Türkiye’nin kadınları Ariel Sıvı Deterjanı anlatıyor

Ariel Fairy Marka Elcisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2017
49
39
34
Türkiye’nin kadınları Ariel Sıvı Deterjanı anlatıyor: Trabzon

Ariel Sıvı Deterjan’ın marifetlerini Trabzon’dan gerçek tüketicilerden dinleyin.
Deterjanına güvenen kadınlar lekeleri dert etmiyor. 1 yıkamada mükemmel leke çıkarma, Türkiye’nin 1 numaralı deterjanı Ariel’den!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ariel sıvı deterjan gerçekten çok güzel ve kullanılışlı. Toz deterjanların tam erimeyip çamaşır üzerinde leke bırakması sebebiyle sıvı deterjana geçtim. Farklı marka kullandım ama tam yıkamadığı için sıvı deterjan benim için hayal kırıklığı olmuştu. Artık sıvı deterjan kullanmam derken birde Arieli kullanıyım dedim. İyiki demişim çok memnunum.

ben en çok hem renkli hem beyazlar için olmasını sevdim bazen beyazlar çok renkliler 2 parça oluyor onlar ıda atıveriyorsun ohh mis gibi yarım yada 1 günlüğüne de olsa kirli çamaşır sepeti boşta kalıyor :)

ben en çok hem renkli hem beyazlar için olmasını sevdim bazen beyazlar çok renkliler 2 parça oluyor onlar ıda atıveriyorsun ohh mis gibi yarım yada 1 günlüğüne de olsa kirli çamaşır sepeti boşta kalıyor :)
Merhaba, işinizi kolaylaştırmış olmaktan mutluluk duyduk, olumlu görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu motivasyon ile daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz :)

Merhaba, işinizi kolaylaştırmış olmaktan mutluluk duyduk, olumlu görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu motivasyon ile daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz :)
bir de kokusuz deterjan yapsanız var yaa mükemmel olur neden mi : ben çamaşırı evin için de çamaşırlıkta kurutuyorum çamaşır serecek yerim yok evin bir odası çamaşır odası gibi oldu 2 çamaşır kurutmalık kullanıyorum hafta da 5 -6 kez makine çalıştırıyorum eşim de oğlum da hem titiz (gün de en az iki kere çamaşır değişirler) hem de alerjik astımları var kokular etkiliyor kapı cam açıp havalandırsam da koku yine oluyor..

gecen sene ariel kapsül aldım. yağ sıcramış siyah bir tshırt'um vardı. yıkadım ve lekeler hala duruyordu. ben hiç memnun kalmadım.

gene birgün faıry limonlu bulaşık deterjanı aldım (normalde başka marka kullanıyordum denemek için almıştım ) tabak, çelik tencere, kaşık, bardak makinenin içinde ogun ne yıkandı ise hepsi agır yogun yapay limon koktu hepsini bir kez daha kapsül veya deterjan koymadan makinede bir kez daha yıkamak zorunda kaldım. lekeleri de iyi cıkartgını söyleyemem. yani memnun kalmadım.

belirtmek isterim ki , biz evde 2 kişiyiz. ve ne camaşır makinemi nede bulş. makinemi tepe tepe doldurmam.
tek memnun kaldıgım. çelik tencere, caydanlık ve cezve gibi şeyleri parlasın diye faıry platınyum ile yıkıyorum ondan cok memnunum.
ama onun bile reklamlarınızda ki gibi yaglı kararmış yapışmış kirleri cıkartgını görmedim.
sevgiler....

Fairy kullanıyoruz uzun süredir diğerlerine nazaran çok memnunum.

Ariel i 3 aydır kullanıyorum memnunun lekeler konusunda öyle ağır bi lekelenme olmadığı için bilmiyorum ama kokusu çok güzel seviyorum

keşke fairy platinium bulaşık makinesi kapsülü içinde konu açsanız da memnuniyetsizliğimizi yazsak. reklamlarda bu kadar mı yalancılık olur neymiş filtrede yağ olmazmış merak edip aldım kullanmaya başladım 1 ay bile olmadı bardaklarımın içinde pis su tortuları oluşmaya başladı filtreyi bir açtım yağ içindeydi. ki sürekli açar bakarım ilk defa bu kadar pis gördüm. dünya para verip aldım ama bim marketten aldığım sizin ürünün yarı fiyatına deterjan bile daha güzel temizliyor bulaşıkları. elde bulaşık yıkama deterjanınız da artık içinde ne varsa çok güzel köpürüyor ama ellerimi yara içinde bıraktı sürekli nemlendirici kullanıyorum. ama pril marka kullandığımda hiç böyle bir şey olmuyordu.

Merhaba ilk defa gecen hafta denedim malum bahar temizliği başladı başlayacak, eşim getirdi eve, perdeler için kullandim sonuçtan çok memnun kaldim

Merhaba ilk defa gecen hafta denedim malum bahar temizliği başladı başlayacak, eşim getirdi eve, perdeler için kullandim sonuçtan çok memnun kaldim
Merhaba, Ariel Sıvı Deterjan deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu motivasyon ile daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz :)

Fairy kullanıyoruz uzun süredir diğerlerine nazaran çok memnunum.

Ariel i 3 aydır kullanıyorum memnunun lekeler konusunda öyle ağır bi lekelenme olmadığı için bilmiyorum ama kokusu çok güzel seviyorum
Merhaba, Ariel Sıvı Deterjan deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu motivasyon ile daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz :)

X