Tüp bebek tedavisinde hem gonal f 900 hem pergoveris kullananlar

Canım benden 6 tane toplanmıştı 5 tanesi olgun dediler bana. Ama 4 tanesi döllenmis bende 5. Güne giderken de bi tanesi daha gitti kaldı elimizde 3 tane . Kaçıncı günündesin bugün 3. Gün embriyosu oluştuysa riske atmamak için belki 1-2 tane 3.gün embriyosu dondururlar

Canım benden 6 tane toplanmıştı 5 tanesi olgun dediler bana. Ama 4 tanesi döllenmis bende 5. Güne giderken de bi tanesi daha gitti kaldı elimizde 3 tane . Kaçıncı günündesin bugün 3. Gün embriyosu oluştuysa riske atmamak için belki 1-2 tane 3.gün embriyosu dondururlar
Bugün 4. Gün dün aradıklarında donduracağız demedi 5 ve 6. Güne götüreceğiz dediler hiç kalmayabilir de son gün elimizde diyince moralim bozuldu çok sıkıntılı bir süreç en iyi yaşayan anlar transferin bu ay mı peki senin

Evet çok stresli sıkıntılı bir süreç canım maalesef bende 6 gün boyunca uyuyamamıstım ama şöyle zaten eğer 3. Günü geçtiyse yumurtaların bölünmeleri normal ilerliyor ki hepsini 5. Güne götürmeye calısıyolar öyle olmasa riske atmazlar dondururlar o yüzden strese sokma kendini bence seninde 4-5 tane embriyon dondurulur gibi geliyor bana inşallah 8i de dondurulur tabi o ayrı 🙏🏻 benim transfer zamanım henüz belli değil

4. Gündü yazdığımda 3 günlük dondurulmadı o yüzden şaşırdım ben bugün 5. Gün oldu bakalım aramadılar henüz hakkımızda hayırlısı 🤲

Merhaba bende medical point te Funda hanımın takibindeyim. Sizleri okudukça anlıyorum ki daha gidecek çok yolum var. Emin ellerdeyiz buna gönülden inanıyorum. Müjdelerinizi okumakta nasip olur inşallah🙏

Merhaba bende medical point te Funda hanımın takibindeyim. Sizleri okudukça anlıyorum ki daha gidecek çok yolum var. Emin ellerdeyiz buna gönülden inanıyorum. Müjdelerinizi okumakta nasip olur inşallah🙏
İnşallah hepimiz için emeklerimizin karşılığını alırız sen hangi aşamadasın

İnşallah hepimiz için emeklerimizin karşılığını alırız sen hangi aşamadasın
İnşallah🙏Sebepsiz infertilite, pıhtı sorunum var birde. Emin değilim ama anladığım; yumurta toplamadan önce son kontroldeyim. İğnelerim var clexane, pergoveris, oxotide. 4 yumurtam varmış. Heyecandan söyledikleri şeyleri hiç aklımda tutamıyorum ama genel durumum bu şekilde🌺

İnşallah🙏Sebepsiz infertilite, pıhtı sorunum var birde. Emin değilim ama anladığım; yumurta toplamadan önce son kontroldeyim. İğnelerim var clexane, pergoveris, oxotide. 4 yumurtam varmış. Heyecandan söyledikleri şeyleri hiç aklımda tutamıyorum ama genel durumum bu şekilde🌺
İnşallah çok çok güzel kalitede yumurtaların olur herşey güzel olsun hepimiz için 🤲❤️

İnşallah çok çok güzel kalitede yumurtaların olur herşey güzel olsun hepimiz için 🤲❤️
Amiiinn çok amiin arkadaşım🙏🙏🙏 Her gördüğüm mesajda dualarım dökülüyor kendiliğinden. Yalnız ben bir halt ettim🤦🏻‍♀️ Yumurta toplama planlandı pazartesi günü için. Ben saftiriği saati yanlış kurmuşum. Söylenenin 40. dk sonrası vurdum iğneyi. Stresten ölücem iptal olucak onca çaba, acı boşa gidecek diye. Sorun olur mu bu acaba? Cmt akşamına denk gelmesi ayrı dert oldu. Sabah erkenden hemşire hanıma mesaj atıcam. Sabah nasıl olucak hiç bilmiyorum.

X