Türkiye'de bir ilk. Boğaz'da eşcinsel düğünü...

Bedenlerinden farklı olarak hissettikleri cinsel dürtüyü anlayabilirim,ama iş fiiliyata dökülüyorsa durum başka.İşin inanç boyutunu bir yana bıraksak bile vucut kimyası,fizyolojisi herşey buna aykırı.
Çocuk doğurmak herşey olmadığı gibi cinsel isteklerde herşey değildir.

Allah hidayet versin musluman bir ulkede bu kadar aleni olmasi hayretler icinde okudum valla. Allah evlatlarimizi korusun. Arkadaslar birde mutluluklar dilemissiniz sizlerede ayrica sasirdim. Dilerim dogru yolu bulurlar fani dunya icin ahiretlerini harciyolar yazi cok.

Yav bosuna kavga ediyorsunuz. Allah onlari bu sekilde yaratmis, bitti. Dine aykiri diyorsunuz. Iki erkegin birlikte olmasi belki dine aykiridir, ama onlar ne erkek ne de kadin, onlar homoseksuel. Tavirlarina bir bakin, goruntulerine... Kadin ruhu tasimiyorlar, kadin olmak icin biraz fazla asirilar. ayollu mayollu konusuyorlar, bir kadindan daha kadin gibi davraniyorlar. O kadar kiritkan kac kadin var? Sapkinlik gercekten erkek olan bir adama, bir cocuga zorla sahip olmaktir, onu kendi cinsel istekleri icin kullanmaktir, burada erkek yok ki... En azindan ben boyle dusunuyorum. Allah kendi yarattigina neden kendi karsi olsun, kinasin?

Fazlada kınamaya gelmez insanın öylede çocuğu olabilir ne yapacaksın ? Çöpe mi atacaksın ?
Allah seni onunla sınayacak,allaha isyan mı edeceksin ?

bazı arkadaşlar neredeyse
tebrik edecekler hayret yaa
tamam anladık ellerinde olan
bişey degil ama gizli yapsınlar
ne yapacaklarsa bogazda evlilik
falan yuh artık ya

Evlattt ne atılır ne satılır.

Rabbim bizi evlatlarımız ile sınamasın çok ince konular bunlar.

Tamam yaradan boyle yaratmış olabilir ama kişi en azından emir be yasakları

bilip bir çaba gösterebilir.Yada ne bileyim hepimiz insanız sonuçta illaki hatalarımız

oluyordur ama bunuda çıkıp bangır bangır bağırmak ne kadar doğru.

Kaç yıldır birlikteymişler zaten bu şekilde devam etselermiş.

ısrarla sunu söylüyorum herkesin inancına yaşantısına saygı duyuyorum ancak

Allahın yasak kıldığı bişeye ben nasıl normal diyebilirimki bunun karşılığı Allaha isyandır bence.

Herkes sizin dini inanışlarınıza göre yaşamak zorunda değil.

Valla tebrik de ediyorum, mutluluklar da diliyorum, inşallah her şey gönüllerince olur. Ensestin, zoofilinin, pedofilinin olduğu *Müslüman* bir ülkede en büyük günah varsın iki yetişkin eşcinsel olsun.

(Özellikle kimseden alıntı yapmadım, çünkü tek kişiye cevaben değil genel olarak düşüncemi yazıyorum, bunu da not olarak düşeyim)

yaradan böyle yaratmış diye bir şey yok
ortada bir bilimsel gerçek var , kromozomlarımız ya xx ya xy yani erkek olarak ve kız olarak dünyaya gelirsin hem kız hem erkek olan bir kromozom yok .
cift cinsiyet diyorlar , hayır efendim çift cinsiyet diye bir şey yok , çift cinsel organla dünyaya gelmek vardır ki , çift cinsel organla dünyaya gelen bir insanın bile kromozomu ya xx yada xy dir ... yani ne kadar çift organla dünyaya gelse bile cinsiyeti çift değildir bilimde yok bu .

yok ya hiç mi biyoloji dersi görmediniz ? çift cinsiyet olarak anne karnın da yaratılmak diye bir şey mümkün değil .. kadın xx kromozomuna sahiptir erkekse xy , üreme anneden bir kromozon babadan bir kromozon şeklinde olur , anne değişmez zaten x dir , baba eğer x kromozonunu gönderirise çocuk kız olur y yi gönderirise erkek bu kadar basit bir hadise yani bu , erkeğin çift kromozon göndermesi diye bir şey dünya üzerinde yok yok , dolayısıyla çift cinsiyette yok , şunu herkes öğrensin bir artık ya , komik oluyorsunuz

dikkat ederseniz son günlerde eşcinsellik normalleştirmeye çalışılıyor bunu bir düşünmek lazım , ve bunun sonu gelmeyecek yani eş cinselliği normalleştirdikten sonra sırada daha korkunç şeyler var , bence uyanık olun birilerinin ekmeğine yağ sürmeyin , amaçlarına yavaş yavaş ulaşıyorlar ..

yok ya hiç mi biyoloji dersi görmediniz ? çift cinsiyet olarak anne karnın da yaratılmak diye bir şey mümkün değil .. kadın xx kromozomuna sahiptir erkekse xy , üreme anneden bir kromozon babadan bir kromozon şeklinde olur , anne değişmez zaten x dir , baba eğer x kromozonunu gönderirise çocuk kız olur y yi gönderirise erkek bu kadar basit bir hadise yani bu , erkeğin çift kromozon göndermesi diye bir şey dünya üzerinde yok yok , dolayısıyla çift cinsiyette yok , şunu herkes öğrensin bir artık ya , komik oluyorsunuz
Çift cinsiyetten kastımızın hermafroditizm olduğunu, yoksa kimsenin aynı anda işlevsel birer penis ve vajinaya sahip olmaktan bahsettiğini tam algılayamamışsınız sanırım olayın heyecanıyla : )
Anne karnında yaratılmaktan kasıt da bebeğin çift üreme organı ile doğması haliyle.

