TÜP BEBEK TRANSFER SONRASİ BTHCG DEGERLERİ

zeynepsblue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2023
6
0
26
Kızlar lütfen acil yardım edin evde oturup düşünmekten bi harab oldum
27 Eylül de transfer oldum
5/10/2023
Beta 24.02
7/10/2023
Beta 43.69
8/10/2023
Beta 70.86
9/10/2023
Beta 90
11/10/2023
Beta 173.47
13/10/2023
Beta 289

Benim değerlerim çok mu düşük ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum bu 2. Denemem ondan öncesinde de bir sürü tedavi oldum
Yorum yapin lütfen böyle olan varmı aranızda 🥺 çok çaresizim doktor randm ayın 25 inde

Canım merhaba değerlerin iki kat artarak artmaya devam etmiş ve bugün mü kan testinde 289 gayet iyi bir değer geç tutunma olabilir bence hiç strese girme moralini de bozma 🤗doktorun ne diyor peki ?

Doktorum 2 kat artış olana kadr görmem lazım ve kese muanesi olana kadr kan istedi benden 2 günde bir işte bu durum beni strese sokuyor 🥺

Niye bu kadar cok betaya baktırmaya gerek duydunuz ki? Doktorlar bile belli bir gun söylüyor o gun baktırıp sonra bi gun ara verip tekrar baktırtıyor. İki defa kontrol düzenli artısı anlamak için yeterli oluyor aslında
Değerin yükseliyor doktora gittiginde daha net bilgi verir siz stres yapmayın bu daha önemli su süreçte

Bende bilmiyorum 2 günde bir kan vermemi istedi tamamen 2 kat artışı yakalamk için birde kese ve kalp atışı duymadık henüz o yüzden takip ediyo olabilir mi acaba bilemedim

Bende bilmiyorum 2 günde bir kan vermemi istedi tamamen 2 kat artışı yakalamk için birde kese ve kalp atışı duymadık henüz o yüzden takip ediyo olabilir mi acaba bilemedim
Canım senin sonucun ne oldu benimde
144 sonuçla öğrendim 2gün sonra 223 oldu bugun yaptrdım 417 iki katı değil ama çokta az değil morelim okadar bozukki dış gebelik ihtimali olabliyormuş sitresten mafoldum

144 sonuçla öğrendim 2gün sonra 223 oldu bugun yaptrdım 417 iki katı değil ama çokta az değil morelim okadar bozukki dış gebelik ihtimali olabliyormuş sitresten mafoldum
Bazıları %60 artışın yeterli oldugunu söylüyor insallah sizinledir bebis 🍀

Sizin değeriniz gayet güzel artmış ki %66artması yeterli demişti Dr um bana sağlık kabul edilebilmesi için.sizinki daha da fazla artmış stres yapacak hiç bişey yok bence 😊

Sizin değeriniz gayet güzel artmış ki %66artması yeterli demişti Dr um bana sağlık kabul edilebilmesi için.sizinki daha da fazla artmış stres yapacak hiç bişey yok bence 😊
Evet bende öyle diye biliyorum öyle düşünmek istiyorum ama ihtimal var diyince bile çok tesirgin oldum pazartesi tekrar kan vercem inşallah çok yükselir

Benim değerlerim de yaklaşık olarak bu şekilde arttı şimdi 7 haftaya geldik çok şükür ama risk hep var

X