tuvalet takıntım

wishingonascar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2021
3
0
23
2019da üniversite sınavına girmiştim. normalde tuvaletimi çok iyi tutan biriyim 1 günden fazla bile tutmuşluğum var. ama etrafımda herkes üniversite sınavında tuvaletin problem olabileceğini söyledikçe biraz stres yapmaya başlamıştım. ilk gün bi sıkıntı yaşamadım. ikinci gün sınav sabahı 3 kere tuvalete gitmeme rağmen sınav başladıktan çok kısa bi süre sonra tuvaletimin geldiğini hissettim. başta stresten olabileceğini düşündüm ve geçer diye çok panik yapmadım. ama o his hiç geçmedi ve 3 saat boyunca tuvaletimi tutmak zorunda kaldım. ama gerçekten çok tuvaletim vardı hayatımda ilk defa o kadar sıkışmıştım. sınavı yarıda bırakıp çıkmayı bile düşündüm. yani o stresi paniği nasıl anlatabilirim bilmiyorum sonuna kadar tutabilsem de beni çok fazla etkiledi. zaten o günden sonra tuvalet takıntım başladı. pandemi nedeniyle evden çok sık çıkmadığım için beni çok etkilemiyordu. çünkü evde tutabiliyorum. sadece dışarı çıktığımda tuvaletim olmasa bile tuvalete gidiyordum çünkü tuvaletimi ne kadar yaparsam yapayım yine sıkışabileceğimi düşünüyordum. şimdi okulların açılmasıyla daha da kötüleştim. her ders arasında tuvalete gidiyorum gelmese bile. çünkü derste sıkışıp altıma yaparım diye çok korkuyorum. dışarıda hiç su içmiyorum. hayatımı bu sıkıntımın etrafında yaşamaya başladım. ne yapacağımı bilmiyorum..

X