TUSa girecekler buraya!

Lullaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
3.061
11
Eveeet baktım ki bi başlığımız bile yok hep bi arada buluşabilceğimiz bi topic açmak istedim.
az buz zor bir sınav değil bu tus mereti. zira doktorluk da öyle okullarımız, internlük derken gezip tozucağımız, uyuyacağımız en güzel vakitlerimizi, ailelerimizi arkadaşlarımızı sevgililerimizi ikinci plana atıp bu merete harcıyoruz tüm vaktimizi.
gelin burda toplaşalım birbirimize destek olalım! olumunekankayizsmile

anaa tus die başlık mı varmış..
hayırlı olsun konumuz bi ikimiz varız heralde..
gerçi ben de tus mus çalışmıom ama olsun

evet canım varmış ben de şaşırdım :)))
ben de çalışmıyorum ya geçen hafta farma çalışmam gümledi
bu hafta fizyo da gümleyecek nöro alıyorum da
işin garibi nöroya da çalışmıyorum :KK70:
tembelliği atmak lazım üstümüzden yaw :KK70:

bu tus işi harbi zor iş. ama başarmak lazım. ne de olsa dünyanın en zor sınavı seçilmiş ve şimdiye kadar 200 sorudan 180 netin üstüne çıkabilen yok :) bu sitede tusa hazırlanan bu kadar az kişi olduğuna inanamıyorum sanırım doktorlar kadınlar kulubune çok uğramıyor :KK43:

eveet yarınki sınavımdan sonra ben tus çalışmaya başlıyorum.
arkadaşlar kimseden ses çıkmıyor sanırım pek tıp öğrencisi yok forumda :)
neyse gelene kadar ben de tek başıma takılırım buralarda arada lacrima uğrar diye umut ediyorum :KK70:

bi ben varım heralde
nöbetçiydim gece o yüzden kafa bi dünya alık alık bakıyorum ekrana
nisan tusu mayıs tusu oldu biliyosun di mi doc :)
bizim tus da bi hafta geç olacak eylülde
bi ara ben de çalışmaya başlıcam inşallah :KK53:

canım evet biliyorum aslında ekime sarkıtırlarsa tusu ben zamanında girebileceğim sanırım ama bizde baya karışık yapıyorlar internlük 12 aya çıktı yaa :KK43:( zaten yeterince uzun değilmiş gibi. neyse artık başladık bi yola ben de bugün sınavımı verdim sözlüm de pek eğlenceliydi bu seneki tüm zor stajlarım bitti artık tusa abanmaya başlıyorum.
tatlım valla sen bilirsin pratisyenler de iyi kazanıyorlar ama aile hekimi fln sözleşmeli biliyorsun ben şimdiki hükümete hiç güvenmiyorum. o sözleşmeyi lehlerine kullanabilirler sırf o yüzden kazanmak istiyorum inş dermaaaa :))) bugün nöroşirurji sözlüm vardı zaten hoca ne istiyorsunuz deyince derma dedim ben de. adam hmmm bizim zamanımızda çok eften püften bi bölümdü şimdi baya meşhur oldu fln dedi ama cerrahları bilirsin zaten ezmeye bayılırlar. ben de hocam nöroşirurji 56la alıyor derma 72 ile dedim ;P

canım evet biliyorum aslında ekime sarkıtırlarsa tusu ben zamanında girebileceğim sanırım ama bizde baya karışık yapıyorlar internlük 12 aya çıktı yaa :KK43:( zaten yeterince uzun değilmiş gibi. neyse artık başladık bi yola ben de bugün sınavımı verdim sözlüm de pek eğlenceliydi bu seneki tüm zor stajlarım bitti artık tusa abanmaya başlıyorum.
tatlım valla sen bilirsin pratisyenler de iyi kazanıyorlar ama aile hekimi fln sözleşmeli biliyorsun ben şimdiki hükümete hiç güvenmiyorum. o sözleşmeyi lehlerine kullanabilirler sırf o yüzden kazanmak istiyorum inş dermaaaa :))) bugün nöroşirurji sözlüm vardı zaten hoca ne istiyorsunuz deyince derma dedim ben de. adam hmmm bizim zamanımızda çok eften püften bi bölümdü şimdi baya meşhur oldu fln dedi ama cerrahları bilirsin zaten ezmeye bayılırlar. ben de hocam nöroşirurji 56la alıyor derma 72 ile dedim ;P

