Tüp bebek transfer sonrası

Kizlar bende salı günü transfer oldum..5.gun orta kalitede 2 embriyo transferi..hiç belirtim yok ya normal mi acaba..gerçi daha 4.gunum ama insan belirti ariyor ister istemez...sadece dikkatimi çeken sabah ilk idrarımda keskin bir koku oluyor o da ilaçlardan mi kaynaklı bilmiyorum

Kizlar bende salı günü transfer oldum..5.gun orta kalitede 2 embriyo transferi..hiç belirtim yok ya normal mi acaba..gerçi daha 4.gunum ama insan belirti ariyor ister istemez...sadece dikkatimi çeken sabah ilk idrarımda keskin bir koku oluyor o da ilaçlardan mi kaynaklı bilmiyorum
Merhaba bende de öyle çok bir belirti yok. Ben de pazartesi günü transfer oldum. Siz hangi gün kan testi vereceksiniz? Bana doktor 7 ekim de kan testi ver dedi.

Merhaba bende de öyle çok bir belirti yok. Ben de pazartesi günü transfer oldum. Siz hangi gün kan testi vereceksiniz? Bana doktor 7 ekim de kan testi ver dedi.
Benimde 6 Ekim'de test günü..valla belirtiler yok ya sanki olmadı diyorum..ama daha çok erken bugün 5.gunum sadece hafiften bel ağrım var o da çok az..

Transfer sonrası nasıl beslendiniz hanımlar? İlk tüp bebek deneyimim yaşım 25 inşallah güzel sonuç alırız. 12 Eylül kan’da gebelik testi yapacağız. Hiç bir sorunumuz olmadığı halde tüp bebek yapmaya karar verildi. Şimdilik bir problem yok. Bu arada 4yıldır evliyim. 🤗
Benimde 27 eylül de transfer oldu bekliyorum şimdilik sadece üçüncü gün kasik ağrısı vs oldi hafifte bel ağrısı oldu şimdilik belirtim yok test yapmadım henüz olumsuz olur diye korkuyorim

Benimde 6 Ekim'de test günü..valla belirtiler yok ya sanki olmadı diyorum..ama daha çok erken bugün 5.gunum sadece hafiften bel ağrım var o da çok az..
Benimde 8 eylül test günüm belirtim yok bazen kasıkta batma oluyor birde hafif bel ağrısı var göğüslerde hic belirtim yok

Ben 4. gün ve 6. gün idrarda gebelik testi yaptım. Silik ikinci çizgiyi gördüm ama transfer günü çatlatma iğnesi yapılmıştı onun etkisi de olabilir diye düşünüyorum. Burda ki yorumlardan gaza gelip yaptım idrar testlerini de.

Ben 4. gün ve 6. gün idrarda gebelik testi yaptım. Silik ikinci çizgiyi gördüm ama transfer günü çatlatma iğnesi yapılmıştı onun etkisi de olabilir diye düşünüyorum. Burda ki yorumlardan gaza gelip yaptım idrar testlerini de.
Çatlatma ignesinin etkisi 10 günde geçiyor diyorlar ama inşallah seninki bebistendir ya🤲

Çatlatma ignesinin etkisi 10 günde geçiyor diyorlar ama inşallah seninki bebistendir ya🤲
inş. bu zamana kadar hep tek çizgi gördüm yalancıktanda olsa çift görünce insan mutlu oluyor:) Ama inş bebektendir bakalım 5 gün kaldı kan testime.

Merhaba, benim transferin 6. Günüydü bugün, dün rahim bölgesinde seyirme başladı, hemşire daha erken dedi ama bana oradaki etkileşimle ilgili gibi geliyor, sizce belirti mi?

Kızlar 3.gün embriyosu 2 tane transfer oldu bugün transferle birlikte 8.gün test yaptım doğruluk payı var mi heyecanlandim

Eklentiler

• 20221004_111126.jpg
    20221004_111126.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar 3.gün embriyosu 2 tane transfer oldu bugün transferle birlikte 8.gün test yaptım doğruluk payı var mi heyecanlandim
Canım ben de 3. Gün embriyosu 2 tane transfer oldu bugün transfer hariç 8. Gün
Pozitif görünüyor kan ver istersen tekrarlarsın 10. Günde
Ovü testi varsa yapar mısın ben dün yaptım negatifti ovü gebelik yapmaya korkuyorum da:) ovü nası oluyo gebelik testi böyleyken çok merak ediyoruuum
Güzel haberler alalım inşallah ♥️

Canım ben de 3. Gün embriyosu 2 tane transfer oldu bugün transfer hariç 8. Gün
Pozitif görünüyor kan ver istersen tekrarlarsın 10. Günde
Ovü testi varsa yapar mısın ben dün yaptım negatifti ovü gebelik yapmaya korkuyorum da:) ovü nası oluyo gebelik testi böyleyken çok merak ediyoruuum
Güzel haberler alalım inşallah ♥️
Insallah bakalım yarın gidip vermeyi düşünüyorum ovu testi yok maleaef evde erken gebelik tesyi varsa elinizde yapabilirsinz çıkar gercekten bende cesaret edemedim kac gundur adetnize kaç gün var

Herkeste belirti olacak bir durum söz konusu değil. Bazılarında olur bazılarında olmaz. Bunları düşünmeyin akışına bırakın ve stressiz bir zaman geçirin inşallah pozitif sonuç görürsünüz 🤲

Herkeste belirti olacak bir durum söz konusu değil. Bazılarında olur bazılarında olmaz. Bunları düşünmeyin akışına bırakın ve stressiz bir zaman geçirin inşallah pozitif sonuç görürsünüz 🤲
Allah razı olsun inşallah ya🤲🤲 gerçekten yarın test günüm ama hala belirti yok 😃 sadece belimde hafif ağrı var ama o da ilaçtan muhtemelen hayırlısi artık bakalım

Allah razı olsun inşallah ya🤲🤲 gerçekten yarın test günüm ama hala belirti yok 😃 sadece belimde hafif ağrı var ama o da ilaçtan muhtemelen hayırlısi artık bakalım
Hadi güzel haberlere inşallah olacağı varsa oluyor. Nasiptir her şey.. 🤲😍

Çok az silik çıkmış görünüşe göre pozitif. Kanda beta hcg henüz yeni olduğu için silik çıkmış test yapmayın 12. Gününüzü bekleyin 🥹 daha sağlıklı sonuç alırsınız. İnşallah değerlerinizde güzeldir. Tebrik ediyorum 🧿

X