Turgay Karakaya da Kızlık Zarı diktirdim Günlük

Yargılanacak bir konu asla değil hatta acık ve net sekilde sürecleri anlattıgınız için sizi tebrik ediyorum.. :KK51:çok geçmiş olsun..
Ben evliyim bu durumlarla pek ilgim yok sadece böyle ameliyat konularını merak ediyorum sormak istedim idrar yaparken vs yanma oluyor mu?
Ve acaba ilk gece birlikteliklerinde kanama vs oluyor mudur? gerçi sizin henuz yeni ve evlilik henuz olmamıs
Genel anlamda ama kanama oluyor diye duydum. Zar sıkı dikildiği için ilk cinsellikte o zar duvarları yırtılıyor ve kanıyor. Zaten bağına iç duvardan et parçası alıp dikiliyor

Kızlar 4 hafta oldu. Yavaş yavaş dokundun. Dikilmiş gibi bir yapı var. Ara sıra hala yanma oluyor. Sabah akşam hala batikon. Yanmalar da iyi gidiyor onunla gibi geliyor bana . İbadetlerime de başladım yeniden . Eğilmek cok zordu başta. Hala ama dikkat ediyorum. Otururken biraz ağrıyabiliyor.

İstediginiz her soruyu hem burdan hem özelden yazabilirsiniz.

Bazıların tuhafına gidiyor bu durum, yargılıyorlar belki . Ama herkesim kendi kararı, kendi hataları ve kendi sonuçları. Bende böyle olmasını istemezdim.

Seneye 4. Ay gibi nikahım olacak ondan sonra ki tecrübemi de paylaşırım. Ben bir parmak değil daha fazla bırakmasını istedim. İlk ilişkide cok aşırı darlık olup sorun yaşayanlar var. Dedim daha kolay olsun sadece his olarak yaptırdım zaten. Kanarsa kanar yoksa o da sorun degil bende

Kızlar 4 hafta oldu. Yavaş yavaş dokundun. Dikilmiş gibi bir yapı var. Ara sıra hala yanma oluyor. Sabah akşam hala batikon. Yanmalar da iyi gidiyor onunla gibi geliyor bana . İbadetlerime de başladım yeniden . Eğilmek cok zordu başta. Hala ama dikkat ediyorum. Otururken biraz ağrıyabiliyor.

Bazıların tuhafına gidiyor bu durum, yargılıyorlar belki . Ama herkesim kendi kararı, kendi hataları ve kendi sonuçları. Bende böyle olmasını istemezdim.

Seneye 4. Ay gibi nikahım olacak ondan sonra ki tecrübemi de paylaşırım. Ben bir parmak değil daha fazla bırakmasını istedim. İlk ilişkide cok aşırı darlık olup sorun yaşayanlar var. Dedim daha kolay olsun sadece his olarak yaptırdım zaten. Kanarsa kanar yoksa o da sorun degil bende
Hersey gönlünüzce olsun. Konuya hakim değilim ama dokunmasaniz mi, sonuçta yapılmış bir şey ya

Ne güzel yazmışsınız. Kırmadan. Hor görmeden. Ne kadar bağımsız bir Kadın olsam bile, ya karşımdaki Kişi buna değer verirmi diye düşünüyorum. Elimdeki Mutluluk bu Yüzden biter mi diye korkuyorum. Günahımı paylaşıp karşıdaki insana koz vermek istemedim. Yarama yeniden tuz dökmek istemedim. Acaba mı demek istemedim . . .

Birde bana söz verip, 2 yılı bir Whatsapp mesaji ile bitiren İnsana mı.

Suç bende koşulsuz güvenmemem lazımdı . . .
işte korku geleceği yaratıyor.

