Tüp Bebek yaptırıpda olumlu sonuç alamayanların nedenleri...

öncelikle hayırlısı olsun sağ salimmm hayırlısı ile kucağına al yavrunu inşallahh....sizde sorun neydi nasıl çözdünüz ben 7 sene sonra 4. denememde hamile kalmak istiyorumda:) 2013 te tekrar denicem bizde erkek faktörü var canım bu arada bende kan pıhtılaşması mevcut homozigotum prolaktin sorunum var ama aştımm sanrıım son değerlerim gayet güzeldi bidee cd56 bilmiyorum ama şüpheleniyorum :) sanırım benim böle bir sorunum var bana biraz bilgi verirsen sevinirim

dıger problemlerı aşman harıka ooo astıgın problemlerde onemli cd56 vucuttan emrıyoyu mıkrop sanıp atıyoor transferden bes gun once bır ılaç kullanıyooorsın o ıyı gelıyooor ınan transferden bır gun once doktor kesıyor toplam besgun ıçıyorsun zaten
dualarım senınle guzel haberlerını beklıyooz bana karsı ıyı dıleklerın için sagol

kızlar birşey sormak istiyorum .cd56 nedir anlayamadım ,ben 2 aşılama ve 2 tüp yaptım bana böyle bir hap vermediler ,birde progesteron diye bir iğne varmış ve bu da tutummaya çok yardımcı bir iğneymiş, doğrumu acaba ,ve bunu da vermedi doktorlar ya.....vallahi iki kadınlar klubü var herşeyi buradan öğreniyorum.....

öncelikle ıyı beslenıyorsunuz koy yumurtası sabahları dogal beslenıyorsun asıtlı içecek yook
hazır urunler yook oldumu koylu gıbı besleneceksın dogal yanı organık
bırde taransferden 3 ay once her sabah yada ogle ıkısınden bırını seçin yeşil kekıkler vaar yaaaaaaaa onlardan çay yapıp bır kupa ıçın arkadaslar
akşamda yatmadan once lavanta çayı ıçıyorsunuz ama bu çaylar tup bebek ıgnelerıne başlayınca bırakıyorsın transferden sonrada içmek yook
sadece tedavıye başlamadan 3 ay once bunları için tup bebek ıgnelerıne başlayınca bırakın kuzular
denız urunlerı çook yemek gerekıyooor
gunde 3 lıtre su içilmeli
suvan sarımsak bol yenmelı fakat tansıyon duşuklugu varsa ıgneye başlayınca sarımsak kesmeli ama suvan hep yıyebılırsınız sarımsak tansıyonuzu etkılemıyorsa onuda yıyebılırsınız tansıyona gore bakın duruma ama muhakkak transferden once yemelısınız
sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nane maydonuz bıtkı çayları transferden sonra yemeyın kızlarrrrrrrrrrrrrr
ananas suyu yada anas yenmelı transferden once veya sonra
kabak çekırdegı yenmeli

RAHIM FILMI VARMI KIZLAR TEDAVIDEN ONCE
TOKSAPLAZMA
ADETIN 2 VEYA 3 gunu horman testlerı tsh ve guatır sorunu
prolaktın sorunu varmı
bunlar onemlı
cd56 nasıl testi çocugu mıkrop sanıp atan bır vırus transferden once 5 gun kullanıyon verdıklerı hapı ıyı oluyoor buna dıkkat
tam kam sayını
kanda pırtılaşma
dahası olursa eklerım
dualarım sızlerleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

çok teşekkürler canım inşallah uygulamaya çalışıcam.bende prolaktin hormonu yüksek,kist ve adet düzensizliğim var.metfull kullanıyorum 5 aydır adetim düzene girdi, çok şükür metfull kullanırkende hamile kalanlar varmış ama bende olmadı:KK50:

kızlar birşey sormak istiyorum .cd56 nedir anlayamadım ,ben 2 aşılama ve 2 tüp yaptım bana böyle bir hap vermediler ,birde progesteron diye bir iğne varmış ve bu da tutummaya çok yardımcı bir iğneymiş, doğrumu acaba ,ve bunu da vermedi doktorlar ya.....vallahi iki kadınlar klubü var herşeyi buradan öğreniyorum.....

cd56 nedir bilmiyorum ama progesteron iğnesini ben tüp bebek sonrası kullandım.ilacınıda aşılama sonrası kullanmıştım.

dıger problemlerı aşman harıka ooo astıgın problemlerde onemli cd56 vucuttan emrıyoyu mıkrop sanıp atıyoor transferden bes gun once bır ılaç kullanıyooorsın o ıyı gelıyooor ınan transferden bır gun once doktor kesıyor toplam besgun ıçıyorsun zaten
dualarım senınle guzel haberlerını beklıyooz bana karsı ıyı dıleklerın için sagol

spermde sorun demişsin nelerdi bizdede olduğu için soruyorum neler yaptınız nasıl aştınız ve en önemlisi tedavin nerde oldu?

X