavsizyeniz nedir ne yemeli ne içmeli??
Önceki transferimde hemen ayağa kalkmıştım bu kez yatacağım sizler neler yaptınız neler yiyip içtiniz ?? 🥰

canım öncelikle hayırlısı olsun hakkında inşallah, yediğin içtiğinin hiçbir önemi yok bana kalırsa bi negatif denemem ve bir pozitif gebeliğimle deneyimsel olarak konuşmam gerekirse sadece önerim stres yapmadan kendini pozitif olumlaman. Bende transferden yarım saat sonra idrar için ayağa kalktım üstelik pozitifte. Negatifte sürgü istemiştim kalkmamıştım düşün☺️ Bir tane yastık kaldırmadım bi yerden negatif denememde ama pozitifte çokta abartmadan günlük işlerimi yaptım (yastıklarımı kendim düzelttim mesela😋) spesifik olarak maydanoz yemeni önermem sadece rahim temizleme özelliği olduğunu duydugumdan ötürü. Onun dışında kendini iyi hissedeceğin ve doktorunun izin verdiği şeylerden kısıtlama kendini. Güzel haberlerini bekliyoruz🥳🥳🥳 bu arada ilk denemen mi? Hangi ilaçları kullanıyorsun, vs bilgilendir bizi☺️

canım öncelikle hayırlısı olsun hakkında inşallah, yediğin içtiğinin hiçbir önemi yok bana kalırsa bi negatif denemem ve bir pozitif gebeliğimle deneyimsel olarak konuşmam gerekirse sadece önerim stres yapmadan kendini pozitif olumlaman. Bende transferden yarım saat sonra idrar için ayağa kalktım üstelik pozitifte. Negatifte sürgü istemiştim kalkmamıştım düşün☺️ Bir tane yastık kaldırmadım bi yerden negatif denememde ama pozitifte çokta abartmadan günlük işlerimi yaptım (yastıklarımı kendim düzelttim mesela😋) spesifik olarak maydanoz yemeni önermem sadece rahim temizleme özelliği olduğunu duydugumdan ötürü. Onun dışında kendini iyi hissedeceğin ve doktorunun izin verdiği şeylerden kısıtlama kendini. Güzel haberlerini bekliyoruz🥳🥳🥳 bu arada ilk denemen mi? Hangi ilaçları kullanıyorsun, vs bilgilendir bizi☺️
2. Denemem ilki kimyasal olmuştu. Şuna sadece crinone estofem decavit ve koraspirin Var başka ilacım yok.Ben ilkinde pazar alışverişi falan yapıp torba taşımızştım avukatım hiç unutmuyorum tanıklı bir duruşmaya gitmiştim bilen bilir tanıklı duruşma uzun sürer 😅😅 sonra üzüldüm şimdi aynen dediğin gibi abartmadan bir kaç gün evde takılacağım sudoku aldım dizi film kitap vs 😊 bugün öğleden sonra saat 15.00 da 15. 30 arasında transferim gerçekleşecek 😇 birbirini tanımayan insanların duasının ayrı bir yeri olacağını düşünüyorum benim için dua edin lütfen 🙏🙏🥰🥰🥰 🥰

2. Denemem ilki kimyasal olmuştu. Şuna sadece crinone estofem decavit ve koraspirin Var başka ilacım yok.Ben ilkinde pazar alışverişi falan yapıp torba taşımızştım avukatım hiç unutmuyorum tanıklı bir duruşmaya gitmiştim bilen bilir tanıklı duruşma uzun sürer 😅😅 sonra üzüldüm şimdi aynen dediğin gibi abartmadan bir kaç gün evde takılacağım sudoku aldım dizi film kitap vs 😊 bugün öğleden sonra saat 15.00 da 15. 30 arasında transferim gerçekleşecek 😇 birbirini tanımayan insanların duasının ayrı bir yeri olacağını düşünüyorum benim için dua edin lütfen 🙏🙏🥰🥰🥰 🥰

