Türkiyenin Outlet Rehberi

merhaba bende ankara icin birkac yer yazayım
eryamanda optimum avm alısveris merkezi pek cok markayı bulabilirsiniz
istanbul yolu üzeri acity avm burasıda cok güzel
yine istanbul yolu üzerinde ayakkabı dünyasının outleti var
kızılay moda carsısında aliş exportta cocuk ve büyükler icin ihrac fazlası ürünler var outlet sayılmaz ama
simdilik aklıma bunlar geldi

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir öneri de benden.Söke çıkışı Didim-Bodrum yolu üzerinde ana yolda outlet firmaların bulunduğu 4 blok var 2şer 3er km arayla.her birinde sanırım 30-40 mağza var.ayakkabı,gysi,spor malzemeler,spor giyim,abiye giyim,bebek ve çocuk giyimi,erkek...uzayıp gider.Lcw,sevenhill,zenzen,j.j rasco,mudo,karaca,iskarpinlee,lewiz,coleeziona,taç şimdilik aklıma gelenler.Biz eşimle sık sık gideriz ve tüm giyim alışverişimizi ordan yapıyoruz.Özellikle mevsim sonları müthiş indirimler oluyor.Bodrum-didim istikametine gidenler mutlaka uğrasınlar.sevgiler a.s.

Benden bı Önerı balıkesır susurluk yolu Üzerınde Çok bÜyÜk outlet maĞazaları var.mavıjeans.mudo lcw.bÜcÜrÜk.panÇo.flo daha ne markalar ve fıyatlarda Çok cazıp tavsıye edıyorum o Çevredekıler mutlaka bı gezın..

slmm kızlarr ben normalde bursadayım ama burda ole pek outlet yeri yok şimdi 1 ay snra fln istanbula gelicem orda nereleri oneririsinizzz şimdiden saolun:1hug:

Söke çıkışı Yeni doğan mevkii.Didim veya Bodrum tarafına karayoluyla gidenler önünden geçecekler.Yanlız en az 3-4 saat ayırın kızlar.ona göre.

Violette dediğin gibi oraya bir uğradınmı insanın çıkası gelmiyor.Bizde genellikle Muğla istikametine gittiğimizde uğrarız çantaları doldurur geliriz.Hem kaliteli hemde uygun fiyatları oluyor.

Violette dediğin gibi oraya bir uğradınmı insanın çıkası gelmiyor.Bizde genellikle Muğla istikametine gittiğimizde uğrarız çantaları doldurur geliriz.Hem kaliteli hemde uygun fiyatları oluyor.

Evet canım muhtemelen karsılaşmıs olabılırız orda öyleysekaydirigubbakcemile
Kemeraltını falanda çok seviyorum ama orası bir başka.Fırsatı buldukmu gıdıyoruz.2 saat sonra eşim başlıyor üfleyip püflemeye.:mymeka:Ama napayım senın dededığın gıbı gırdımmı çıkamıyorum ordan.delikafadulden

Evet canım muhtemelen karsılaşmıs olabılırız orda öyleysekaydirigubbakcemile
Kemeraltını falanda çok seviyorum ama orası bir başka.Fırsatı buldukmu gıdıyoruz.2 saat sonra eşim başlıyor üfleyip püflemeye.:mymeka:Ama napayım senın dededığın gıbı gırdımmı çıkamıyorum ordan.delikafadulden

Canım seninle aynıymışız.Bende alışveriş hastasıyım.Kemeraltını gezmekte benim için kafa dağıtma yeri.Ben orada daha çok ıvır zıvır her yerde bulunmayan şeylere bakıyorum.Eşimde önceden çok sıkılırdı,gezmekten ama ben onu alıştırdım.Sesini çıkaramıyor.Yorulduk mu kahve molası süper oluyor.:içelim:

Canım seninle aynıymışız.Bende alışveriş hastasıyım.Kemeraltını gezmekte benim için kafa dağıtma yeri.Ben orada daha çok ıvır zıvır her yerde bulunmayan şeylere bakıyorum.Eşimde önceden çok sıkılırdı,gezmekten ama ben onu alıştırdım.Sesini çıkaramıyor.Yorulduk mu kahve molası süper oluyor.:içelim:
Evet canım.Ordaki otantik eşya dükkanları,takı ve taş dükkanları,züccaciyeler falan daha hoş:asigim:.nasılda unuturum.Tabiki kızlarağasında şöyle okkalı,sıcak fincanda bir kahve içmeyi bende ihmal etmiyorum.:içelim::içelim:

kızlar yenibosnada airport varmış çok uygn diyorlar ama bana çok uzak olduğu için boşuna gitmiş olmayayım. bilen varsa yorum yapsın lütfen, nasıl hakikaten gitmeye değermi?

ha birde kurtköyde viaport varmış bilen varsa onuda anlatsın:) beykozdan nasıl gidiliyor acaba? bu arada iyiki varsınız kızlar:)

google viaport yaz canımm sıtesıne gır oranın servıslerı var ucretsız ogren sana en yakınn neresıı ona gore gıdıp bınersinn.acaıp ucuza seyler bulablırsın

ucuz diyorsun ha gitmekte fayda var o zaman, sağ ol canım

Cnm ben aırportu hıÇ sevmedım.hatta outlet deĞıldı sankı bır Çok marka :\ vıaportun mımarısı harıka gercekten gÜzel bır kac seyde bulabılrsn ama ben sana optımum outlet center ı Önerıyorum.gercekten cok fazla maĞaza var ve ÜrÜnlerde bol fıyatlarda uygun.

Optimum ' a gittim bende hakikaten çok güzel..Aklınıza gelen pek çok markanın outletini bulmak mümkün..Mango, koton, inci , ykm ilk aklıma gelenler.. hihoyyyt

aslında optimum bana daha yakın sayılır, en azından nasıl gidildiğini biliyorum. ya heryere gidesim var bildiğiniz gibi değil:)) ümraniyede alışveriş konusunda mükemmel bir yer ama oraya çok gidiyorum, artık yeter.

ben outlet alışveriş merkezleri arasında olivium u tek geçerim..viaport u merak ediyorum ama,güzel olduğu söyleniyo CADIARZU

Zeytinburnu Olivyum Mangoda hersey cok ucuzdu yaaa.baya bi alis veris yaptim ben de.

ben outlet alışveriş merkezleri arasında olivium u tek geçerim..viaport u merak ediyorum ama,güzel olduğu söyleniyo CADIARZU

Benim arkadaşım gitmiş yakınlarda viaport u pek beğenmemiş..Fazla marka yoktu diyor vede öyle ahım şahım bir ucuzluk da yokmuş.. :1no2:

X