Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

merhaba arkadaşlar ayın 17.Şubat ta transfer oldum çok heyacanlıyım bazen inanıyorum tutacağına bazende inanmıyorum üzülüyorum karnımda adet olucam gibi ağrılar var kasıklarım sancıyor ve günde bir iki kez karnım iki taraflı 1 saniyelik birşeyler batıyor lütfen yardımcı olumusunuz ALLAH hepimize nasip etsin

merhaba arkadaşlar ayın 17.Şubat ta transfer oldum çok heyacanlıyım bazen inanıyorum tutacağına bazende inanmıyorum üzülüyorum karnımda adet olucam gibi ağrılar var kasıklarım sancıyor ve günde bir iki kez karnım iki taraflı 1 saniyelik birşeyler batıyor lütfen yardımcı olumusunuz ALLAH hepimize nasip etsin

selam yağmur ben de 16 şubatta transfer oldum aynı zamanda olmuşuz inş. iyi haberlerini alırız

çok şükür canım inşallah kucağınada alacaksın Allahımın izniyle merak etme

inşallah tutacak canım Allahım bu sefer gönlünün muradını nasip etmiştir inşallahhhh

hayırlı olsun canım böle duygulara kapılman çok normal insan çelişki içinde oluyor ama pozitif olmayı sakın unutma inşallah meleğin seninle birlikte kalacak Allahın izniyle canım

meraba kızlarrrr....nasılsınız.
hamişlerimiz selincim,minecim ve diğer anne adayı arkadaşlarımız
2011 ekimde tüp bebekle anne olacaklar topiğindeğiz biz.sizleri de bekleriz.
sonuç bekleyen arkadaşlar da en kısa zamanda aramıza katılırlar inşallah

Arkadaslaaaar HAMİLEYİİİMM :)
heyoo! O kadar mutluyum ki! Allah isteyen herkese nasip etsin insallah
bu arada kasik agrilarim hala suruo ama degerim masallah cok yuksek cikti. Pazartesi keseyi gormek icin dr.a gidicez. Hayirlisi... İnsallah hersey saglikla surer.
Sevgiler

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ÇOK SEVİNDİM

canım benim sorma hem nasıl evham yapıyorum.midem bulansa bi türlü bulanmasa bi türlü.bi daha okumayacam olumsuz şeyleri,bebişimi de üzmicem boşuna.Rabbim hepimize bol bol sabır,bebişlerimize de sağlık versin inşallah canım.kocaman öptüm bitanem.iyi bak fasulyeciklerine.benimki 1.60cm olmuş

Merhaba bende bahçeci kiniği gidiyorum 3 şubatta yumarta toplandı 8 şubatta transferim oldu 21 şubatta kan testim vardı değerim 340 çıktı ilk denememdi hamilesin dediler fakat kontrol için 7 marta tarih verdiler sizce geçmi bide bebeğim transfer tarhini göre 16 günlük ama transfer öncesi süreçte dahil ediyorlarmı

değerin çok iyi çıkmış maşallah kaç embriyo transfer edildi...
keseyi görmek için iyi bi tarih geç değil
normal hamilelik gibi son adet tarihi esas alınıyo

rabbim bebişini kucağına almayı nasiip etsin...

merhaba bende yeni hamile olduğumu öğrendim pazartesi günü kan testim 340 çıktı normalmidir bide 7 marta randevu verdiler geç değilmi sizce

amin inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız
tek transfer oldu blast transfer denildi toplamadan 5 gün sonra transferim oldu 21 şubat test dediler 340 çıktı

amin inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız
tek transfer oldu blast transfer denildi toplamadan 5 gün sonra transferim oldu 21 şubat test dediler 340 çıktı

aminn aminnn canım senin şimdi sıra keseyi görmende daha sonra kalp atışları heyecenlı bekleyişlerin hep devam edecek

ilk denememdi tek transfer edildi 5 gün transferi oldu blast diyorlar galiba 8 şubatta transfer oldum
bide kendim sayıyorum bebeğim 16 günlük transferden sonra saydım fakat toplama işleminden mi sayoyorlar acaba bilgin varmı teşekkürler

son adet tarihinden sayıyosun nette hamilelik hesapllama diye gir tarihi girince şuan kaç haftalık olduğun çıkar

slm canım güzel gidiyor hamileliğim sen nasılsın sorun yoktur umarummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…