Tusa hazırlananların birbirine destek ve motivasyon topici :))

Benim yaptigim bir sisrtem var.. Tus sinavina benzer sinavlarimiz oldugu icin böyle calisiyordum.. Sorulari acip soruyla ilgili konuyu okuyup , sorunun yanina önemli seyleri yaziyordum.. Böylelikle konu tekrarida oluyor..

işte bunu akıl etmem zamanımı aldı ...tekrar yapmana dahi gerek kalmıyor

Son düzenleme:
50 nin üzerinde bana 60 yeter son birkaç yıl özel sorunlar yüzünden çalışmakta çok isteksizdim ....dikkatimde çok dağılıyordu ders çalışmamak için sürekli bahaneler aradım
hangi üniversiteden mezunsun hangi şehirdesin

Özelden atarim benimde 60-65 arasinda yeter fazlasini istemiyom :KK1::KK1::KK1:

benim gibi yanlış yaparsın aman ha sorulara yüklen
uff biliyorum aslında pepecim ama çok dikkat dağınıklığım var benim ve konsantre de olamıyorum :KK43:

Benim yaptigim bir sisrtem var.. Tus sinavina benzer sinavlarimiz oldugu icin böyle calisiyordum.. Sorulari acip soruyla ilgili konuyu okuyup , sorunun yanina önemli seyleri yaziyordum.. Böylelikle konu tekrarida oluyor..

sumuzcum o zaman sana prospektus iyi gibi
ama biraz pahalı bi seri.
bi de tümtus sorularına bak.
bi de dersanede denemeler oluyo onlar git

uff biliyorum aslında pepecim ama çok dikkat dağınıklığım var benim ve konsantre de olamıyorum :KK43:

sumuzcum o zaman sana prospektus iyi gibi
ama biraz pahalı bi seri.
bi de tümtus sorularına bak.
bi de dersanede denemeler oluyo onlar git

Kafamizi baska seylere yoruyoruz sorun bu galiba düzenli oturup calissak geceriz... Bende basliyorum konulardan sonra baska bir yere atiyorum ama bu da cok ilgincmis diye.. Sorulari alip konuyu tekrar okuyup ezberlemek lazim... Herseyi bir tarafa birakalim yil kaybetmek istemiyorum..:26::26:

Ne kadar latince tanimlar ortak kelime olsada, bazi seyler cok yeni .. Basit kelimeleri bile yeni yeni ögreniyorum :KK17::KK17:

günaydın

az önce bir sürü şey yazmıştım ama pc kitlendi hepsi gitti:KK43:(

sumuzz umarım kısa zamanda dönersin.

sevgili doktor bacılarım size bir sorum var:

mikroplu sular nedeniyle gastroenterit oldum. acilde 3 ilaçlı 500lük serum(içeriği hakkında bilgi verilmedi)+ 100lük metronidazol verildi. ayrıca metronidazol 500lük tablet de reçete edildi. diyare kesildi sayılır. bulantı ve kramplarım da yok. hastalığın 3. günündeyim. sorum şu:

doktor emzirdiğimi bilerek metronidazol verdi. ama içinde süte geçtiği ve zorunlu olmadıkça laktasyonda kullanılmaması gerektiği yazıyor.

sizce zararı olur mu? ilacı kessem mi?

ohoo, en son 4 ay önce yazılmış buraya.herkes çalışıyo galiba.ne de olsa herkes rakip insan rakibini motive eder mi tabi:))

of of 3 yıl kaldı şu sınava şimdiden stres oldum :KK43: tus u kazanan varsa bana tavsiyede bulunabilir mi çalışma stili içn :)

X