Tüp Bebek Tedavime Bugün adım attım🤲🙏🎈🎈❣️🤩

delidunya

🎈
Pro Üye
1 Şubat 2020
1.145
638
Merhaba kızlar evet bugün yani regl 2. Günü doktoruma gittim muayene oldum 5 tüp kan verdim EKG çekildim akciğer filmi çekildim ve covid testi yaptırdım. Sonra ilaçlarımı aldım 5 gün sonra kontrole çağırdı benmle birlikte “Bebeğine kavuşmak isteyenleri bekliyorum”❤️❤️🥰☺️

Eklentiler

• 3F76FE22-1897-465D-A9DF-B776E4BE11A8.jpeg
    3F76FE22-1897-465D-A9DF-B776E4BE11A8.jpeg
    144,6 KB · Görüntüleme: 139

bebeqimyoldamrc

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
27 Kasım 2014
1.977
1.507
Merhaba kızlar evet bugün yani regl 2. Günü doktoruma gittim muayene oldum 5 tüp kan verdim EKG çekildim akciğer filmi çekildim ve covid testi yaptırdım. Sonra ilaçlarımı aldım 5 gün sonra kontrole çağırdı benmle birlikte “Bebeğine kavuşmak isteyenleri bekliyorum”❤️❤️🥰☺️

Hayırlı olsun tedavin canım . Inşallah bebeğine kavuşur sun hayırlısıyla. Sorununuz neydi bu arada

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 45 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 156 cm. Başlangıç Kilom :70 Kg. Şimdiki Kilom :70 Kg.

bebeqimyoldamrc

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
27 Kasım 2014
1.977
1.507

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 45 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 156 cm. Başlangıç Kilom :70 Kg. Şimdiki Kilom :70 Kg.

Ssevincli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2020
965
1.737
30
Bu arada ekg ve akciğer filmi dikkatimi çekti benden istemedi doktorum sizin kronik fahatsizliginiz mı var merak ettim

Muallimemuallim

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
571
684
29
Hayırlı olsun Allah yolunuzu açsın. 🙏🙏 Hayırlısıyla nasip etsin. Temmuzda yaptırdım bende içiniz rahat ve mutlu olun hep moral çok önemli 🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-04-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

iklim ela

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
590
868
Rabbim hayırla sonuçlandırsın, benim de iki hafta sonra transferim var. Rabbim güzel haberlerle hepimizi sevindirsin inşallah🙌🏼♥️🌸

Ahsen555

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
5.140
5.268
25
Canım hayrılı uğurlu olsun inşallah herşey güzel olur evladını sağlıcakla kucağına alırsın 🤗❤️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-08-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 201 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak parmaklarında yumuşak tırnaklar gelişmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin tırnakları, tırnak yatağında büyümeye başlayacak. Kadınların %90 nında gebelik boyunca çatlaklar meydana gelecektir. Eğer cildiniz yumuşaksa ve kilo alma sürecinizi düzenli ve azar azar olacak şekilde ayarlayabilirseniz, çatlatların oluşum şansını azaltabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.