Tüp Bebek süreci

p teknisyen

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
37
9
31
Herkese merhaba tüp Bebek tedavisi ile 5. Gün embriyosu 2 adet transfer oldu tuttu suan 5+2 haftada çok şükür kese göründü tek olarak kahverengi lekelenmeler yaşıyorum bu şekilde yaşayan oluyor mu acaba sizlerde durum nasil transfer tarihim 30 ocak ayni gün transfer yasayan arkadaşlarım var mı sizler nasılsınız

Herkese merhaba tüp Bebek tedavisi ile 5. Gün embriyosu 2 adet transfer oldu tuttu suan 5+2 haftada çok şükür kese göründü tek olarak kahverengi lekelenmeler yaşıyorum bu şekilde yaşayan oluyor mu acaba sizlerde durum nasil transfer tarihim 30 ocak ayni gün transfer yasayan arkadaşlarım var mı sizler nasılsınız
Maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bende 1 Şubat transfer oldum. Bende lekelenme olmadı ama burda çoğu kadında bu tarz lekelenmeler olmuş. Hatta bir arkadaşımda (normal gebelik) 7. Hafta civarlarında olmuştu doktor olabilir bu tarz şeyler endişelenme demişti. Şuan 2 yaşından çocuğu :) yine de doktoruna bildir bence. Progestan falan ilaç kullanıyor musun?

Maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bende 1 Şubat transfer oldum. Bende lekelenme olmadı ama burda çoğu kadında bu tarz lekelenmeler olmuş. Hatta bir arkadaşımda (normal gebelik) 7. Hafta civarlarında olmuştu doktor olabilir bu tarz şeyler endişelenme demişti. Şuan 2 yaşından çocuğu :) yine de doktoruna bildir bence. Progestan falan ilaç kullanıyor musun?
Merhaba kaçıncı gün embriyosuydu
Ve kaçıncı gün test yaptiniz

Yarin insAllah ama prolutex kullanıyorum onu kullanmaya devam edin dedi siz kullanmış mıydınız
Yok ben onu kullanmadım. Progestan verdi doktor transferden 3-4 gün önce başladım 12. Haftalık olana kadar kullanıcam sanirm. Benim progesteron 26.5 çıkmıştı transferden bir gün önce o yüzden de ekstra bir şey verilmedi.
Hadi inşallah Allah'ım hayırlısıyla nasip etsin 🤲

Birde transfer sonrası nelere dikkat ettiniz çalışıyormuydunuz mesela
5.-6. gün bel ağrım oldu bacağıma kadar vuran sonra geçti, kasiklarim ara ara ağrıyordu, meme hassasiyeti vardı bir de. Valla bol bol yattım fırsat buldukta. Kendimi hiç yormadim, oraya buraya uzanmadim ağır kaldirmadim. Her gün 1 yumurta yemeye çalıştım :) folik asit takviyesi aldim

Canım düşük tehliken olabilir doktoruna mutlaka görün ilaç ve iğne tedavisi uygular ben forunda gördüm bu tür sey yaşayanları

Hepinize cevaplarınız için teşekkürler inşallah herkes bebeğine sağlıklı şekilde kavuşur çok şükür lekelenmelerim düzene girmişti sıkıntı yok du ama bugün doktor kontrolüm vardı bebek 6+1 oldu kese gözüktü bebek de var kalp atışi duyulmadi bu şekilde sıkıntı yaşayıp sonraki haftalarda duyan oldu mu acaba o kadar üzgünüm ki tarifsiz🥺🥺🥺🥺🥺

Merhabalar sizede hayırlı olsun inşallah sizin nasıl oldu sağlıklı ilerliyordur inşallah kese kalp atışi filan nasil oldu

Merhabalar sizede hayırlı olsun inşallah sizin nasıl oldu sağlıklı ilerliyordur inşallah kese kalp atışi filan nasil oldu
Bende Perşembe günü gittim keseyi gördük, haftaya gel dedi kalp atış sesi için. Şuan kaç haftalık diye geçiyor bilmiyorum sanırım yenice 6 haftalık olduk bugün. Adet tarihe göre hesaplarsam daha fazla oluyor ama benim geç oluyo yumurtlama zamanı falaj, dolayısıyla da transferinde geç oldu. İnternette 1 şubat blokasist hesaplayinca 6 haftaya bugün girmiş oluyorum. Kalp sesi duycagim zaman doktor söyleyecek sanırım ne kadalik olduğunu

Hepinize cevaplarınız için teşekkürler inşallah herkes bebeğine sağlıklı şekilde kavuşur çok şükür lekelenmelerim düzene girmişti sıkıntı yok du ama bugün doktor kontrolüm vardı bebek 6+1 oldu kese gözüktü bebek de var kalp atışi duyulmadi bu şekilde sıkıntı yaşayıp sonraki haftalarda duyan oldu mu acaba o kadar üzgünüm ki tarifsiz🥺🥺🥺🥺🥺
Doktor mu dedi kalp sesi duyulmuyor diye ? Belki bebeği yormamak için 7. Haftayı bekliyodur. Şuan farkettim aramızda 2 gün var bence endişelenmeyin çünkü çok küçük :) tranfer tarihinize Göre hesaplayin adete gore degil

X