Dualarım seninle 🤲🏻🤲🏻 Bir saatin kalmış tam zamanında okumuşum msjını inşallah güzel haberlerini alırım. Dediğim gibi olumlu hisset sadece. Ben transferden sonra tek kişilik hissetmedim vucudumu hep iki bebiş var benimle dedim ve çok şükür 26 haftalığız. Birde kendimi iyi hissetmek için her gün elimi karnıma koyup ayetel kursi okuyordum. Hala okuyorum her gün☺️ Önce hakkında hayırlısı diyorum sonrada güzel haberlerini almayı umut ediyorum🥰

En son yine ben yazmışım arkadaşlar değerim pozitif 7. Gün 69 9. Yün 175 11. Gün 388 oldu öncelikle sizce kimyasal gebelik riskim hala devam ediyor mu?? Çünkü ilk denememde kimyasal olmuştu ?? İlinci olarak işe başladım kendi işim yatıyorum ara ara ama hep masa başındayım sizce sorun olur mu? Değerli tecrübelerniz bekliyorum tedirginim 😅

En son yine ben yazmışım arkadaşlar değerim pozitif 7. Gün 69 9. Yün 175 11. Gün 388 oldu öncelikle sizce kimyasal gebelik riskim hala devam ediyor mu?? Çünkü ilk denememde kimyasal olmuştu ?? İlinci olarak işe başladım kendi işim yatıyorum ara ara ama hep masa başındayım sizce sorun olur mu? Değerli tecrübelerniz bekliyorum tedirginim 😅
Artık bu gurup aktif olmadığı için kimse yazmıyor başka bir guruba taşındık😀hayırlı olsun gebeliginiz,sağlıkla kucağınıza alın inşallah,değeriniz güzel artmış,yüksek ihtimal kimyasal gebelik degil,mesela ben iki kere baktım 410 gibi bir şeydi son baktirdigim ondan sonra hiç baktirmadim,doktorumda gerek yok baktirma demişti.Yani sizin iki kere iki kat artmış kimyasal riskiniz çok çok dusuk bence endise etmeyin,inşallah kese kalp atışını da duyarsınız🤲🤗

Artık bu gurup aktif olmadığı için kimse yazmıyor başka bir guruba taşındık😀hayırlı olsun gebeliginiz,sağlıkla kucağınıza alın inşallah,değeriniz güzel artmış,yüksek ihtimal kimyasal gebelik degil,mesela ben iki kere baktım 410 gibi bir şeydi son baktirdigim ondan sonra hiç baktirmadim,doktorumda gerek yok baktirma demişti.Yani sizin iki kere iki kat artmış kimyasal riskiniz çok çok dusuk bence endise etmeyin,inşallah kese kalp atışını da duyarsınız🤲🤗
İnşallah ya korkuyor insan boş gebelikler kimyasallar 😢 umarım sorun olmaz

Merhaba arkadaşlara 7 haftalık hamileyim kan sulandırıcı iğnenin yarısını kullanıyorum yanlışlıkla içindeki o sıktıgımız yeri çıkardım tekrar takınca baya döküldü aklımda kaldı acaba yeterince sıktım mı diye.hic unutup kullanmayan yada böyle birşey başına gelen var mı

4 Ocak transfer
25 Eylül tahmini doğum
İlk denemem MANİSA
Cinsiyet belli değil
Uzun zman gecmis ama manisa da nerede yaptirdiniz tup bebek. Bende asilama yaptirdim ozgur atli da. Simdi tup bebek yaptiricam. Ozgur beyle mi devam etsem baska doktor mu bulsam arastiriyorum. Cevaplarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Uzun zman gecmis ama manisa da nerede yaptirdiniz tup bebek. Bende asilama yaptirdim ozgur atli da. Simdi tup bebek yaptiricam. Ozgur beyle mi devam etsem baska doktor mu bulsam arastiriyorum. Cevaplarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.
Canım msjini yeni gördüm