Cok güzel yaklaşıyorsunuz bende yıllarca bakire kaldım. Benim için çok önemliydi. Sonra geldi biri. Yıllarca İstemediğim şeyler oldu. Olmasaydı iyiydi . Dımdızlak biraktı beni iki yıl sonra bir Whatsapp mesajı ile. Şimdide günahımı hiç kimse ile paylaşmamak için böyle bir adım attım. En iyi dostuna bile anlayamıyorsun geliyorsun Bursa yabancılara anlatıyorsun. Çok acı. Sorunuza dönünce Ben gerçekten süreci güzel atlattığını düşünüyorum. Ama 3-4 gün gerçekten sadece uzandım hiç birsey yapmadım. Otel de kalmıştım. Almanya da yaşıyorum. Yataktan çıkmadım sayılır. Tabi başta bi yanma felan oluyor ama zamanla geçiyor. Ve ben 1 hafta felan sonra mantar ilacı aldım cok fazla akıntım vardı. Ve sık sık mantar oluyorum. Olan kaşıntılarım da zamanla azaldı. Ben fazla dar diktirmedim. İllede baya bi kanamasına gerek yok. Biraz dar olsun yeter diye düşündüm. Çünkü ilk gece sorun yaşamak istemiyorum. Çoğu çift çok zorlanıyor.

Ama gerçekten burdan Genc kızlarımıza seslenmek istiyorum . Eger ki pişman olacaksanız yapmayın, koşulsuz güvenmeyin sizin için bakirelik önemli ise 😪
eskiden ben de baya takılıyordum ,en yakın arkadasım yaptırdı. Ben yaptırmayı düşünmedim. Karşısına bunu takan biri çıktı. Bir sene evli kaldılar.Boşandı.Yani açıkcası başkası için de değmiyor. Kendi huzurunuz mutluluğunuz için yaptırıyorsanız bence okey. Baskası bakıre bılınce ekstra değerli olunmuyor sahsımca.

eskiden ben de baya takılıyordum ,en yakın arkadasım yaptırdı. Ben yaptırmayı düşünmedim. Karşısına bunu takan biri çıktı. Bir sene evli kaldılar.Boşandı.Yani açıkcası başkası için de değmiyor. Kendi huzurunuz mutluluğunuz için yaptırıyorsanız bence okey. Baskası bakıre bılınce ekstra değerli olunmuyor sahsımca.
Çok haklısın ben kendim için yaptım. Sevdigim var bir kere bile sormadı. Ve ben yeniden emin oldum ben bunu kendim için yaptım diye. Yaşadığım şeyler kocaman bir travma bırakmasın diye. Dımdızlak bırakıldım. En kötü ve acımasız bir şekilde . Kurtulmak istedim ve bu en önemli adımlardan biriydi. Takan bir insan ile evlenmeyi de düşünmüyorum açıkçası

Tabi insan herzaman bir kuşlu icinde karşı tarafa koz vermek istemedim

Karışık bir durum, çok fazla hisler ve düşünceler var. Eski ve yeni düşünceler ve hislerde

Hersey gönlünüzce olsun. Konuya hakim değilim ama dokunmasaniz mi, sonuçta yapılmış bir şey ya
Yok öyle degil cok hafif dokunsanız bile bence hissediliyor. Böyle dikilmiş gibi bir yapı var. Hiç basınç uygulamadım 2-3 haftaya o da tamamen gider

Canım seni çok iyi anlıyorum hayat bazen bir sınav. Hepimizin yaşadığı şeyler aşağı yukarı aynı şeyler. Değmeyen bir insana güvenmek sonrasında o insan için hayattaki en büyük hata olabiliyor. Ben psikolojik olarak çok yıprandım sadece bir kere yaşadım ve sonrasında o insanın psikolojik sorunlu bir şizofren hastası olduğunu anladım. Ki ilişkim uzun süreliydide nasıl anlamadım nasıl göremedim bütün herşey yalandı ailesi bile nasıl rol kesebildi bu kadar iyi. En sonunda yalanlar ortaya çıktı. Bende pişmanlığımla hatamla kaldım. Ben Ağustos’ta oldum Turgay beye. Ama süreç olduktan sonra dahada zorlaştı bende. Acaba kanar mı kanamaz mı vb kuşkular geçmiş sürekli aklıma geliyor o ruh hastası vb…. Şimdi nişanlıyım onu çok seviyorum. İşlemi nişanlımdan önce yaptırmıştım. Hayat bazen bazı şeyleri olmaması gereken zamanda çıkarıyor insanın karşısına keşke nişanlım ben o hataya düşmeden önce çıksaydı karşıma ama kader böyleymiş. Nasıl olacak bilmiyorum. Benimki çok dar dikildi dün de çektim fotoğrafı yine küçük delik serçe parmağı zorlar yani diğer dikilen yerler tamamen birleşmiş kaynamış dikilen görüntü zaten yok İlişkide yırtılmazmı kanamazmı diye düşünüyorum. Acılar yaptırdıktan sonrada bitmiyor. En rahat nefesi düğünden sonra alacağım yeniden doğmuş gibi..

