Gebeliğe Hazırlık Tüp bebek yaptırırken kaç kiloydunuz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ataabetull

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
1.559
825
27
Merhaba ben 25 yaşında 160 boyunda 88 kg biriyim. Daha önce 2 defa aşılama yaptırdık tutmadı 4 yıllık evliyiz doktor tüp bebek dedi çeşitli nedenlerden dolayı bunca zaman bekledik. Benim sorum sizler kaç kg iken hamile kaldınız veya kaç kg iken tüp bebek yaptırıp hamile kaldınız?

Merhaba ben 25 yaşında 160 boyunda 88 kg biriyim. Daha önce 2 defa aşılama yaptırdık tutmadı 4 yıllık evliyiz doktor tüp bebek dedi çeşitli nedenlerden dolayı bunca zaman bekledik. Benim sorum sizler kaç kg iken hamile kaldınız veya kaç kg iken tüp bebek yaptırıp hamile kaldınız?
Ilkinde 74 le hamile kaldım 2.ye başladım şimdi de 77

Tüp Bebeğe başladığımda 58 kg idim. Aşılama tuttuğunda 59 dum. Aşılamada düşük yaptım ,hemen 1 ay sonrA gebe kaldigimda 64 tüm. ilk gebeligimde ise 51 kg idim .
Boyum 1.68

61 ile tedaviye başladım 2 senenin sonunda 67 ile hamile kaldim simdide 26.haftadayiz. Bu 2 senede bir kimyasal gebelik 2 düşük yaşadım. Tabi gerek gebelikler gerek kullanilan ilaclar 2 senede 6kg olarak kaldi bende. 😊 simdiki kilomu ise ne ben soyleyim ne siz sorun a dostlar 😂😂 su içsem löp löp et oluyor mubarek

X