Türkiyenin Outlet Rehberi

didosh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
1.509
3
41
PARK BRAVO *

Park Bravo'nun küçük defolu mallarının yanı sıra, ithaller haricinde çoğu
sezon ürününü indirimli olarak
alabileceğin bir adres.

*Adres:* Talat Paşa Caddesi. No: 108
Gültepe-İstanbul Telefon: 0 212 280 90 86

Prof. Muammer Aksoy Caddesi, Olivium Outlet Alışveriş Merkezi, No: 40-41
Zeytinburnu-Istanbul
Tel: (0 212) 665 87 50

* MUDO *

Mudo'nun İstanbul'da Mecidiyeköy, Kadıköy, Erenköy, Olivium ve İzmit'te
outlet mağazaları bulunuyor. Olivium'daki
mağazasında giysinin yanısıra ev eşyaları da bulmak mümkün. En çok seçeneğin
olduğu adres ise Kadıköy.

* Adres: *Ortaklar Caddesi, Bahçeler Sokak, No: 10, Uygar Apartmanı,
Mecidiyeköy-İstanbul
Tel: (0 212) 274 29 72

* Adres:* Asım Gündüz Caddesi, 29/17, Kadıköy-İstanbul
Tel: (0212) 216 337 28 76

*POLO GARAGE *

İstanbul'da Olivium Alışveriş Merkezi ile Bursa'daki Polo Garage
mağazalarında outlet'e oldukça geniş yer ayrılmış
durumda. Ayrıca İstanbul'daki Carusel, Profilo alışveriş merkezlerindeki
Polo mağazalarında sezon ürünlerinin yanında küçük outlet bölümleri de yer
alıyor.

*Adresler:* Prof. Muammer Aksoy Caddesi, Olivium Alışveriş Merkezi,
Zeytinburnu-İstanbul

Tel: (0 212) 415 55 40

Carousel Alışveriş Merkezi, Kat:1, No:1 Bakırköy-İstanbul

Tel: (0 212) 572 94 24

Profilo Alışveriş Merkezi, Mecidiyeköy-İstanbul

Tel: (0 212) 216 18 05

Çekirge Caddesi, No: 153, Çekirge-İzmit

*VAKKO *

Vakko'nun ürünlerine indirimli olarak sahip olabileceğiniz mağazalar
İstanbul'da Sultanhamam ve Merter'in
yanısıra, İzmit, Ankara ve İzmir'de bulunuyor.

*Adresler: *Şeyhülislam Hayri Efendi Caddesi, Akmer İş Merkezi, No:
7/12-13-14 Sultanhamam-İstanbul

Tel: (0 212) 522 89 41

Londra Asfaltı, Çırpıcı Çayırı, Merter-İstanbul

Tel: (0 212) 481 63 50

Eski Gölcük Yolu, Outlet Center, B-101 İzmit

Tel: (0262) 335 35 61

Plevne Bulvarı, Alsancak-İzmir

Tel: (0 232) 422 13 43

*BEYMEN *

Beymen markalı ürünlere İstanbul'da Maslak ve Yenibosna ile İzmit'teki
Smart mağazalarında ulaşabilirsin. Beymen
yetkilileri, Maslak ve Yenibosna Smart'ların çok yakında sadece Beymen
ürünlerine dönüşeceği haberini de veriyorlar.

*Adresler: *Büyükdere Caddesi, Çarşı Mağazaları, Smart bölümü
Maslak-İstanbul

Tel: (212) 286 27 24

Yenibosna Köyaltı Mevkii, Değirmenbahçe Caddesi, Yenibosna-İstanbul

Tel: (0 212) 451 18 30

Eski Gölcük Yolu, Bayraktar Outlet Center, B:3 Blok, İzmit

Tel: (0262) 335 34 00

*

DERİMOD *

Derimod'un İstanbul'da Zeytinburnu, Maslak ve Maltepe mağazalarında hem
sezon hem seri sonu ürünleri satılıyor.

*Adresler: *Demirhane Caddesi, No: 14 Zeytinburnu-İstanbul

Tel: (0 212) 547 16

Büyükdere Caddesi, No: 59 Kat:2 Maslak-İstanbul

Feyzullah Mahallesi, Siteler Sokak, 25/1 Maltepe-İstanbul

* NIKE*

Nike'ın seri sonu ürünlerini Vepa Sport'un 4 Levent ve İkitelli
mağazalarında bulmak mümkün.

