Tüp bebek tedavisi sırasında rahim dinlendirirken hamile kalan var mı?

Sunny_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
820
399
26
Selam arkadaşlar ben 23 yaşındayım 2 buçuk yıllık evliyim başından beri eşimle çocuk istiyoruz fakat olmadı. Sebepsiz infertilite olduğu söyleniyor çünkü hiç bir sıkıntı yok. Bir aşılamam var başarısız hal böyle olunca tüp bebek tedavisine başladık 1 buçuk ay önce 22 adet yumurtam toplandı bunlardan 8 5. Gün embriyosunu dondurduk ilerde bir daha uğraşmayalım diye. Ilk adet oldum ıkinci adetin ıkinci günü doktor gel dedi sonrada transfer olcak işte ama ben ıkinci adeti hala olmadım bu günde olmazsam 3 gün gecikmiş olacak . Her ay sancılı geçiririm âdetlerimi şimdide 1 haftadır belimde kasığımda ağrı var umutlanmak istemiyorum çok hayal kırıklıkları yaşadım şimdi testte yapmak istemiyorum üzülüyorum çünkü böyle olan var mı o bir ayda hamile kalan ?

Selam arkadaşlar ben 23 yaşındayım 2 buçuk yıllık evliyim başından beri eşimle çocuk istiyoruz fakat olmadı. Sebepsiz infertilite olduğu söyleniyor çünkü hiç bir sıkıntı yok. Bir aşılamam var başarısız hal böyle olunca tüp bebek tedavisine başladık 1 buçuk ay önce 22 adet yumurtam toplandı bunlardan 8 5. Gün embriyosunu dondurduk ilerde bir daha uğraşmayalım diye. Ilk adet oldum ıkinci adetin ıkinci günü doktor gel dedi sonrada transfer olcak işte ama ben ıkinci adeti hala olmadım bu günde olmazsam 3 gün gecikmiş olacak . Her ay sancılı geçiririm âdetlerimi şimdide 1 haftadır belimde kasığımda ağrı var umutlanmak istemiyorum çok hayal kırıklıkları yaşadım şimdi testte yapmak istemiyorum üzülüyorum çünkü böyle olan var mı o bir ayda hamile kalan ?
Mutlaka test yapın.Gebelik olabilir.Forumda rahim dinlendirme ve negatif tüp bebek sonrası oluşan çok fazla gebelik var🌸

Sebebi iğneler mi acaba ben hiç gecikecek diye beklemiyordum doktor da söylememişti. Çaresiz bekliyorum artık zaten ne zaman olursam artık 😁
Banada dememişlerdi bende internetten tanıştığım bu süreçte beraber olduğumuz kişiler vardı hepimizin gecikti. İlaçlrdandır bencede hayırlısı bitki çayı gelmesini hızlandırabilir ben gibi sabırsızlanıyorsanız deneyebilirsiniz😂

Banada dememişlerdi bende internetten tanıştığım bu süreçte beraber olduğumuz kişiler vardı hepimizin gecikti. İlaçlrdandır bencede hayırlısı bitki çayı gelmesini hızlandırabilir ben gibi sabırsızlanıyorsanız deneyebilirsiniz😂
Ne zaman gelirse kendi bilir her şeyin bir vakti zamanı var oluruna bıraktım 😁 sizin transfer oldu mu?

Evw
Yok yarın transfer için ilk muayeneme gidicem bi sorun yoksa başlanacak inşallah sizinde bu adette mı başlanacak
Evet bende olunca ikinci gün gidicem muayene olacak uygunsa başlanacak inşallah. Güzel sonuçlar almayı nasip etsin Rabbim hepimize emeklerimizi boşa çıkarmasın 🙏

Bende 2. Regli olsamda tedaviye başlasak diyenlerdendim. Normalde 2 günden fazla nadir gecikirdi günü gününe olurdum opudan sonraki ilk regl 5. Gün geldi 2. Regl 6 gün gecikmişti😑 hormon ilaçları dengeyi bozuyor.

X