aman bütün cerrahlara göre kendi bölümleri en süper ama ne hikmetse hepsinin puanları yerlerde sürünüyo :KK52::KK52:
ben de derma istiomm :KK31::KK31:
zorunlu kalkacak diye bişiler duydum şimdi de belli olmuyo bunların işine :KK55:
sizde intörnlük kaç aydı ki yavv bizde hep 12 aydı :KK52::KK52::KK52:

canım zorunlunun kalkcağını hiiiiç sanmıyorum ayağınıza doktor getirdik demek için kaldırmaz asıl onlar :)
bizim 11 aydı önceden şimdi 12 oldu
bugün dersaneye erken gittim bi heves bi gaz. hocanın yakını ölmüş iptal oldu dersler haftasonu:KK70: şaka gibi

bnde 3. sınıftayım. bana ne önerirsiniz? ne zaman çalışmaya başlamalıyım? dershaneye ne zaman gitmeliyim? bnde derma istiyorum ama puanı çok yüksek.

ohoo canım çok erken daha :)
ben sana bol bol gezmeni öneriyorum :)
5. sınıfta bi daha uğra bu topice :)

ohoo canım çok erken daha :)
ben sana bol bol gezmeni öneriyorum :)
5. sınıfta bi daha uğra bu topice :)

herkes aynı şeyi sölüo. bnde girmiom hiç derslere heep uyuyorum, dinleniorum. komite zamanlarında çalışıom sadece.

en güzeli. ben de öyle yapmıştım hiç de pişman değilim hatta elimde olsa daha az çalışsaymışım diyorum.. :)

doccuğuma katılıyorum..
bu yaşta ne tusu :)
ben bile çalışmıyorum :)
ama temelini de iyi almaya bak derim ben..
iyi notlarla geç dersleri

notlarım çoğunlukla 75 üstü. 1. sınıfta o kadaar çok çalışıodum ki hep 90 küsür alıodum. sonra baktım olccak gibi değil bıraktım. artık komite haftaları yükleniyorum oluyo bitiyo. bu sene rahatım. seneye stajlar yorucu olcak gibi. hayırlısı inş bir an önce biter ve mezun olurum.

merabaa.bn sınavlara hazırlanıyorum. tıp istiyorum.nasıl kazandınz. biraz blgi verirmisinzz rica etsemm :)

notlarım çoğunlukla 75 üstü. 1. sınıfta o kadaar çok çalışıodum ki hep 90 küsür alıodum. sonra baktım olccak gibi değil bıraktım. artık komite haftaları yükleniyorum oluyo bitiyo. bu sene rahatım. seneye stajlar yorucu olcak gibi. hayırlısı inş bir an önce biter ve mezun olurum.

pelincim gez toz ama temelini de sağlam tut derma 69-70 en yüksek. 65le alan yerler de var

ben yeni mezunum eylül yani aralık tusuna girdim fazlasıyla atipik bir sınavdı pek de çalışmamıştım eken gönderildik zaten mecburiye çok olumsuz gitti herşey vefattı şuydu buydu derken 61 aldım

istifa ettim mayısa hazırlanıyorum iddaalıyım bakalım ne olacak :)

pelincim gez toz ama temelini de sağlam tut derma 69-70 en yüksek. 65le alan yerler de var

ben yeni mezunum eylül yani aralık tusuna girdim fazlasıyla atipik bir sınavdı pek de çalışmamıştım eken gönderildik zaten mecburiye çok olumsuz gitti herşey vefattı şuydu buydu derken 61 aldım

istifa ettim mayısa hazırlanıyorum iddaalıyım bakalım ne olacak :)

dermanın puanı çok yüksek evt ama bnde çok istiyorum gerçekten inş kazanırım. :KK14:bnde duydum tuhaf bi sınavmış. inş mayısta kazanrsın istediğin bölümü. hangi bölümü isiyosun bu arada?

merabaa.bn sınavlara hazırlanıyorum. tıp istiyorum.nasıl kazandınz. biraz blgi verirmisinzz rica etsemm :)[/

lisenin son iki senesi çok çalıştım. hele son sene bi kere tv izlediğimi hatırlamam. resmen hocaların yakasına yapışıodum etüt almak için. ama puanlarım çok yüksek değildi tpa yetmiodu. snava girdim sınav basitti. dersanede aldığım puandan baya yüksek aldım ve kazandım.

dermanın puanı çok yüksek evt ama bnde çok istiyorum gerçekten inş kazanırım. :KK14:bnde duydum tuhaf bi sınavmış. inş mayısta kazanrsın istediğin bölümü. hangi bölümü isiyosun bu arada?

sağolasın canım benim inşallah :)

göz ya da radyoloji istiyorum canım ben :)

X