*Adresler: * Sanayi Mahallesi, Sultanselim Caddesi, No:3 4 Levent-İstanbul

Tel: (0 212) 268 69 20

Vepa Sport Outlet, İkitelli Küçük Organize Sanayi Bölgesi, Turgut Özal
Caddesi, No: 108, İkitelli-İstanbul

*ADIDAS *

Adidas'ın her türlü ürününü Güneşli mağazasında bulmak mümkün.

*Adres: *Evren Mahallesi, Gülbahar Caddesi, No: 55 Güneşli-İstanbul

Tel: (0 212) 657 08 03

Ankara Factory Outlet Adres: İstanbul Devlet Yolu İnaönü Mah. 415/G Ergazi
ANKARA

*LEVI'S *

Levi's'ın seri sonu ve az defolu ürünleri yok satıyor.

*Adresler:* E5 Karayolu üstü, Marmaracık Köyü mevkii, Çorlu

Tel: (0 282) 686 25 90

Eski Gölcük Yolu, Outlet Center, Ross, İzmit

Tel: (0 262) 335 34 41

Bostancı Kavşağı, Kartal Sokak, No: 5 İçerenköy-İstanbul

Tel: (0 216) 573 02 69

*MAVİ GİYİM MAĞAZALARI *

Mavi Jeans giymek istiyorsan, outlet olarak oldukça fazla seçeneğiniz var
ama en gözde olanı Topkapı'daki.

*Adresler: *Bahariye Caddesi, Harunoğlu Pasajı, No: 7/15-16
Bahariye-İstanbul

Tel: (0216) 346 98 11

İstasyon Caddesi, No: 37 Bakırköy-İstanbul
Tel: (0 212) 572 24 17

Yalıboyu Mevkii, Veliköy-Tekirdağ

Tel: (0 282) 747 62 93

Söke Milas Karayolu, Söke Aydın Opet Benzin İstasyonu'na 5 km.

Tel: (0256) 521 22 32

* TOMMY HILFIGER *

Merkez Mahallesi, Köyaltı Mevki, Kavak sokak, No: 22, Yenibosna-İstanbul

Tel: (0 212) 653 49 39

* LITTLE BIG *

Serhatlı Giyim mağazası, Evren Mahallesi, Koçman Caddesi No:38
Güneşli-İstanbul

Tel: (0212) 656 58 52

*LACOSTE *

Yılda iki kez sezon sonlarında satış yapılıyor.

Adres: Merkez Mahallesi, Çınar Caddesi, Kavak Sokak No:39 Yenibosna-İstanbul

Tel: (0212) 654 49 80

*REEBOK*
Sefa Sirmen Bulvarı Üzeri, Outlet Center Alışveriş Merkezi B-210 İZMİT
Tel: (0262) 335 35 70

kizlar sizde bildiginiz diger outlet magzalarini paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende mangoyu eklemek istiyorum bazı mağazalara göre profilo mango daha ucuz aslında ucuzda demiyim ama %40 ürünleri var hemde süper ben geçen gün epeyce bir alışveriş yaptım

bende mangoyu eklemek istiyorum bazı mağazalara göre profilo mango daha ucuz aslında ucuzda demiyim ama %40 ürünleri var hemde süper ben geçen gün epeyce bir alışveriş yaptım

evet cnm buna ek olarak

bahireye mango

ve yanlış hatırlamıyorsam kartal real

*VAKKO *

Londra Asfaltı, Çırpıcı Çayırı, Merter-İstanbul

.

sanırım bu kapandı,ya da kapanmak üzere..

yenibosna da kültür üniversite'sinin yanına açılıyor..

ayrıca bahariye mango,mangolar içinde en uygun olandır..oradan daha ucuz bir mango görmedim..

