Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Bende beklemedeyim. İlk tüp bebek, 19 Aralık’ta transfer edildi. 5.gün embriyosuydu. Dün Yani 9.günümüzde dayanamayıp bhcg baktırdım ve sonuç; 198 çıktı. Daha doktoruma söylemedim Pazartesi test günümdü. Pazartesi yine kan aldıracağım:) İnşallah devamı gelir dua edin inşallah.
İnşallah artarak yükselir canım🤲😊

Bende 12 Aralık'ta taze 2 tane 3. Gün embriyosu transfer edildi 22 Aralık da pozitif sonucu aldım ama geçen sene yaşadım düşükten sonra kese ve kalp atışını görmeden hatta 3-4 ay dolmadan rahat rahat sevinemeyecegim ve beni anlayan benim gibi olan insanlarla dertleşmek çok iyi gelecek 😊 Rabbim hepimize sağlıklı bir şekilde evlatlarımizi kucağımıza almayı sağlıklı hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin 🤲
Inanirmisin bu kadar olur ayni duygulari paylasiyoruz benimde kalbi durmustu kurtaj olmustum once normal yoldan kalmistim iste emin olamiyorum Boyle kanda gorduk tamam ama sanki Boyle karnim iyice cikmasi lazim inanmam icin 😅🤭

Inanirmisin bu kadar olur ayni duygulari paylasiyoruz benimde kalbi durmustu kurtaj olmustum once normal yoldan kalmistim iste emin olamiyorum Boyle kanda gorduk tamam ama sanki Boyle karnim iyice cikmasi lazim inanmam icin 😅🤭
Aynen öyle canım karnim burnuma çıksın içinde hareketlerini hissedeyim belki rahatlarim o zaman 😅🤗❤️💕

Bende 12 Aralık'ta taze 2 tane 3. Gün embriyosu transfer edildi 22 Aralık da pozitif sonucu aldım ama geçen sene yaşadım düşükten sonra kese ve kalp atışını görmeden hatta 3-4 ay dolmadan rahat rahat sevinemeyecegim ve beni anlayan benim gibi olan insanlarla dertleşmek çok iyi gelecek 😊 Rabbim hepimize sağlıklı bir şekilde evlatlarımizi kucağımıza almayı sağlıklı hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin 🤲
Canım hayırlı olsun sonucun hepimiz kese ve kalp atışını görmeden rahat etmeyeceğiz sanırım

İnsan içi rahatlamadan ben kimseye söyleyemedim valla eşim söyleyecek gibi oluyo ben en azından kalp atışını duyalım diye durduruyorum inşallah o günlerde gelir

Aynen öyle canım karnim burnuma çıksın içinde hareketlerini hissedeyim belki rahatlarim o zaman 😅🤗💕
O zaman inanmaya baslariz sonrada bi bakmisiz zaman olmus kucagimiza almisiz ❤😻 severin yaa insallah hepimiz saglikli mutlu guzel anneler olalim hayirlisiylaaa🤲💝

İnsan içi rahatlamadan ben kimseye söyleyemedim valla eşim söyleyecek gibi oluyo ben en azından kalp atışını duyalım diye durduruyorum inşallah o günlerde gelir
Kuzum ben ilkini oyle yapmistim inan sevdigim insanlara bu sefer soyledim inanirmisin sabah namazlarimda bile dua ediyorum diyo cogu hayir duasi istiyorum diyorum o yuzden sanki bu sefer soylemek bana daha iyi geldi digerini icimde yasadim sanki gizlenmis gibi oldu anlayamadik..tabiii tercih kzuucum yakin olmayanlara bende karnim filan cikan kadar soylemeyi dusunmuyorum

Kuzum ben ilkini oyle yapmistim inan sevdigim insanlara bu sefer soyledim inanirmisin sabah namazlarimda bile dua ediyorum diyo cogu hayir duasi istiyorum diyorum o yuzden sanki bu sefer soylemek bana daha iyi geldi digerini icimde yasadim sanki gizlenmis gibi oldu anlayamadik..tabiii tercih kzuucum yakin olmayanlara bende karnim filan cikan kadar soylemeyi dusunmuyorum
Ben söylersem duramazlar söylerler benim anne babamın ilk çocuğuyum yani ilk torun eşimde tek erkek dört gözle bekliyorlar haber yani desem o gün herkese sevinçten derler bende en azından kalp atışı oluşsun diyorum :)

