Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Benim bugün boş gebeligim kesinleşti. İlaçları birakmamla kanamam başladı
Canım ya çok üzüldüm transferin kaçıncı günü belli oldu dış gebelik mi normalmi olduğu ksra bakma üzgünsün ama bende çok stresliyim bide değerlerin nasıldı

Kızlar ben bişey sormak istiyorum tüp bebek de olmadığını öğrendikten ne kadar zaman sonra tekrar transfer yaptırdınız acaba
Ben ilkinin ustunden 2 adet gecti yaptim
Ikisi tutmustu düstü iste.
Ilkide gec tutunmustu cok yuksekmeden dustu indi dústuu derken negatif oldu

Kürtaj falan olmadın yani demi
Doktorlar yapmak ister ben istemedim.
Ama kac gundur düşurecem diye de anam ağladi yalan yok.
Agri kesici ictim hep.
Anca bugun gecti rahatladm biraz.
Parcalari attm sayilir diye dusunuyorum.
Neden sordunuz hayirdir hamilesin sen dimi?

Çok sağol canım inşallah seninde tekrarlamaz zor bir durum gerçekten doktorun ne dedi nedeni belli mi? Bide ben kan sulandırıcı iğne kullanıyodum onuda kestik sizdede varmı böyle bi durum?
Keselerde ve çevresinde kanama alanı yok fakat rahim bile tam bilinmezlik dedi doktor. Hareket halinde olmakta sanırım bu süreçte etkili oldu. Ben kan sulandırıcı kullanmadığım halde oldu senin sebep o olmuş olabilir. Progestanlara tam gaz devam ediyorum iğne fitil olarak. Benim iki kez çok kırmızı kanama oldu çokkorktum hala da öyle sürekli bir korku içindeyim. Devamı gelmeyen çok uzun sürmeyen kanamalardan doktorlar korkmuyor. Dinlenip sadece düşünmemek strese girmemek gerekiyor fakat zor malesef. Bu süreçte forumdanda aslında uzak olmaya karar verdim. Okuyup araştırmakta aslında kendimize yaptığımız en büyük ceza.

Keselerde ve çevresinde kanama alanı yok fakat rahim bile tam bilinmezlik dedi doktor. Hareket halinde olmakta sanırım bu süreçte etkili oldu. Ben kan sulandırıcı kullanmadığım halde oldu senin sebep o olmuş olabilir. Progestanlara tam gaz devam ediyorum iğne fitil olarak. Benim iki kez çok kırmızı kanama oldu çokkorktum hala da öyle sürekli bir korku içindeyim. Devamı gelmeyen çok uzun sürmeyen kanamalardan doktorlar korkmuyor. Dinlenip sadece düşünmemek strese girmemek gerekiyor fakat zor malesef. Bu süreçte forumdanda aslında uzak olmaya karar verdim. Okuyup araştırmakta aslında kendimize yaptığımız en büyük ceza.
Forumlar, bilhassa bu forum çok karamsar ben de burdayım yazıyorum okuyorum ama acaba artık girmesem mi diye düşünüyorum. Diğer forumlarda hiç böyle hissetmemiştim. Gerçekten acısını veya sevincini yaşayan insanlar var diğer forumlarda. Burda kimse bi derin nefes almıyor hep panik atak halinde 😊 daha ortada bi şey yokken sanki bi şey varmış gibi bi ümitsizlik hakim. Dün o kadar gergindi ki iki kişi pasife alınmış bugün. O yüzden mümkün mertebe okuma araştırma, burada yazılan her şeyi de çok ciddiye alma. Kendime de söylüyorum bunları tabi ☺️❤️

Benim bugün boş gebeligim kesinleşti. İlaçları birakmamla kanamam başladı
Çok çok geçmiş olsun, inşallah bi daha olumsuz bi şey yaşamadan güzel bi gebelik geçirirsin. Hamile kalabilmek bile o kadar zorlaştı ki, pozitif olmak için çok sebebin var İnan. sadece üzüntünü yaşa şimdi ama sonra daha güçlü bi şekilde başla yeniden, allah yardımcımız olsun 💕

Forumlar, bilhassa bu forum çok karamsar ben de burdayım yazıyorum okuyorum ama acaba artık girmesem mi diye düşünüyorum. Diğer forumlarda hiç böyle hissetmemiştim. Gerçekten acısını veya sevincini yaşayan insanlar var diğer forumlarda. Burda kimse bi derin nefes almıyor hep panik atak halinde 😊 daha ortada bi şey yokken sanki bi şey varmış gibi bi ümitsizlik hakim. Dün o kadar gergindi ki iki kişi pasife alınmış bugün. O yüzden mümkün mertebe okuma araştırma, burada yazılan her şeyi de çok ciddiye alma. Kendime de söylüyorum bunları tabi ☺❤
Merhaba evet okudum gerçekten üzüldüm arkadaşlar adına. Acısını paylaşan arkadaşlara da sabırlar diliyorum. Tam da dediğiniz gibi ben biraz uzak olup bebeklerimle geleceğin hayallerini kurmak için biraz ara veriyorum. Umarım herkes bebeklerine kavuşur arkadaşlar ❤️

Doktorlar yapmak ister ben istemedim.
Ama kac gundur düşurecem diye de anam ağladi yalan yok.
Agri kesici ictim hep.
Anca bugun gecti rahatladm biraz.
Parcalari attm sayilir diye dusunuyorum.
Neden sordunuz hayirdir hamilesin sen dimi?
Sizde kuruntu dieceksiniz ama öyle değil sabaha karşı rüya gördüm bebeğin kalp atışı durmuş gördüm bugün de tüm herşey uçup gitmiş gibi bi boşluktayım ama kimse anlamıyorum anlatamıyorum 😞😞

Merhaba evet okudum gerçekten üzüldüm arkadaşlar adına. Acısını paylaşan arkadaşlara da sabırlar diliyorum. Tam da dediğiniz gibi ben biraz uzak olup bebeklerimle geleceğin hayallerini kurmak için biraz ara veriyorum. Umarım herkes bebeklerine kavuşur arkadaşlar ❤
Bebeklerinle sana iyi geceler 😘 hayal etmek kadar güzel bi şey yok, hepsi gerçek olsun 🙏

Benimde öyle jel kahverengi geliyor bugunde yine peçeteye kahverengi lekeler geldi.iş de yapmıyorum pek sadece yemek ortalık toplama çamaşır günlük aktivite. Pazartesi benım de kese muayene. Geçmiyor günler. Tutunma kanaması 2 kere gelir mı acaba ki
Luyfen yardmci olurmusun. Kacinci gun geldi kahverengi leke. Benim 5nci gun embriyom. Transfern 2nci gunu geldi. Ve cok silik sekilde .

Çok çok geçmiş olsun, inşallah bi daha olumsuz bi şey yaşamadan güzel bi gebelik geçirirsin. Hamile kalabilmek bile o kadar zorlaştı ki, pozitif olmak için çok sebebin var İnan. sadece üzüntünü yaşa şimdi ama sonra daha güçlü bi şekilde başla yeniden, allah yardımcımız olsun 💕
Amin canım hepimiz için. Allah yardimcimiz olsun. Böyle zor şeyler yaşadıktan sonra sukrediyorsun daha beteri olmadı diye.

X