Türkan Şoray mı Gülşen Bubikoğlu mu?

tabıkı gulsen bubikoglu beni cok benzetırler cokta memnunum benzemektentarık akanla bı fılmı vardı su an hatırlamıyorum:44: hanı bır suru nısanlısı vardııste o fılme bayılıyorum o fılımde gulsen bubuk oglu cok surundurmustu tarık akanı geber ol felan dıyodu bı ara nısanlıyken bende nısanlımı surundurmustum kusmustum geber demıstım ayrıldıgımızda o fılmı ızleyıp ızleyıp benı arıyodu benı ona benzetıyodugulsen bubıkoglunun fılımdekı tavırlarıda gercekten benzerlıklerımız var saclarımızda cok benzıyo gulsen bubuk oglunun çooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevıyorum

ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhh bana gulsen bubıkoglu demeyın aklıma eskı balyajlı saclarım gelıyo 2senedır balyaj balyaj dıye oluyom ama olmuyo offfff

Eklentiler

• $16032009522.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleme:
türkan şorayın estetıklı oldugunu bılmıyordum . ozaman gulsen bubıkğlu derım

gülşen bubikoğlu bence daha masum daha kibar yüz hatları var daha güzel türkan şorayı beğenmiyorum

tabii ki gülşen bubikoğlu türkan şoray çok don bi kadın yaa.ayrıca burun çok önemli bi organ o değişince herşey değişiyor.

aynen katılıyorum ben de Gülşen Bubikoğlu diyorum daha doğal geliyor bana bi de Türkan şorayın o aygın baygın bakışlarını nasıl da güzel buluyor insanlar anlamıyorum sadece gözünün akı görünüyor, itici ötesi bişi....yapmacık ve bayağı...

türkan şorayı oldum olası beğenmemişimdir ve neden beğenildiğini de bi türlü anlamam
ama gülşen bubikoğlu bi kere çok kibar yüz hatlarına sahip
ve alımlı bi bayan..
gerçekten güzel

Bu konuyu tarştışmaya açmanız bile Gülşenime ayıp olur ya
tabikide Gülşen Bubikoğlu lütfen googledan açıp ikisinide resimlerine bakın farkı görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…