tüp bebek transferi sonrası yaşananlar!!!

pozitif29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
161
10
tüp bebekte ilk denemem ve merak ettiklerim var.herkeste farklı belirtilerin olduğunu bilsem de öğrenmek istyorum transferden sonra ilk günden itibaren neler yaşadınız.pozitif sonuç alanlara da soruyorum negatif sonuc alanlara da lütfen yardımcı olun.bugün 9.günüm ve 3gün kaldı öğrenmeme.pek fazla belirtim yok .sadece beyaz akıntı.şimdiden teşekkürler.....

Canım merhaba ben bebeğimi düşürsemde pozitif sonuç almıştım. Başlarda bendede hiç belirti yoktu 8. günden itibaren uykuya eğilimim artmıştı çok çabuk uykum geliyordu. Akıntı bendede vardı.Ama bu kullandığımız ilaçlardan da olabilir biliyorsun birde artık son günlerde farketmiştim ki göğsüm dolgun ve ateş gibiydi bu herzamanki gibi adet olmadan önce ki gibi değil daha bir farklı bu sefer acımıyordu.Ama sen yinede bu belirtileri arama kendinde hiç belirti vermeden hamile kalan bir çok arkadaş oldu burda.Canım inşallah seninledir meleğin.

merhaba canım benım hıc belırtım olmadı sadece transferın 4 .gunu sag kasıgıma bıcak saplanır gıbı oldu megerse melegım yerlesmıs ıhsallah sende hamılesındır belırtıler daha yenı yenı cıkmaya basladı

tüp bebekte ilk denemem ve merak ettiklerim var.herkeste farklı belirtilerin olduğunu bilsem de öğrenmek istyorum transferden sonra ilk günden itibaren neler yaşadınız.pozitif sonuç alanlara da soruyorum negatif sonuc alanlara da lütfen yardımcı olun.bugün 9.günüm ve 3gün kaldı öğrenmeme.pek fazla belirtim yok .sadece beyaz akıntı.şimdiden teşekkürler.....

öncelikle niciniz çok güzel.umarım ilk denemenizde böyle olur. ben düşüklerle sonuçlanan iki hamilelik geçirdim. o bitmez 12 günde, ilk hamileliğimde hamileliğin her belirtisini yaşadım. tek gebelikmiş. ikincisinde ise hiçbir belirti yaşamadım. test yaptırmaya bile gitmemeyi düşündüm. eşimin zoruyla gittim. ve sonuç pozitif. dahası ikizmiş. o yüzden kafanıza fazla takmayın. iyi düşünün iyi olsun. sevgilerle.

Canım ınsallah hamılesındır. Belırtı falan arama moralını bozma bosyere derım. Bende bu soruyu bu sıtede defalarca sordum. Cok taktım ama asıl olan belırtı falan olmuyor. Yanı benım hıc belırtım olmadı. 9. Gun dayanamadım. ıdrar testı yaptım sonuc negatıftı ama cok sukur 10. Gun kanda degerım 61 cıktı ve 8. Haftaya kadar hala belırtım yoktu 8. Haftada hafıf bulantı basladı. ıcını ferah tut.

Canım ınsallah hamılesındır. Belırtı falan arama moralını bozma bosyere derım. Bende bu soruyu bu sıtede defalarca sordum. Cok taktım ama asıl olan belırtı falan olmuyor. Yanı benım hıc belırtım olmadı. 9. Gun dayanamadım. ıdrar testı yaptım sonuc negatıftı ama cok sukur 10. Gun kanda degerım 61 cıktı ve 8. Haftaya kadar hala belırtım yoktu 8. Haftada hafıf bulantı basladı. ıcını ferah tut.
çok teşekkürler moralim yerine geldi.bugün 10.gün 2gün kaldı sadece heyecandan uyuyamadım sabaha kadar.bir an önce olsun bitsn öğrenmek istyorum işkence gibi oldu.hala belirti yok sadece iştahım deli gibi açık akıntım var.ne bir kanama ne leke ne ağrı.iyi mi kötü mü bilmyorum ki offf

