Tüp mide ameliyati olacam, olanlar gelsin

merhaba bende 2 ay önce bu ameliyatı oldum.öyle 3 ay sıvı püre beslenme diye birşey yok.15 gün sıvı 15 gün püreyle besleniliyo.sonraki ay istediğin herşeyi yemeye başlıyosun ve tabiki miktar azalıyo.bekara eş boşamak kolay geliyo.öyle diyet yap spor yap oda kolay bişey değil yani.ben senin yerinde olsam kesinlikle verdiğim karardan vazgeçmezdim.etrafımda tanıdık olsun olmasın kilolu kimi görsem olmalarını tavsiye ediyorum.22 kilo verdim diyetle sporda bu kadar kiloyu veremezdim versem bile 2 katıyla geri alırdım. diyorum.reklam yapıyo siteler diyosunuz ya hiçbiri reklam değil hepsi tüp mide olup sağlığına güzelliğine özgüvenine kavuşan insanlar

Canim senin adina sevindim. Olanlar genelde memnun, bunu biliyorum ama benim icin dogru karar degildi. Ben ameliyat olacam nasilsa kafasiyla 30 temmuzda 99 kg geldim. Ondan sonra duzenli beslenmeye basladim. Kendimi hic ac birakmadim. Genelde 3 ögun 3 ara ögun yedim ve biraz spor da yaptim. 7 hafta oldu 93,4 kiloyum. Yani yavas yavas gidiyor. Insallah devami gelecek

bugün itibariyle en yakın arkadaşımın annesini bu ameliyatta kaybettik türkiyenin en başarılı doktorları girdi yine de kurtaramadılar tüm aile ve bizler yıkıldık perişan durumdayız keşke kilolu kalsaydı, ardında kalanlar mahvoldular, yeni bir hayat ve beden beklerken elindeki herşeyden hayallerinden hayatından oldu, artık herşey için çok geç, hiçbirşey hiçbir pişmanlık geri getirmiyor, ellerini koklayarak korkma çok güzel olucak dediği annesini yarın öğlen toprağa koyucak arkadaşım... hiçbirşeye değmedi pişmanlık ömür boyu sürecek bir trajedi ellerimizle ölüme uğurladık Allah'ın taktiri değil çok suçlu hissediyorum çok üzgünüm

basiniz sag olsun.allah rahmet eylesin. Evet böyle vakalar oluyor maalesef. doktoru kimdi acaba?

benim tanıdığım oldu ve ilk birkaç ay 7,8 kilo verdi ama 1 sene bile sürmeden eski haline döndü. çektiği sıkıntılarda cabası. olmuyorsa olmuyor. kendimizi böyle kabul edelim.

arkadaşım ameliyatı oldu. ilk başlarda yemek yerken zorluk çekiyordu herşeyi yiyemiyordu ama artık çok sağlıklı.

Super nasil verdin

Sadece yediklerime daha cok dikkat ettim. Makarna, pilav ekmek gibi seyleri az yedim. Her gün olmasa da 1 saat yuruyus yaptim, bazen baska sporlarda yaptim, kosu gibi.

Benim kiz kardesimde oldu bir senede 40 kg verdi.ben 86 kg yapsami diye dusunuyorum

86 kilo cok bile degil. Yazik degil mi bedenine? Istesen verebilirsin. Hersey elinde. Sok diyetler yapma sadece saglikli beslen.

BEN BUNU DUSUNMEME SEBEP OLAN, PSIKOLOJIMIN COK BOZUK OLMASIYDI. BURAYA BU KONUYU ACTIGIM ICIN DE COK PISMANIM, BASKALARINI KÖTU ETKILEMEK ISTEMEM AMA NE YAZIK KI SILINMIYOR

Daha önce de yazdigim gibi AMELIYAT OLMADIM. Bu kararimla da cok mutluyum. Su anda 90 kiloyum. 9 kilo verdim. Devami da gelecek biliyorum.

Bunu yazali 2 ay olmus. Bu sürede 4 kilo daha verdim. Ve toplam 13 kilo verdim. Suanda 86 kiloyum.

Merhaba daha önceki yazınızda falan ameliyat olacam yazmışsınız olmadınız mu vke 33 demiştiniz. Benim 35 . Yapmadılar mı sizi

Bypass daha mantikli tup mideye bakarak cunku tup
Mide hacmine getiriliyor ve zamanla mide genişleyen bir organ oldugu icin deformasyon oluyor. Tup
Mide de dikkat etmezsen geri alırsın yengem ve ablası aldi geri kiloyu. Ben bypass oldum kilo alamiyorm

Ben ameliyat olalı 4sene oldu. Evet zayıfladım ama öyle pişmanım ki. Yediğim herşeyi istifra ediyorum. Bilmiş hastalığına yakalandım. Keşke olmasaydım diyorum her gün. Ilk 2 sene idare edebiliyordum. Ama sonra işler yolundan çıkıyor. Kusmalar dan dolayı boğaz ağrıları basliyor. Hep halsizlik. Evim dışında Bir yerde yemek yemekten korkar oldum

size onerim baska bir doktora gidip muayene olmaniz. midenizde fitik olusmus olabilir.
mide dirsek seklinde kesilmis olabilir. bunlari lutfen ihmal etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…