Tüp bebek transfer sonrası hangi gün test yaptınız

Hayırlısı olsun sağlıkla kucağınıza alın

Durumumuz ne sonuç ne çıktı acaba

Kızlar merhaba, 1 Kasımda 5. Gün embriyosu 2 adet embriyo transferim gerçekleşti. 13 Kasımda kan vermemi söylediler ama ben dayanamadım. 8 Kasım yani 7. Gün hiç idrar testi yapmadan kan testi verdim.
7. Gün değerim 87
9. Gün değerim 246
12. Gün bir daha vericem. Şuanda değerlerim böyle, umarım size yardımcı olur.
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhabalar. Benimde bugun transferimin 2. Gunu bir adet 5. Gün embriyosu transfer edildi. Ama icimde hep bir vesvese var sanki hic hamile kalamayacak gibiyim. Test gunumu buyuk bir korkuyla bekliyorum. Rabbim emeklerimizi geri cevirmez insallah

Selam kızlar buraya tranaferimin ikinci gününde yazmıştım icimde vesvese var olmayacak falan diye bugun bir haftayi geri de biraktim 4. Gunden itibaren test yaptim evde gitgide netleşen testim var dr um gününü bekleme yarin kan ver dedi umarim hersey yolundadir en son bugun oğlen yaptigim testi birakiyorum buraya

tüp bebek 2.denemem
Bt hcgm 9.günü 144
11 günü 223
14 günü 417
Artışlar 2katı değil morelim çok bozuk dış gebelik olma ihtimali böyle olupta sonrada bebeğine kavuşan varmı
Sonucunuz ne oldu tam olarak? İnşallah hayırlı olmuştur

3.gün silik çizgi dondurulmuş embriyo doğal siklus her hangi bi ialç çatlatma iğnesi bişey yok

Eklentiler

• C0D96B58-3504-4424-BBBD-0BD0B240F6A8.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 115
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…