arkadaşım öncelikle hayırlısı inşalla pozititir belirliteer bakma bende gögüslerim şişti uyku hali vardı akıntım vardı kasık agrım da vardı ama sonuç negetiffti bende araştırdım senin gibi ama sakın sitres yapma en önemlisi bu unutma rabbimden hayırlısı iyi haberlerin alırız inşallah

benimde transfer sonrası 5.günüm. ilk iki gün herhangi bir akıntı yokken 4.günden itibaren hafif lekelenme ve sol kasıkta hafif ağrı var. sonucu pozitif çıkanlarda da bu belirtiler olur mu acaba

canım bende tüp bebek yaptırdım transferden sonra akıntın, ağrın, sancın olur adet sancısı gibi gogüslerin siser benimde oyle olmustu transferden sonra 9. gün dayanamadım evte test yaptım 2. cizgiyi silik gordüm daha sonra kan tahlilinde ikiz gebelik oldugunu ogrendim hic takma kafana bol bol dinlen ve gerçekten bebisinin seninle olduguna inan :)

Ya benim bugun 8.gun fakat hicbir belirti yok cok moralim bozuluyor korkuyorum,3 tane embryo transfer edildi insallah tutmustur.Kasik agrim vardi ama 2 gundur o da gecti benim gibi olan varmi

kızlar benim 8. günüm bu gün. 3 gündür acayip uykum var.yemek yediikten sonra özellikle.bel ağrısı vardı geçti bacağım çekiliyordu o da geçti ama uyku başladı.sizde de uyku oldu mu??

arkadaşlar merabalar ben aranıza yeni katıldım 11 yıllık evliyim 11 yıllık evliliğim boyunca çeşitli doktorlara gittim hiç birinden sonuç alamayınca taki izmir irenbe tüp bebek merkezinde dilek hanımla tanışana kadar hep umutsuzduk ama dilek hanım bize çok sıcak davrandı ve hep motive etti ve tüp bebek tedavisine başladık bendeki sorun yumurtalıklar küçüktü başka bi sorunum yoktu önce yumurtalıklarımı büyüttük toplama işlemi geldi çattı 48 adet yumurta toplandı tabi bu kişiden kişiye değşiyor bende biraz fazla yumurta oluştu bu 48 adet yumurtalıklardan 37 tanesi işleme girdi 17 tanesi tuttu herşey normaldi tabi ben anestezi ve yumurtalıklarımın su toplamasından dolayı doktorumuz toplanan embiriyoların dondurulmasına karar verdi yaklaşık 25 gün embiriyolarım dondurulmuş şekilde bekledi tabi bende bu 25 gün içinde kendimi toparladım doktorumuzdilek hanım bana yaptığı muaynede artık transfer işlemine başlıyabilirz dedi ve1 hafta sonrada tranferim gerçekleşti tranferim olduğu gün ben 1 gün boyunca hastanede kalmayı tercih ettim malum şehir dışından geldiğimiz için 3 saatlik yol sıkıntı olmasın diye tranfer sonrasi hastaneden ayrılmadım ertesi gün evime gittim tabi yavaş yavaş gittik arabayı sarsmadan ilk 2 günü yatak istirati olarak geçirdim diğer 2 günü normal günlük yaşantıma döndüm 4 günü işe başladım tabi benim işim ağır iş deyil güvenlik görevlisiyim bu yüzden işe başlamamda bi sıkıntı olmadı işe başladığım gün beya su gibi bi akıntım oldu doktoru aradım normal dedi arada sırada hafif kasık ağrılaımda oluyordu doktorum bunların normal olduğunu söyledi bu gün bu yazıları yazarken 10 günüm dayanamadım 13 günde yaptırmam gereken kan tahlili yerine ben 10 günde eczaneden aldığım adrar tahliliyle test yaptım 1 adet çizgi ve yanında silik bir çizgi çıktı çok sevindik hemen doktorumuzu aradık doktorumuz gözün aydın canım hamilesin dedi 3 gün sonrada kan tahlili yaptırıcam arkadaşlar şuan ikizmi tekmi olduğunu bilmiyorum ama büyük ihtimal ikiz olduklarını düşünüyoruz bakalım pazartesi günü büyük ihtimal belli olucak