Canım senin arkadaşın kalıcımı yaptırmıştı kanamış mıydı bilgin var mı

Canım kusura bakmazsan sana sorum olacak neden bu işlemi yaptırdın eğer başka biriyle evlenmek için falansa gerçekten gerek yoktu çektiğin şeye. Bir yıldır evliyim hala kızlık zarım patlamadı mesela. Eşim de sormadı ben de araştırmadım gerek duymadım. Kardeşim yeni evlendi onun da aynı durum olmuş eşi de doğulu o da hiç sormamış ve ablam da aynu şekilde bu şeyler biraz doğuştan genetik olabiliyor yani kimseye kanıtlamana gerek yok. Eğer sen eski ilişkinden arınmak için yapıyorsan asıl amacın onu silmekse tamam da başkaysa yazık etmişsin

Yani neden kandiriyoruz ki karsimizdakini bu da bir "gunah" degil mi? 2022 yilindayiz. Uzaya cikabiliyoruz, ileride belki insan klonlayacaklar. Boyle bir cagda insanlar 1 snlik sey icin nelere ameliyatlara katlaniyor. Akil alir gibi degil. Benim de esnekti kan falan akmadi. Esim sormadi bile ne alaka diye. Bir garantisi var mi suanki birlikte oldugunuz kisinin herhangi bir kizla olmadiginin. Yok.

Arkadaşlar neden neden neden diye soruyorsunuz. Benim de nedenlerim var işte. Dışardan yargılamak çok kolay bence. Ben arınmak İçin, kendim için bunu yaptım. Çünkü o kadar çok şey kaybettim ki bu ilişkide. Şuan yeniden açmayı bile düşünüyorum. Ama psikolojik süreçte buna gerçekten ihtiyacım vardı. Herkes lütfen kendine baksın. Kendi hatalarına kendi kusurlarına kendi dertlerine 🌙 güneş hepimiz için doğsun

Arkadaşlar neden neden neden diye soruyorsunuz. Benim de nedenlerim var işte. Dışardan yargılamak çok kolay bence. Ben arınmak İçin, kendim için bunu yaptım. Çünkü o kadar çok şey kaybettim ki bu ilişkide. Şuan yeniden açmayı bile düşünüyorum. Ama psikolojik süreçte buna gerçekten ihtiyacım vardı. Herkes lütfen kendine baksın. Kendi hatalarına kendi kusurlarına kendi dertlerine 🌙 güneş hepimiz için doğsun
Kendin için yaptıysam dogru olanı yapmıssın ama diğer türlü ise gerek yokmuş. yukarıda da belirtildiği gibi bende aynı durumu yaşadım yok denecek gibi kanama oldu olmadı bile denebilir. Bu arada Düğün oldu mu? son durum nedir? bende merak ettim.

Kızlar bu Süreçte malesef dikim yaptıktan sonra çok az İnsan bu Süreci anlatıyor. Ben size her gün Bilgi vermeye niyet ettim.

29.11.2021 de ben Kalıcı Kızlık Zarı dikimini Turgay Karakayaya yaptırdım, Flep yöntemi ile.