Çift cinsiyetten kastımızın hermafroditizm olduğunu, yoksa kimsenin aynı anda işlevsel birer penis ve vajinaya sahip olmaktan bahsettiğini tam algılayamamışsınız sanırım olayın heyecanıyla : )
Anne karnında yaratılmaktan kasıt da bebeğin çift üreme organı ile doğması haliyle.
bence siz hala anlatamayıp çift cinsiyet kavramını kullanmaya devam ediyorsunuz , ben görünüşten bahsetmedim evet iki cinsel organla dünyaya gelen var hem penis hem vijinaya ama dikkat edersen ben kromozomlardan bahsediyorum sizde cevap verme heyecanı ile anlayamadınız sanırım :))))))))))))))))))))))))))))))

çoluğunun çocuğunun başına gelirse anlarsın yorumlarınada değinmeden geçemicem
çocuk yapboz gibidir , bomboş dünyaya gelir , aile çocuğun her parçasını kendi koyar veya çevre koyar , yani çocuğum eşcinselse bunun kabahati ya ailededir ya yaşadığı çevrede yani zaten kimse çocuğunu kınayamaz bu durumda , çünkü bireyin eş cinsel olması kendinden kaynaklanan bir durum değil çevresinden veya ailesinden kaynaklanan bir durumdur .

bence siz hala anlatamayıp çift cinsiyet kavramını kullanmaya devam ediyorsunuz , ben görünüşten bahsetmedim evet iki cinsel organla dünyaya gelen var hem penis hem vijinaya ama dikkat edersen ben kromozomlardan bahsediyorum sizde cevap verme heyecanı ile anlayamadınız sanırım :))))))))))))))))))))))))))))))
"Çift cinsiyet"ten kastımızın ne olduğunu daha açık nasıl yazabilirim bilmiyorum. Forumda direkt hermafrodit veya erdişil diye yazsak kaç kişiyle anlaşabilirdik? Ben sizin ne demek istediğinizi anlıyorum ama siz ısrarla beni anlamamayı tercih ediyorsunuz.
Kendi tercihinizdir, anlamamaya devam : )

bakın buda bir yaradılış. Allahın yarattığı bir olay. Allah öyle yaratmaz denildiği için örnek verdim.

Canım çift cinsiyetlilik anne karnında oluyor malesef. Dediğin doğru bebek ya 46xx yada 46xy kromozomuyla meydana geliyor.
Ancak anne rahminde gebelikte kullanılan ilaçlar veyahut genetik bir aksaklık, genetik hastalıklar, hormonal hastalıklar, akraba evliliği yada embrilojik sorunlardan dolayı bebekte hem kadın hem erkek cinsel organı oluyor. Bu tip vakalara hermafrodit deniliyor. Ve doğumdan sonra anlaşılabiliyor.
Böyle bir durumun artık günümüzde doğru işleyen bir tedavisi var kromozom testi yapılıyor 46xx se erkek 46xy ise kadın olarak diğer organların kapatılması ile tedavi olunuyor.
Ancak önceden böyle birşey pek mümkün değildi. Milyonlarca kişi ailenin verdiği karar yüzünden mutsuz oldu. 46xy ama aile erkek olması yönünde karar vermiş erkek gibi yetiştirişmiş giydirilmiş sonra bewlirli yaşına geldiğinde vajina kapatılmış, yumurtalıklar aşağı çekilmiş olmuş sana erkek. Ama fizyoloji kadın. Tam bir keşmekeş yani.
Eşcinsellikle hermafroditlik aynı şey değil.

gordum bende...ya hic hoslanmiyorum boyle seylerden..Rabbim colugumuzu cocugumuzu dogrulardan etsin...devir oyle bir hal aldiki kotuye kotu demek bile suc oldu...Allah evlatlarimizi korusun.

aşağılamak olmasın ama sokakta görsem bunları doğudan gelme inşaat işçisi sanırdım gayler bu türlerden çıkmıyor sanki :KK53::KK53:
bir yastıkta kocasınlar ne diyim :KK53:

çoluğunun çocuğunun başına gelirse anlarsın yorumlarınada değinmeden geçemicem
çocuk yapboz gibidir , bomboş dünyaya gelir , aile çocuğun her parçasını kendi koyar veya çevre koyar , yani çocuğum eşcinselse bunun kabahati ya ailededir ya yaşadığı çevrede yani zaten kimse çocuğunu kınayamaz bu durumda , çünkü bireyin eş cinsel olması kendinden kaynaklanan bir durum değil çevresinden veya ailesinden kaynaklanan bir durumdur .

Yani açıkcası bu düşünceye fazlası ile katılıyorum
cocuklarımız bizden kesinlikle etkileniyor.
onları eğitmek yetiştirmek konusunda anne babalar çok ama çok önemli.

X