Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
İşte sorunda orada bazen bu ölüm hastalık haberlerinin hala yalan olduğu söyleniyor. Hala covid ülkemizde, hala insanlar arasında dolanıp duruyor. Bide son günlerde habere saçma sapan zombi virüsü diye bir video yaymışlar. 3 ülkede görülmüş birisi de Türkiye'yi söylüyor. Kadın kendini yerlere atıyor. Virüsten çok kriz geçirir gibi bir hali var. İnsanın inanası gelmiyor bu tip bişeye. Allah sonumuzu hayır etsin.
Ben öyle videolar izlemiyorum inanmıyorum da açıkçası . Covidle ilgili artık yapacak bir şey kalmadı yeterince kapandık. Bundan sonra daha kapanamayız olmaya devam edeceğiz . Benim çevremde kimde bitti demiyor zaten bitmediğini biliyoruz

Evet biz geçen ay olduk oğlumla . Öksürük geçmişti sonra yeniden başladı şuan yine hastayız
Çok geçm,şle rolsun tucecim,atom çayı diye bir şey var,küp şeker gibi sıcak suya 2 tane atıp günde 2 kere içiyorsun.
Benim öksürüğü o kesti,içinde baharat karışımları var bulabilirsen mutlaka dene onu,nette var bakarsın olmazsa.

Çokta yalan yanlış olduğunu sanmam. Neticede tamamen 0a indirmediler bu virüsü. Ben 3 aşım varken yakalandım ve açılmalar olmuştu üstünden 1 sene geçmişti. O kadar korunmaya rağmen covid bitti dediler. Haftasonu ailecek pikniğe gittik 2 gün sonra yaklaşık 4 aile hepimizde covid çıktı. Bize evde kalın dışarı çıkmayın bile demediler. Pozitif olduk Ankara'dan arandık, geçmiş olsun dediler bi prosedür okudular. Markete çıkmaya korktuk millete bulaşır diye. Ama daha geçen günlerde tekrar aileden biri yine covid oldu
Sifirlanmadi ama
Nedense canlari istediginde medyaya sisirilmis olarak veriyolar keyifleri istemediginde artik bitti diyorlar😐 kisaca insanlari parmaklarinda oynatiyolar

İşte sorunda orada bazen bu ölüm hastalık haberlerinin hala yalan olduğu söyleniyor. Hala covid ülkemizde, hala insanlar arasında dolanıp duruyor. Bide son günlerde habere saçma sapan zombi virüsü diye bir video yaymışlar. 3 ülkede görülmüş birisi de Türkiye'yi söylüyor. Kadın kendini yerlere atıyor. Virüsten çok kriz geçirir gibi bir hali var. İnsanın inanası gelmiyor bu tip bişeye. Allah sonumuzu hayır etsin.
Griptende birsuru yasli insan oluyordu hic gundem olmuyirdu.. artik suru bagisikligi dedikleri sey gerceklesmedi mi? Kac yildir bunla ugrasiyoruz..yani bitti diyen yok ama eski etkisi yok ya da siradan bir grip gibi oldu artik.. griptende olen var sonucta..

Birde artik salgin sagini kovalayacak bunu bill gates kendisi soyledi, kurtulus yok dedi.. simdi bu bilgisayarcinin sadece programlama yaptigina kim
Ikna edecek bizi.. sen saglikci
Misin ne isin var bu islerle? Dunya ekonomisini cokertmeye calismak..

Peki bu çocuklardaki düşmeyen ateş neyin salgini?
Sınıfımız resmen 2 gruba ayrıldı. Bir grup hasta diger grup iyi, hastalar iyileşip geliyor iyiler kotulesip gelmiyor ve iki grup birbirini görmüyor resmen.

Çok geçm,şle rolsun tucecim,atom çayı diye bir şey var,küp şeker gibi sıcak suya 2 tane atıp günde 2 kere içiyorsun.
Benim öksürüğü o kesti,içinde baharat karışımları var bulabilirsen mutlaka dene onu,nette var bakarsın olmazsa.
Bakayım hemen ablacım çok teşekkür ediyorum 😍💐
Peki bu çocuklardaki düşmeyen ateş neyin salgini?
Sınıfımız resmen 2 gruba ayrıldı. Bir grup hasta diger grup iyi, hastalar iyileşip geliyor iyiler kotulesip gelmiyor ve iki grup birbirini görmüyor resmen.
O işte influenza yada covid. Oğlum covid olduğu zaman 8 gün 40 derece doktorun düşürmediği ateş vardı . İnfluenza da da 4 gün sürdü o ateş

Griptende birsuru yasli insan oluyordu hic gundem olmuyirdu.. artik suru bagisikligi dedikleri sey gerceklesmedi mi? Kac yildir bunla ugrasiyoruz..yani bitti diyen yok ama eski etkisi yok ya da siradan bir grip gibi oldu artik.. griptende olen var sonucta..
İnsana korkusu yetiyor. Hep kapanmada covidin ölüme yol açtığını aksettiler korkuttular. Covid olan insan ne zaman ölürüm psikolojisine girdi. Ayakta atlattım boşuna onca zaman korkmuşum

İnsana korkusu yetiyor. Hep kapanmada covidin ölüme yol açtığını aksettiler korkuttular. Covid olan insan ne zaman ölürüm psikolojisine girdi. Ayakta atlattım boşuna onca zaman korkmuşum
Bende 2 kez gecirdim ama ilk
Ciktiginda degil.. belki etkisi azaldigindan belkide zaten atlatasim vardi.. bunu bilemiyorum

Bakayım hemen ablacım çok teşekkür ediyorum 😍💐

O işte influenza yada covid. Oğlum covid olduğu zaman 8 gün 40 derece doktorun düşürmediği ateş vardı . İnfluenza da da 4 gün sürdü o ateş
Rica ederim canısı,trendyolda da vardı herhalde,hepsi buradada filan kesin tavsiye ederim olmzsa aktardan al bence. :KK200:
Böyle birşey 2 tane yeterli geliyor sıcak suyun içine.
CZFsavYU8AAr_be.jpg

Rica ederim canısı,trendyolda da vardı herhalde,hepsi buradada filan kesin tavsiye ederim olmzsa aktardan al bence. :KK200:
Böyle birşey 2 tane yeterli geliyor sıcak suyun içine.
CZFsavYU8AAr_be.jpg
Ablacım teşekkür ederim biraz önce doktora gittik. İnfluenza böyle geçmiş gibi olup daha sonra yeniden ortaya çıkıyormuş sanırım öksürük burun tıkanıklığı vs ondan geri gelmiş oğlum da da aynı durum var o yüzden ilaç verdi doktor bana çayı da aldım Allah razı olsun canım benim 💐😍

Ablacım teşekkür ederim biraz önce doktora gittik. İnfluenza böyle geçmiş gibi olup daha sonra yeniden ortaya çıkıyormuş sanırım öksürük burun tıkanıklığı vs ondan geri gelmiş oğlum da da aynı durum var o yüzden ilaç verdi doktor bana çayı da aldım Allah razı olsun canım benim 💐😍
R,ica ederim canımcım,içiyorsun demi cidden çok faydası oluyor,eltimde geçen hafta covid oldu evde vardı az bişi yolladım anında fark etti dedi çok beğenerek içmiş.Dikkat edin kendinize çok geçmişler olsun. :KK200:

X