Canım msjini yeni gördüm
Öncelikle rabbim denk getirsin inşallah benim görünürde bi sağlık sorunum yoktu 1 sene bekledim yaşım itibariyle beklemek istemedim aşılama dusunuyodum bende sizin gibi hiç onu denemeden direk tüp bebek yaptırdım sizede mutlaka tavsiye ederim grandmedicalde nahit ata var ona yaptırdım şuan 30 haftalık hamileyim çok şükür şiddetle tavsiye ederim başarı oranı gayet yüksek

Öncelikle rabbim denk getirsin inşallah benim görünürde bi sağlık sorunum yoktu 1 sene bekledim yaşım itibariyle beklemek istemedim aşılama dusunuyodum bende sizin gibi hiç onu denemeden direk tüp bebek yaptırdım sizede mutlaka tavsiye ederim grandmedicalde nahit ata var ona yaptırdım şuan 30 haftalık hamileyim çok şükür şiddetle tavsiye ederim başarı oranı gayet yüksek
Cok tesekkur ederim. İnsallah saglikla kucaginiza alirsiniz bebeginizi. İyi guzel aksamlar dilerim. Tesekkurler tekrardan

Merhaba beni de ekler misiniz rica etsem 07 Mart iki embriyo transfer Acıbadem Fulya Hastanesi Ercan Baştu hocamız yaptı. 35 yaşındayım. 4 + 4 haftadayım. 5 gün sonra keseyi göreceğim insallah 🙏🏼 eklerseniz çok sevinirim.
Meraba canım bende öbür ay ercan Baştu da tüp bebeğe başlicam adetliyken muayene etti iki ay önceki hormon testlerine baktı ve hersey normal gel başlayalm dedi o gün test yapacakmsnz dedim yok dedi acaba sana başlarken ilk hangi testleri yaptılar.

Sizin önerinizle grand medikal nahit beye gittim. Tup bebek yaptirdim bende sizin gibi. İlk denemem ve bugun pozitif oldugunu ogrendim.
iyiki cevap yazdiniz bana cok tesekkur ederim

Sizin önerinizle grand medikal nahit beye gittim. Tup bebek yaptirdim bende sizin gibi. İlk denemem ve bugun pozitif oldugunu ogrendim.
İnanki Cook sevindim rabbim sagsalim kucağına almak nasip etsin benim kızım doğdu 10 günlük olduk bile ama hastanedeyiz 5 gündür sarilgi yükseldi ilk sonra idrar yolu enfeksiyonu ve böbrek genişlemesi varmış sen sen ol doğuma giderken mamani siringani ilk önce koy cantana hemen ver siringayla mama grandda doğum yaptığıma çok pişmanım nahit bey tüp bebekte başarılı ama takipte hiç iyi degil böbrek genişlemesi anne karnında tespit edilmesi gereken bisey ayrıca 3 gün mama vermedim dogumhanedeki çocuk dru çocuk aç olsa ağlar aglamiyo dedi çok yanılttı beni grandin normal çocuk drundan da memnun kalmadım CBÜ ye götürdüm cocuguda çocuğun derdini anladık biz naçizane tavsiyem virüs heryerde var emin ol grandda da personelde olanlar var şimdiki aklım olsa şehir hastanesi nde doğum yaparım inanki orası daha özel hemşireler çok ilgisiz grandda

Merhabalar, Allah kucaginiza almayi nasip etsin, tup bebek icin fiyat bilgisi nedir

Merhabalar, Allah kucaginiza almayi nasip etsin, tup bebek icin fiyat bilgisi nedir
Kusura bakmayin yeni gordum. Yumurta toplama transfer ve tum yumurta gelistirici igneler(merional ve gonal f kullanmistim) dahil 10 bin tl odedik. 3 tanesi donduruldu. Onun icin ayrica 1500 tl odeme yaptik.

X