herkes kendi şartlarına göre, psikolojisine göre karar veriyor tabi ama ben ilkinde cok üzüldüm....yapı gereği aşırı kuvvetli durmaya alıştığım ve tek çocuk olduğum için(hayatta teksiniz); herkesin bana acıyan gözlerle bakmasını hiç istemedim, cok çaresiz hissettim o düşükte.....daha önce başımdan 2 ameliyat geçmişti ama hiçbiri beni bu kadar yıpratmamıştı.... cok pişman oldum keşke söylemeseydim dedim, 1 hafta ağır depresyona girdim, annemi babamı bile istemedim yanımda..... daha da üzücü olanı da yakında oturan 2 yaşlı tontonumuz var, onlar beni büyütmüştü ve onlara da düşük tehdidi başladığı hafta söylemiştim..... onlara söyledikten sonra kanamam başlamıştı yani..... o yüzden bu sefer sadece annem babam ve eşim biliyor..... iştekilere mecburen söylemek zorundayım beni rahat bıraksınlar diye:KK43:((...

herkes kendi şartlarına göre, psikolojisine göre karar veriyor tabi ama ben ilkinde cok üzüldüm....yapı gereği aşırı kuvvetli durmaya alıştığım ve tek çocuk olduğum için(hayatta teksiniz); herkesin bana acıyan gözlerle bakmasını hiç istemedim, cok çaresiz hissettim o düşükte.....daha önce başımdan 2 ameliyat geçmişti ama hiçbiri beni bu kadar yıpratmamıştı.... cok pişman oldum keşke söylemeseydim dedim, 1 hafta ağır depresyona girdim, annemi babamı bile istemedim yanımda..... daha da üzücü olanı da yakında oturan 2 yaşlı tontonumuz var, onlar beni büyütmüştü ve onlara da düşük tehdidi başladığı hafta söylemiştim..... onlara söyledikten sonra kanamam başlamıştı yani..... o yüzden bu sefer sadece annem babam ve eşim biliyor..... iştekilere mecburen söylemek zorundayım beni rahat bıraksınlar diye:KK43:((...
Aslında arkadaşlarım biliyor iştete biliyorlar ama 4-5 kişi biliyor ben bilmiyorum bakalım sanırım gene de kalp atışını duymadan söylemeyrceğim . Tabi 9 ay boyunca rahat bi nefes almayacağız ama iş yerimde bi arkadaşım kesesi gelişmedi yakın zamanda oldu birazda ondan etkilendim o yüzden söylemek istemedim

katılıyorum canım . Bencede hatta ilk 12 hafta kimseye söylemeye gerek yok benimde ağzım yandığı için insan çekiniyor malesef ilk başta da talihsizlik yaşayınca

katılıyorum canım . Bencede hatta ilk 12 hafta kimseye söylemeye gerek yok benimde ağzım yandığı için insan çekiniyor malesef ilk başta da talihsizlik yaşayınca
Kesinlikle biz yeterince üzülüyoruz bide stres olmak istemiyorum sürekli soru sorulmasını da istemiyorum

Bende sadece anne babalara söyledim 4 yıllık evliyiz en azından olabildiğini görsünler istedim, bir de yakın arkadaşım biliyor ama kalp atışını duyana kadar kimseye söylemeyin diye hepsini tembihledim

Kızlar ben en yakınlarıma söyledim, çok da mutlu oldum insanlar mutlu oldu iyi dileklerde bulundu. Daha daha iyi hissettim kendimi. Bundan sonra olumsuz mu olur diye düşünüp kendimi bu güzel duygu alışverişinden mahrum bırakmak ne derece doğru bilemiyorum. Zira olumsuzluk olacaksa 6. 7. Aylarda da olabilir allah korusun kalbi duran bebekleri okumuyor muyuz burda.. herkesin kendi tercihi tabi ama pozitif duygulardan mahrum kalmayın, sonuçta en yakınlarımız bizim en sevdiklerimiz ve en güvendiklerimizdir bizim için dua edeceklerdir ❤️😊

Canimsinnnnn haklisin tabii yasananlar cok farkli oluyo ister istemez rabbim hepimizin isini kolaylastirsin guc kuvvet sabir versin..tabiki once saglik sonra Allahin izniyle her sey olur kuzummm..ayrica tek cocugum demissin yaa bak bizlerde senin kardesleriniz ❤❤ kimseye anlatamadigimiz dertlerimizi sikintilarimizi birbirimize anlatiyoruz cunku

X