Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

idrar zaten steril bişey.. sağlıklı bir insanın idrarında mikrop felan olmuyo..
hem kendi çişin sonuçta. kendi idrar torbandan çıkıyo..
çiş yapmazsanda zaten karnının içinde duruyo..

şimdi sabah ilk çişimizi bir kavanoza aldık..
akşam dolunayın çıkmasınıda bekledik..
ağdamızıda yaptık..
peki sürdüğümüz çişi ne kadar bekleticez??

canım sağlıklı idrar kötü kokmazmış sürünce. hafif bi saman kokusu olurmuş sadece. ertesi güne kadar bekleyebilirsin sanırım..

iyykk bugun bu konuyu okumustum
az once teyzemden geldim ona bugun bu okudugum konudan bahsettim
bana ne dese begenirsiniz benneyaptımki
eskiden koylerde hayvanlara kurt murt saldirdiginda
iste bu seyi surerlermis iyilesirmis fisfisfis

Evet aynen öyle canım.Tüyleri alıp sürüyosun.Ama birçok arkadaş sabahki ilk idrarla yapılması gerektiğini filan yazmışlar..

evet canım ben çişteki mucize kitabında içeriği bakımından en faydalı zamanının sabahki ilk idrar olduğunu okumuştum.. ama bekletmek ne kadar doğrudur onu bilmiyorum :sm_confused:

iyykk bugun bu konuyu okumustum
az once teyzemden geldim ona bugun bu okudugum konudan bahsettim
bana ne dese begenirsiniz benneyaptımki
eskiden koylerde hayvanlara kurt murt saldirdiginda
iste bu seyi surerlermis iyilesirmis fisfisfis

canım çişten iğrenmek için hiç bi neden yok. dışkı gibi değil idrar sonuçta. kanın süzülmüş hali ve eğer bi sağlık sorunu yoksa çok steril bi sıvı..
ayrıca ilk sabun da idrardan yapılmış zamanında. çok çok uzun zaman hem temizlik için hem de sağlık için kullanılmış bi sıvı.

arkadaslar özr dileyerek bişey sormak istiyorum cok saçma gelebilir ama bu konuyu okurken ilk aklıma gelen o oldu. tuvalete gittigimizde üzerimize bi damla idrar sıçrasa rahatsız olup degişiyoz ayrıca o kıyafetle namazda kılınmıyo biliyosunuz idrar günah. acaba idrarı yüze sürdügümüzde nasıl bekleyecez yani ne bileyim inş .anlamısınızdır demek istedigimi. anlatamadım tam söylemek istediklerimi:KK43:((

dolunay olduğunda hemen yapmam lazım =D
aman kendi idrarımdanmı iğrencem sürerim valla...alışın çocuğunuz olunca altını temizliceksniz nede olsa..=D

,nş. yakınlarımdan biri sivilce için denememiştir mazallah bizim alışkanlığımız karşılaşınca hep sarılıp öpmezmiyiz birbirimizi ayy iğreç :1shok: bundan sonra kimseyi öpmem:roflol::roflol:

kızlar bugün dolunay buyurun isterseniz 5 dakika önce çektima.s
yeniresimlx5.png
ama uygulamak :bbo:CADIARZU

,nş. yakınlarımdan biri sivilce için denememiştir mazallah bizim alışkanlığımız karşılaşınca hep sarılıp öpmezmiyiz birbirimizi ayy iğreç :1shok: bundan sonra kimseyi öpmem:roflol::roflol:

bogg aynen yah:1no2:u

ben bu gün yaptım ağda ama çiş falan sürmedim tabii
bakalım etkili olacakmı:)

dolunayi bilmem ama idrar olayini bir komsumdan bende duydum.
denemedim tabi ne kadar dogru:bbo:

ya idrarlı kıyafetle namaz kılınmıyor hayaliinin dediği gibi. bunu yüzümüze sürmek ne kadar doğru benim de aklıma o geldi. hani çok doğru bir şey olsa ne bileyim bu şekilde kaçınmamız istemezdi. yine de araştırmak lazım internetin derinliklerinde.

idrarın vücudun herhangi bi yerine sıçraması bile günahken böyle bişeyi yapmak büyük cesaret ister doğrusu

mutlakaki yıkamak gerek.. öyle dolaşılırmı yatılırmı yada bişey yenir mi..=)iğğğ .. ya hem merak ediyorum hemde iğreniyorum.. deneyenler paylaşın lütfen..

ya arkadaşlar üzerimizde ne kadar duracak?dursa bile ben merak ettim kendi vücudunuzdan çıkan idrarı süreceksiniz neden bu kadar tiksinip olayı abarttınız şaşırdım valla ?

bizim bir komşumuz da saç dökülmesi için kullanmıştı idrarı ve önceden tutam tutam dökülen saçların dökülmesi tamamen durmuştu.. bi de şöyle bir ayrıntı verdi, eğer kızın varsa kızının idrarı , yoksa kızkardeşinin idrarı kullanılıyormuş.. ben o zaman çok küçüktüm ve çok saçma gelmişti..belki verdiğ o ayrıntı safsata olabilir ancak çiş mucizesini ben de duydum.. çok steril ve tamamen saf birşeymiş..

iğrenç denilcek bi durum yok.. sonuçta bizden çıkıyor.. dışkı iğrenç ama çiş zararlı bişey olsa önce çıktığı bögeye zarar verirdi.. bugün bir uzman da idrar yolları iltihabı için bol bol idrara çıkmak gerektiğini söyledi..demekki tedavi edici bir özelliği var...

X