Tutunma Kanamasi

E

EU1

Ziyaretçi
ARKADASLAR BEN BUGUN VE YARIN KESİN ADET OLMALIYDIM. AMA BUGUN PEMBEMSİ VE HAFİF KIRMIZI RENKTE ÇOK BELİRSİZ BİRŞEYLER GELDİ. 3 AYDIR BEBEK İSİTYORUM HERE TÜRLÜ ŞEYİ DENEDİM YASTIK KOYMAK VB.. ACABA BU TUTUNMA KANAMASI MI NASIL OLUYOR RENK VE MİKTARI BİLEN YAZSIN LÜTFEN ACİL senağlama

kişiye göre değişir o
benimki koyu kahverenginde az miktarda 2 3 gün sürmüştü bence sen yarınıda bekle ondan sonra test yap
Allah gönlüne göre versin

Ya Bende Kahve Tonlari Diye Duydum O Zamn Ben Adet Olcam Onun Belirtileri üf Ya Sen Hamilelik Için Kaç Ay Denedin?

3 ay denedim
bence stres yapma ilk 1 sene olmaması normalmiş ne kadarlık evlisin

2 yıllık evliyim ama 3 aydır deniyoruz eşim korunuyordu hani hap içsem bu gecikmeyi anlıycam ama neden böyle anlamadım. eşimde bende daha genciz bi sorunu olan akrabamız yok ama çok endişeleniyorum birde yapı olarak çok duygusalım kafama istemesemde takıyorum işde

merhaba cicim benimde geçen hafta kahverengi kanamam oldu azcık ama sonra olmadı ve bugün adet olmam gerekiyo ama olmadım hiçde adet belirtisi yok bende bir iki gün bekleyip tetst yapcam hiç üzülme vede stres yapma Allah gönlüne göre versin inşallah hamilesindir... :nazar:

dediğim gibi stres yapmayın çok kafaya takarsan da olmuyo negatif düşünceleri kafandan sil
bebek için değil istediğiniz için cinsel ilişkiye girin ayrıca burda 7 8 aydır uğraşan kişiler var 3 ayda hemen aklına kötü şeyler getirme
bunlar benim nacizane tavsiyelerim
İnşallah en kısa zamanda anne olursun

Ya Bende Kahve Tonlari Diye Duydum O Zamn Ben Adet Olcam Onun Belirtileri üf Ya Sen Hamilelik Için Kaç Ay Denedin?

canım bence beklemene gerek yok madem adet günün geldi test yap. bende adet günümden iki üç gün önce kanamam oldu kahverengiydi benim de ama int te pembemsi yazıyordu hamile olduğumu görünce korktum çünki düşük olabilecek durumlarda kahverengi oluyor yazıyordu nette. doktorum da öyle dedi bol bol dinlen, ağır işler yapma, ilişki yasak falan dedi. pembemsi de oluyor yani eğer kanaman normalden az olursa hemen test yap sonuç çıkar ben günümde yaptım ve pozitif çıktı.allah gönlüne göre versina.s.

X