gözün aydın canım inş ikizdir hayırlısı olsun,allah sağlıklı bebekler versin hepimize inş bizde yazarız hamileyim diye.

arkadaşlar transfer sonrası belim çok ağırıyor neden acaba alaka kuramadım bir türlü...sizlerdede oluyormu

arkadaşlar transfer sonrası belim çok ağırıyor neden acaba alaka kuramadım bir türlü...sizlerdede oluyormu

kızlar transferleriniz hayırlı uğurlu olsun,inşallah hepiniz hamişsinizdir:)))benim transfer tarihim bile belli değil:KK43:(sizde bize dua edin kızlarrr....

arkadaşlar merabalar ben aranıza yeni katıldım 11 yıllık evliyim 11 yıllık evliliğim boyunca çeşitli doktorlara gittim hiç birinden sonuç alamayınca taki izmir irenbe tüp bebek merkezinde dilek hanımla tanışana kadar hep umutsuzduk ama dilek hanım bize çok sıcak davrandı ve hep motive etti ve tüp bebek tedavisine başladık bendeki sorun yumurtalıklar küçüktü başka bi sorunum yoktu önce yumurtalıklarımı büyüttük toplama işlemi geldi çattı 48 adet yumurta toplandı tabi bu kişiden kişiye değşiyor bende biraz fazla yumurta oluştu bu 48 adet yumurtalıklardan 37 tanesi işleme girdi 17 tanesi tuttu herşey normaldi tabi ben anestezi ve yumurtalıklarımın su toplamasından dolayı doktorumuz toplanan embiriyoların dondurulmasına karar verdi yaklaşık 25 gün embiriyolarım dondurulmuş şekilde bekledi tabi bende bu 25 gün içinde kendimi toparladım doktorumuzdilek hanım bana yaptığı muaynede artık transfer işlemine başlıyabilirz dedi ve1 hafta sonrada tranferim gerçekleşti tranferim olduğu gün ben 1 gün boyunca hastanede kalmayı tercih ettim malum şehir dışından geldiğimiz için 3 saatlik yol sıkıntı olmasın diye tranfer sonrasi hastaneden ayrılmadım ertesi gün evime gittim tabi yavaş yavaş gittik arabayı sarsmadan ilk 2 günü yatak istirati olarak geçirdim diğer 2 günü normal günlük yaşantıma döndüm 4 günü işe başladım tabi benim işim ağır iş deyil güvenlik görevlisiyim bu yüzden işe başlamamda bi sıkıntı olmadı işe başladığım gün beya su gibi bi akıntım oldu doktoru aradım normal dedi arada sırada hafif kasık ağrılaımda oluyordu doktorum bunların normal olduğunu söyledi bu gün bu yazıları yazarken 10 günüm dayanamadım 13 günde yaptırmam gereken kan tahlili yerine ben 10 günde eczaneden aldığım adrar tahliliyle test yaptım 1 adet çizgi ve yanında silik bir çizgi çıktı çok sevindik hemen doktorumuzu aradık doktorumuz gözün aydın canım hamilesin dedi 3 gün sonrada kan tahlili yaptırıcam arkadaşlar şuan ikizmi tekmi olduğunu bilmiyorum ama büyük ihtimal ikiz olduklarını düşünüyoruz bakalım pazartesi günü büyük ihtimal belli olucak

canım tek embriyo mu transfer edildi?

X