üstelik zeminle birlikte 4katlı,tam bir cennet..

bu arada mudo avcılarda da var.olduça büyük
..

didosh ben de gültepe park bravoyu yazacaktım ama sen yazmışsın paylaşım içi teşekkürler ve arkadaşlar park bravoyu özellikle tavsiye ediyorum çok uygun fiyatlara hem giyim hem de nine west ayakkabı bulabilirsiniz. ben sürekli ordan alışveriş yapıyorum. bu arada didodh reebook outlet den bahsetmiş. ben izmitliyim. reebook dışında birçok markanın outletini bulabilirsiniz. izmit fuarının biraz ilerisinde outlet center var çok iyi indirimler oluyor. tavsiye ederim orayı da.haftasonu bir saat gidiş bir saat geliş sadece yol 2 saatinizi alır. ama indirimli ürünler alacağınızı hesap ederseniz yinde de kardasınız.

antalyaya gelenler de havaalanı yolunda ki deepo outlet alışveriş merkezine mutlaka uğrasınlar,. türkiyede tek homestore ın outlet sattığı yermiş. ben eylül ayında 500 ytl lik hırkaları,kazaklarıikibuçuk ytl ye almıştım.pantolanlar, hakiki marka. 5 ytl. elbiseler.2buçuk ytl.üstlerindeki etiketleri pantolanlasrın kotların, 200 civarı,italyan,fransız marka. 5ytl.elbiseler.24 çeşit kıyafet aldım ,herbiri en az 150 ytl.luk kıyafetlere ,50 ytl .verdim. inanılır gibi değildi. normal indirimi var.ama arada böyle bir.indirimyapıyor. depodan bir bir çıkarıyor. . düşünün. 200 milyonluk hırkayı alıyorum. bozuk parayla 2 buçuk veriyorum alıyorum. bir kopmuştuk sormayın..... ayrıca deepo da roman,polo garaje,heery,mudo,ninewest,sisley,hotiç,koton,vb mağazaların outletleri de var.

bursada da ataevlerde magazin outlet center var ama ben pek ugramıorum :pP 1 defa gittim güsel seyler yoktu sanırsam. zafer plazada mangonun bi kısmında outlet ürünler satılıo ve zaferdeki batiktede outlet ürünler var 2 sezondur.cekirgede exxe outlet var.su anlık aklıma gelenler bunlar.

ama en cok mangonun outletinden alısveris yapıorum ben.
gecenlerde 3 tane pantolon isyerinde giymek icin hem de 25 milyon her biri ve de cok güseller :)))

İstanbul Kartal M1 Tepe Alışveriş Merkezinde Marks Spencer'ın outleti var özellikle büyük beden arayanlara ideal, içerisi tıka basa mal dolu, tavsiye ederim............

İstanbul Kartal M1 Tepe Alışveriş Merkezinde Marks Spencer'ın outleti var özellikle büyük beden arayanlara ideal, içerisi tıka basa mal dolu, tavsiye ederim............

arkadaşım İstanbul Kartal M1 Tepe Alışveriş Merkezine nasıl gidebilirim? ben kadiköyden kartal otobüsüne binmeyi düşünüyorum. kartaldan soğanlık minibüsleri kalkıyormuş.. ama neresinden? nerede ineceğim????

ve en önemli sorulardan biri.kartal m1 de hangi mağazaların outlet leri var ?

arkadaşım İstanbul Kartal M1 Tepe Alışveriş Merkezine nasıl gidebilirim? ben kadiköyden kartal otobüsüne binmeyi düşünüyorum. kartaldan soğanlık minibüsleri kalkıyormuş.. ama neresinden? nerede ineceğim????

ve en önemli sorulardan biri.kartal m1 de hangi mağazaların outlet leri var ?[/QUOTE]

canım ya mınıbusle nasıl gelırsın bılemıyorum ama ıcınde (adil ışıktan,kotona,mavi dmat inci, park bravo, reebook,vs. gibi magzlara var ama her zaman ucuz olmuyo bellı zamanlarda uygun oluyo o zamanda beden bulabılırsen yanı ortlama 25,30 ytl baslıyo hıcde ucuz degıl normal zamannlarda )

kızlar bende likralı kot markası olan RED APPLE ın seri sonu mağazası adresini vereyim bakırköy incirli ethıca hastanesi sırasında

ve en önemli sorulardan biri.kartal m1 de hangi mağazaların outlet leri var ?

canım ya mınıbusle nasıl gelırsın bılemıyorum ama ıcınde (adil ışıktan,kotona,mavi dmat inci, park bravo, reebook,vs. gibi magzlara var ama her zaman ucuz olmuyo bellı zamanlarda uygun oluyo o zamanda beden bulabılırsen yanı ortlama 25,30 ytl baslıyo hıcde ucuz degıl normal zamannlarda )[/QUOTE]

kadıköyden soğanlık minibüslerine bin tam önünden geçiyor. kartal köprüsünün aşşasında görürsün kocaman tabelası var.
bayramdan önce alışveriş yaptım ordan süper şeyler var ve mangonun kadıköy şubesi kadar kalabalık değil. giyilebilecek şeyler daha fazla.-tatlicadiarzu-

günaydın hiç ankaradan olan yokmu yeni açılan forum ankara outletle ilgili bilgisi olan varmı?

günaydın hiç ankaradan olan yokmu yeni açılan forum ankara outletle ilgili bilgisi olan varmı?

