Tüp bebek nerde yaptırdınız nereyi önerirsiniz acaba

Özel Ankara tüp bebek merkezinde yaptırdım Dr Cem akarsu hocaya çok memnun kaldım merkezden Rabbim şükür iki denememde pozitif oldu

Tüp bebek için nereyi önerirsiniz arkadaşlar
Merhabalar üniversitesi hastanesinde aşılama ve negatif tüp bebek denemem var. Ankara başkent üniversitesi hastanesi hulusi hocada ilk tüp bebek tedavim başarılı oldu. Kendisi alanında uzman. Bir arkadaşım da ankara bahçeci berfu hanımda gebe kaldı. Orasıda iyiymiş.

Bir türlü karar veremedim şehir dışından gidecegim için pek bilemiyorum başkent üniversitesini söylemişlerdi iyi diye arkadaşlar bide centrum varmış ankarada o nasıl acaba

Tüp bebek için nereyi önerirsiniz arkadaşlar
Merhaba
Sorunuza deneyimlerimle cevap vereyim.
2019 yılında tüp bebek işine başladım. çok araştırdım ve kendim de bizzat deneyimledim.Tüp bebek dediğiniz zaman araştırdığınızda karşınıza çıkan En önemli merkezlerde Bahçeci klinik ve Şişli Memorial da tedavi gördüm.Ayrıca ilk denememde Prof . Engin Oral ile başladım ki kendisi Bahçeci embriyoloji lab. İle ortak çalışmaktadır.Farklarına çok net hakimim. Detay isteyen arkadaşlara detay verebilirim.
Memnun kaldığım ve stres olmadan tedaviye gittiğim tek yer Şişli Memorial Semra Kahraman ve ekibidir.Sizi farklı doktorların görmesi, farklı bakış açıları, Semra Hanımjn günlük olarak bütün hastalarını takip etmesı, randevu saatlerınızde asla bekletılmemenız önemli ayrıntılar. Bahçeci klinikte tek doktor ile çalıştığınız için saatlerce bekletilebiliyorsunuz.
Şunu unutmayın ki, en önemli şey tüp bebekte laboratuvar.
Çok fazla instagramdaki tanıtımlara kanmayın derim. Genelde ilk bhcg ölçümünüzde kagıdınızı alırlar ve başardık diye reklam yaparlar. Ama bu iş ilk bhcg ile bitmez bunu tüm deneyenler bilir. Size tavsiyem, akademik bilginin peşinden koşmanız.

Merhaba
Sorunuza deneyimlerimle cevap vereyim.
2019 yılında tüp bebek işine başladım. çok araştırdım ve kendim de bizzat deneyimledim.Tüp bebek dediğiniz zaman araştırdığınızda karşınıza çıkan En önemli merkezlerde Bahçeci klinik ve Şişli Memorial da tedavi gördüm.Ayrıca ilk denememde Prof . Engin Oral ile başladım ki kendisi Bahçeci embriyoloji lab. İle ortak çalışmaktadır.Farklarına çok net hakimim. Detay isteyen arkadaşlara detay verebilirim.
Memnun kaldığım ve stres olmadan tedaviye gittiğim tek yer Şişli Memorial Semra Kahraman ve ekibidir.Sizi farklı doktorların görmesi, farklı bakış açıları, Semra Hanımjn günlük olarak bütün hastalarını takip etmesı, randevu saatlerınızde asla bekletılmemenız önemli ayrıntılar. Bahçeci klinikte tek doktor ile çalıştığınız için saatlerce bekletilebiliyorsunuz.
Şunu unutmayın ki, en önemli şey tüp bebekte laboratuvar.
Çok fazla instagramdaki tanıtımlara kanmayın derim. Genelde ilk bhcg ölçümünüzde kagıdınızı alırlar ve başardık diye reklam yaparlar. Ama bu iş ilk bhcg ile bitmez bunu tüm deneyenler bilir. Size tavsiyem, akademik bilginin peşinden koşmanız.
Merhaba yazınızı okudum ben de Mart’ın sonuna Cem Çelik’ten randevu aldım 1,5 yıl olacak ve hiç hamile kalmadım pko var sizde sıkıntı neydi bahçecide kimde tedavi oldunuz yoğunluğunu duydum ama laboratuvarının iyi olduğunu düşünüyorum Semra hanımda da bu tarz sıkıntılar olabiliyor diye duymuştum

İzmir irenbede yaptırdım.İlk seferde tuttu şükürler olsun.

X