Tüp Bebekte İkiz Mucizesi

Rya3592

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
568
1.470
Ben yazdıklarımı transfer sonrası yaptım. Transfer öncesi sadece abur cuburu kesmiştim. Bol su içmiştim. 55 kiloyum. Doktor kilom için gayet iyi dedi diye spor falan yapmamıştım. Transfer sonrası iğne başlatıyorlar. O iğne kalçada ödem oluşturuyor, ödem olmaması için her akşam iğne sonrası 20 dk yürümüştüm. Daha fazlası önerilmiyor ama. Fazla yorulmamak lazım.🙂
Öncesinde :)) çok kilo veriyorum Allah'ıma sonsuz şükürler olsun kafam daha iyi bu yüzden evlendikten sonra bayağı sistim çalışma seklim vs derken . Doktorum görünce şok olacak 😁😁 ben kendi sporuma diyetine hayatıma devam edeyim ,daha transfer e neredeyse 1.5 ay var .
İnşallah bende bebeğimin haberini alırım ve inanıyorum hep pozitif güzel düşünüyorum çok şükür . Allah'ım saklasın sizi de sağ salim kucağına iksiini de almayı nasip etsin canımın içi 🥰🙏🏻🙏🏻 minnoş bir kız Bir oğlan olur inşallah

eserz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
13
22
28
Öncesinde :)) çok kilo veriyorum Allah'ıma sonsuz şükürler olsun kafam daha iyi bu yüzden evlendikten sonra bayağı sistim çalışma seklim vs derken . Doktorum görünce şok olacak 😁😁 ben kendi sporuma diyetine hayatıma devam edeyim ,daha transfer e neredeyse 1.5 ay var .
İnşallah bende bebeğimin haberini alırım ve inanıyorum hep pozitif güzel düşünüyorum çok şükür . Allah'ım saklasın sizi de sağ salim kucağına iksiini de almayı nasip etsin canımın içi 🥰🙏🏻🙏🏻 minnoş bir kız Bir oğlan olur inşallah
Amin hepimize güzel haberler nasip olsun inşallah 🙏🏻🥰