Anket Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

• Ankete Katılan
    425
tabiki türkan şoray ..
angelina da kimmiş ,at dudaklının biri ,bir de dudakları hep önde ıyy iğrenç buluyorum o kadını ,Türkan şoray kadar doğal bir güzellik varmı acaba

tabiki türkan sultan........:lepi:

angelina yı oldum olası sevmemişimdir....:dilcikar:
yaptıgı tek şey dudaklarını büzüp bakın ne kadar seksıyım der gibi hareketler etmesınede gıcık oluyorum.....:eek:klava:

bir gün angelinea yı görürüsem söyleyecem....şu koca dudaklarını oynatıp durma diye.....kaydirigubbakcemile3

varmı Türkan şoray gibisi ...angelina nın her yeri estedik ve okadar yapay yüzü varki tiksiniyorum bu kadından resmen...bence kıyas yapmaya bile değmez...

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
Aynen katılıyorum bu kadar donuk bakışlı bir kadın görmedim..
Türkan Şoray dünyalar güzeli bana göre...

Hic biriii ben Gulsen Bubıkoglu hastasıyım :1closedeyes:

basin12.jpg

tabikide türkan şoray sultan yaa şimdiki hali bile guzel hele gençlik hali mükemmel. seviyorum türkan ablamı : )

Aaa olurmu Angelina da sıfır estetik asıl..Turkan Soray kac kere burnundan estetik oldu..hem cok kısa..cok tombul geliyor bana,yani eski zamanlar için muthiş guzelmiş..ama cagımız için degil..

"TÜRKAN ŞORAY Burun estetiğini sakladı
Sinemaya girdiği 60’lı yıllarda kemerli olan burnunu düzelttirmek için estetik olan Türkan Şoray, bu gerçeği uzun yıllar saklamıştı. Bu burun estetiğinin Şoray’a çok yakıştığı da bir gerçekti. "

94824937.png

20697201gu.jpg

turkansoray38.jpg

turkansoray44.jpg

turkansoray52.jpg

Türkan Soray estetik olmadan önce cokta gzl diilmis bence..:kahve:

X