Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Kızlar iyi akşamlar bu benim 2.tüp bebek denemem 1 ekim perşembe günü akşam üzeri 2 tane embriyo transferim yapıldı 1 tanesi 5.gün 1 tanesi 6.gündü 6.gün olan transferden 2 saat önce çözüldü 5.gün olan 1 gün önce çözüldü ikiside orta kalitede dendi ilk denemem taze 5.gündü ama negatif oldu açıkçası çokta umutlu değilim evde erken gebelik testi yapmak istiyorum cumartesi günü yapsam çıkar mı

szryk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
1.104
1.462
39
Kızlar iyi akşamlar bu benim 2.tüp bebek denemem 1 ekim perşembe günü akşam üzeri 2 tane embriyo transferim yapıldı 1 tanesi 5.gün 1 tanesi 6.gündü 6.gün olan transferden 2 saat önce çözüldü 5.gün olan 1 gün önce çözüldü ikiside orta kalitede dendi ilk denemem taze 5.gündü ama negatif oldu açıkçası çokta umutlu değilim evde erken gebelik testi yapmak istiyorum cumartesi günü yapsam çıkar mı
Sizinki 5. Gün embryosu olduğu için çarşamba perşembe günü bile çıkar diye düşünüyorum

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.663
10.693
Test tarihinize kadar beklemenizi oneriyorum. Bir anlık heves ile yapılan testlerin sonu hüsran oluyor fakat biraz daha beklense pozitif çıkan çok kişi var. Boşuna kendinizi üzmeyin.

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Sizinki 5. Gün embryosu olduğu için çarşamba perşembe günü bile çıkar diye düşünüyorum
Aslında test Yapacaktım ama 5.gün embriyosu sanılanın aksine kana geç geçiyor diye yazan bi hanım oldu yapmaktan vazgeçtim zaten hiç umudum yok bide negatif görüp iyice içime kapanmak istemiyorum nasıl olsa 12 ekimde doktor kandan bakıp negatif diyecek

szryk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
1.104
1.462
39
Aslında test Yapacaktım ama 5.gün embriyosu sanılanın aksine kana geç geçiyor diye yazan bi hanım oldu yapmaktan vazgeçtim zaten hiç umudum yok bide negatif görüp iyice içime kapanmak istemiyorum nasıl olsa 12 ekimde doktor kandan bakıp negatif diyecek
Olur mu yaaa 3 günlükken rahime konulmalarıyla 5 günlükken konulmaları aynı olur mu ? Gün gün gelişimleri vardı hatta görmüştük burada biri paylaşmıştı.

• Beğen
Reactions: H M

szryk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
1.104
1.462
39
Yok yok yapma erken gebelik testi heleki hiç yapma.. kanını ver mis gibi..
Benim de cuma günü opu oldu hastaneden haber bekliyorum 4 yumurtam döllendi bugün 4. günündeler. Bakalım dua et canım