Tüp bebek transfer öncesi

Canım 3 gün çok dikkat ettim hep yattım sadece lavaboya gidip gelirdim bide kan dolaşımı için kalkıyordum 15 dakka evin içinde yürüyordum yiyecek olarak kabak çekirdeği yoğurt süt avakado ananas ceviz kabız olmamak için de kayısı yedim ve bol bol su içtim yemeklerde ev yemekleri yedim bide bol bol dua ve asla belirti aramayın benim gerçekten hiç bir belirtim Yoktu artk sonucu öğrendim ondan sonra sadece baş dönmesi oluyordu ve ilk defa bugün sabah mide bulantısı oldu🙈 erken gebelik testi yaptım 6cı gün çift çizgi çıktı ama doktorum kesinlikle erken yanılma ola bilir dedi bı daha 8 de yaptım tekrar çift çizgi çıktı 10cu gün sonra gittim kan verdim 219 çıktı dün tekrarladım 2019 çıktı 🥰Allahım hepinize o duyguyu yasatsn gerçekten çok ayrı bir duygu ben 7 yıldan sonra o duyguyu yaşadım işte 🐥❤️
Okurken heyecanlandım🥹 bende öyle olurmuyum yaa🥲🥲 cok sevindim rabbim yüzüne gülmüş❤️ Bende yatıyorum yemek falan yapmıyorum annem bende bugun kayınvalıdem gelir oyle idare ediyorum. Kabız olmuştum transfer öncesi şuan zorlamıyorum asla ıkınmıyorum.

Okurken heyecanlandım🥹 bende öyle olurmuyum yaa🥲🥲 cok sevindim rabbim yüzüne gülmüş❤️ Bende yatıyorum yemek falan yapmıyorum annem bende bugun kayınvalıdem gelir oyle idare ediyorum. Kabız olmuştum transfer öncesi şuan zorlamıyorum asla ıkınmıyorum.
Allahım inşallah sana ve bu duyguyu yaşamak isteyen herkese nasip etsin inşallah her aklıma gelince isteyen herkese ediyorum çünkü gerçekten ben onun özlemi hasreti ne olduğunu yaşadım o yüzden hep dualarimdasnz🤲❤️

Şurup vermediler mi cnm kabız için

Verdıler canım kullandım içmedım ıkı gündür nolur nolmaz diye ama ucuncu gündem sonra ıcıcem kötümdegılım ama normalde afedersın sürekli giden ben şuan gidemiyorum korkuyorum ıkınmakda istemiyorum
Anladım banada verdiler eğer çok rahatsız olursam içiyorum aynn ıkınmanaya dikkat edin ne zaman transferinz oldu

X