Merhaba, bayramdan önce kotondan pantolonlu takım aldım 40 YTL. Forum outlette kotona bir uğrayın derim. Onun dışında bildiğiniz LCW, Defacto filan var. Ben çocuklarla çok fazla mağaza gezemediğim için ancak bunlara gidebiliyorum. Fazla gezince basıyorlar çığlığıkafamçokkarıştı.

Ama Kotona kesinlikle gidin.

Birde Ankarada Millenium outlet vardı ama kapandı. Çok güzel, sakin ve çok uygundu fiyatlar:nazar:

antalyaya gelenler de havaalanı yolunda ki deepo outlet alışveriş merkezine mutlaka uğrasınlar,. türkiyede tek homestore ın outlet sattığı yermiş. ben eylül ayında 500 ytl lik hırkaları,kazaklarıikibuçuk ytl ye almıştım.pantolanlar, hakiki marka. 5 ytl. elbiseler.2buçuk ytl.üstlerindeki etiketleri pantolanlasrın kotların, 200 civarı,italyan,fransız marka. 5ytl.elbiseler.24 çeşit kıyafet aldım ,herbiri en az 150 ytl.luk kıyafetlere ,50 ytl .verdim. inanılır gibi değildi. normal indirimi var.ama arada böyle bir.indirimyapıyor. depodan bir bir çıkarıyor. . düşünün. 200 milyonluk hırkayı alıyorum. bozuk parayla 2 buçuk veriyorum alıyorum. bir kopmuştuk sormayın..... ayrıca deepo da roman,polo garaje,heery,mudo,ninewest,sisley,hotiç,koton,vb mağazaların outletleri de var.
:1shok::1shok::1shok:kaç kez gittim deepoya antalya tatilinde ama ancak 2 tişört bulabildim koca alışveriş merkezinde-tatlicadiarzu-
böyle indirimlen birtek bana denk gelmio sanırım:kızgın:

Kızlar Lacoste'un Yeni Bosna'da yılda iki kere yaptığı fabrika satış olayının bir sonraki tarihlerini bilen var mı ?

Kızlar Gültepedeki Park Bravo'ya mecidiyeköyden nasıl gidilebilir? Bir bilen tarif edebilir mi?

Deepo muhteşem yaaaa ben bazen bütün ihtiyaçlarımı alıyorum deepodan özellikle geliyorum vallahihoyyyt
İstanbulda da var çok güzel yerler indirimli yerler kızlar paylaşmışlar dahasıda var tabii
Ama deepo benim için tek bilmiyorum belki çok seviyorum oraya gelmeyiiii
Sanki bir daha alışveriş yapaayacakmışım gibi dolaşıyorum alıyorum alıyorum alıyoruuuummmmkaydirigubbakcemile kocik böyle çıkarıyor artık benikaydirigubbakcemile3

Kızlar müjde...
Opimum Avm açıldı
Süpper.
Aklınıza gelebilecek tüm markalar orada.
P.tesi gittim, 3buçuk saatte 3 mağaza dolaşabildim.
Shaya grubu mağazasından çocuklarıma ve kendime bisürü şey aldım, ben next markasını seviyorum, orada bolca var. 39.90 a next ayakkabı aldım. 3.90 a next atletler. 3.90 çok trendy şapkalar vs. ben bayıldım tavsiye ederim.

Kızım okuldan gelecek diye fazla kalamadım, cumartesi sabahtan akşama oradayım, gelen olursa buluşalım...

Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi
Istiklal Sokak No. 10/4 Yenisahra/Kadikoy İstanbul - TÜRKİY

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba İzmir outlet konusunda çok sıkıntılı herhalde.Ya da ben bilmiyorum.Bilen varsa yazarsanız sevinirim.

X