Kapının önünde tabiki bana da heyecan bastı. Ama Salonda Yer aldıktan sonra geçti. Doğal bir ortam var. Sizde kendinizi kasmayın. Unutmayın Ölümlü Dünya, hiç birimiz burdan ölmeden çıkmayacak. Ben bu adımı kendim için yaptım, bazı Hataları arkamda bırakmak için. Zaten çok fazla Fedakarlık verdim, bu Hatam geleceğimde bana yeniden Fedakarlık vermeme mecbur bırakmasın diye. Lütfen etrafınızda ki Arkadaşlarınıza vs güvenerek de anlatmayın bu Sırrınızı. Gün gelir devran döner Dost bildiğiniz düşman olur. Ve asla hiç kimseyi kınamayın. İnanın kınadığımız herşey başımıza geliyor.

Yukarda anlattığım gibi geceyi az biraz heyecanlı geçirdim. Ama kendimi kasıp, stresse girmemeye niyet etmiştim. Korkmuyordum, sadece umut dolu idim. Yarından itibaren yeni hayatım başlayacaktı. Kapıda beklerken baya terledim, zile bastım ve doktorun Asistanı kapıyı açtı ve ben salonda bekledim. Kisa bir Süre sonra Turgay bey beni içeri davet etti. Ben herkesten elektrik alamam, herkesi de sempatik bulmam aslında. Ama bana göre doktorumun enerjisi gayet yüksekti, Güler yüzlü, espirili ve Sempatik birisi. Kısaca bana işlem hakkında bahsetti. Hazırlıklar ve Ameliyat için yan odaya geçtim. Kendimi kasmadım, rahat olmaya çalıştım. Çünkü zaten kaybedeceğim birşey yoktu ki. Tabi zor bir Adım, ama ucunda bi hedef var ve onu unutmamak lazım. İnne ile loka anestezi oldu. Batmalar oldu. Ve dikimin başladığını Asistanın parmağındaki Kandan fark ettim. Genel anlamda başta hiç birşey hissetmedim ama bazı kısımlarda dikiş işleminde bi batma oldu. Zaten çabuk bittiği için dayanılmayacak bir şekilde degil. Doğal anlamda biraz kan aktı dikiş yaparken. Ve tek yük kanama olması ilk 10 Gün normal dedi Turgay bey. İşlemden sonra bana iki defa Pansuman anlatıldı. 15 dakika istirahat dan sonra doktor bey bana yeniden dikkat edeceğim şeyleri anlattı ve ilaçlarımı yazdı. Otele yürüyerek geldim bi sorun olmaz dedi kendisi. Şimdi kesin 4 gün istirahat edeceğim. Ödem atmak için çay ve Ananas kapsülü kullanacağım. Dikiş etrafında ödem oluyor bunların hemen inmesi için. 2 saat sonra lokal anestezi iner dedi. Yavaş yavaş dışlanmakta başlıyor. Pedimde biraz Kan da damlamış . İçim rahat inşallah bu süreci güzel atlatırım. Size de imkanım oldukça burdan yazacağım ki, Bilgi sahibi olmak isteyenler okuyabilsinler. İşlemi yaptırdıktan sonra çok nadir yorum okuyabildim ben araştırırken o yüzden buna gerek duydum. Sorusu olanlar yazabilir hem bursan hem özelden. Dediğim gibi kendinizi fazla üzmeyin, olan size oluyor.
Yardımına ihtiyacım var lütfen gör msjımı seninle konuşmam gerek rukiye.soyutemiz instgram hesabım lütfen bana ulaş Allah rızası için

Bugünü de güzel atlattım az biraz kaşıntı ve batma oluyor ama dayanılmaz değil. Aslında ağrı kesiciye bile ihtiyacım yok gibi 😊 bol soğan yiyorum bol su içiyorum. Bugün biraz dışarıya çıktım. Oturmama, kalkmama yürümeme dikkat ediyorum. Süreç güzel gidiyor. Kendime maşallah diyorum. Korkudan 😅 2 gün oldu bende şükürler olsun kanama ve lekelenme olmadı. İnşallah dikişler tutar tek temennim o
Nasilsin canim dikismerin tutmusmu? Bende bu ameliyati olcam

X